Aigars Veldre: „Vislabākā atpūta ir laiks kopā ar ģimeni!”

Aigars Veldre: „Vislabākā atpūta ir laiks kopā ar ģimeni!”

Ik svētdienas rītu, pulksten desmitos TV3 spēlē „Superbingo” no televīzijas ekrāna Jums pretī raudzīsies smaidīgais un dzīvespriecīgais smiltenietis, spēles vadītājs un A/s „Latvijas Krājbanka” Valmieras filiāles uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Aigars Veldre.

Viņš intervijā ar IrLaiks.lv atklāj, ka laiks kopā ar ģimeni viņam ir nozīmīgs, kopīgie mirkļi ar sievu Ivetu un meitām – Lauru un Artu ir arī lieliska atpūta!

-     Kas Jums ir vislabākā atpūta?

-     Man tā noteikti ir atpūta kopā ar ģimeni, ģimenes izbraukumi! Mani saista arī sportiskas aktivitātes brīvdienās – vasarā tā ir peldēšana, futbols un volejbols, ziemā patīk paslidot, uzspēlēt hokeju.

-     Kuras ir Jūsu iecienītākās izklaides vietas?

-     Tās noteikti nav publiskas vietas, kā arī klubi, daudz labprātāk pavadām savu brīvo laiku ģimenes draugu privātmājās.

-     Jūs esat no Smiltenes, vai varat ieteikt kādu jauku vietu šajā pusē?

-     Jā, ja dodaties uz Smilteni, tad noteikti jāatrod viesnīcu moteli – Park Hotel Brūzis, Brūža ielā 2, tur var ļoti garšīgi paēst!

-      Kas Jums vislabāk garšo?

-     Tie noteikti ir dažādi, labi pagatavoti cūkgaļas ēdieni, tas var būt gan šašliks, gan, piemēram, cūkgaļas cepetis. Tā kā mana ikdiena paiet Valmierā, tad valmierieši mani noteikti sapratīs, ka šajā pilsētā var garšīgi paēst Zetu ēdnīcā, kura atrodas Valmieras Ziemeļu elektrisko tīklu mājā, Raiņa ielā 12. Ja piedāvājumā ir cūkgaļas cepetis, tas ir ļoti labs!

-     Vai Jums garšo alkoholiskie kokteiļi?

-     Jā! Šajā jautājumā varu teikt, ka visvienkāršākie ir arī ģeniālākie, no 2-3 sastāvdaļām! Neesmu liels alkoholisko dzērienu garšotājs, taču labprāt iemalkoju kādu labu vīnu, kas varētu būt , piemēram – Austrijas vīns.

-     Vai Jūs varat mūsu lasītājiem atklāt kādu savu īpašo kokteiļa recepti?

-     Kā jau teicu, visvienkāršākais, manuprāt, ir labākais! Mans ieteiktais kokteilītis sastāv no:

*1 daļas degvīna, piemēram, dzērveņu degvīna Finlandia Redberry;

* 3 daļām Schweppes Russian

* Ja vēl ledus ir pa ķērienam, tad izdodas lieliski!

-     Vai no ārvalstu ceļojumiem Jums atmiņā ir palikuši kādi eksotiski ēdienu vai dzērieni?

-     Tā kā esmu diezgan maz ceļojis, nenāk prātā nekas pārlieku eksotisks. Taču, piemēram, tālajos austrumos – Tjubaskā ir ļoti daudznacionāla virtuve, turienes iedzīvotāji ļoti garšīgi un ar mīlestību pagatavoja cepelīnus. Mūsu ģimenei garšo arī suši, taču vislabāk tieši mūsu, latviešu, virtuve!

-     Vai arī Jūs pats labprāt gatavojat?

-     Jā, pats gatavoju vienkāršākus ēdienus – rīsus ar malto gaļu, dārzeņiem, vai arī soļanku, ja sev gatavoju tad ar daudz olīvām!

-     Vai Jums kādā ēstuvē ir gadījies arī kāds incidents?

-     Mm – nebūs gan! Esmu cilvēks, kas, ja zupas šķīvī ieraudzīs kaut ko, kas neiederas ēdiena sastāvā – uzreiz neprasīs sūdzību grāmatu vai nesāks kliegt uz aplapojošu personālu! Taču, ja zupā peldēs pele – tas gan būs eksotiski!

-     Kā Jūs vislabāk relaksējaties pēc nogurdinošas darba dienas?

-     Noteikti mājās, mājas vidē! Kad varu ar bērniem un sievu parunāties par to, kā viņiem ir gājis. Atpūšos neko nedarot, laiks ar ģimeni mani lieliski uzlādē un sagatavo nākošās dienas darbiem!

Komentāri (12)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Tas ir svarīgi, kad vīrietis (arī Aigars) spēj relaksēties mājās. Māja ir viņa pils! Man ļoti patīk, ka Aigars atrod laiku sarunām ar ģimeni ikvakaru. Mums sievietēm tas ir īpaši svarīgi!
24.04.2008. plkst. 16:09
Piekrītu Aigaram, par to ka vislabākā atpūta ir ar ģimeni vai arī ar sev tuviem cilvēkiem. Galvenais, lai abas "pusītes" to saprastu :) Man arī ļoti patīk aktīvā atpūta, tāpēc ļoti gaidu vasaru :))
10.03.2008. plkst. 11:35
aizrauj vina npoetnība un pedantiskums
29.10.2007. plkst. 09:18
Man gan nešķiet,ka viņš televīzijā ir dikti nopietns!Ļoti dzīvespriecīgs un ar lielu humora izjūtu!;)
23.10.2007. plkst. 22:20
Man arī patīk vīrieši,kas daudz labprātāk pavada laiku ar ģimeni-nevies vieni paši savā veču kopānīja ar alus kausu rokās!
23.10.2007. plkst. 14:26

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 19. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Dziedātāju Jenny May Holivuda sauc!

Dziedātājai Jenny May ir iznācis jauns singls – „Es esmu jūsu elks”. Dziesmas melodija ir liriska, saulainās noskaņās, savukārt dziesmas teksts vārda tiešajā nozīmē – gāž no...