Māris Bezmers: „Labā kompānijā arī kartupeļu talka būs lieliska izklaide!”

Māris Bezmers: „Labā kompānijā arī kartupeļu talka būs lieliska izklaide!”

Jau vairāk kā pus gadu savos TV ekrānos kanālā LNT darba dienu vakaros varam sekot līdzi jaunākajiem notikumiem pašmāju seriālā „Cerību iela 21”, kur diezgan lielā problēmām apsēsto Danu atveido aktieris Māris Bezmers.

Intervijā ar IrLaiks.lv Māris stāsta par savām iecienītākajām izklaidēm, kā arī par to, kas līdzīgs viņam ar seriālā atveidoto Danu. 

-     Tā kā cilvēki Jūs noteikti atpazīst arī pēc vārda Dans, tad mazliet iesākumā par „Cerību ielu 21”. Vai filmēšanos seriālā Jūs uztverat kā nopietnu darbu, vai tomēr arī par izklaidi?

-     Gan, gan, jo, protams, tas ir darbs, par kuru saņemu atalgojumu, bet no otras puses man ir darbs, kurš man ļoti patīk un uz kuru eju ar prieku. Gan kino, gan teātrī man tā ir arī izklaide, jo apkārt ir ļoti labi cilvēki, atmosfēra ir pozitīva, daudz humora un prieka, kā teiktu Mārtiņš Rītiņš – kas var būt labāks par to?

-     Un kā ir Jums pašam atveidot Danu? Jums ir jāiejūtas citā tēlā… Kā Jums pašam šķiet – vai jūs ar Danu esat līdzīgi vai tomēr pavisam atšķirīgi?

-     Protams, ka kaut kas tur ir arī no manis, jo daudz ko analizēju izejot no savas dzīves pieredzes, bet pa lielam man liekas, ka esam atšķirīgi. Kaut gan nemāku teikt, kā rīkotos, ja zinātu, ka kuru katru brīdi varu nomirt.

-     Izklaides veidu ir daudz, katram šķiet piemērotāks ir kaut kas cits. Kas, Jūsuprāt, ir pati labākā izklaide?

-     Vislabākā izklaide ir tad, ja tu pēc tam esi pozitīvi uzlādēts. Vienalga vai tā ir fiziska vai garīga izklaide, viens vai kopā ar draugiem, ja tu esi pozitīvu emociju pārņemts, tad tu esi kvalitatīvi izklaidējies.

-     Varbūt Jums ir kāds īpašs plāns izklaidēm nedēļas nogalēs?

-     Ar tām nedēļas nogalēm ir tā kā ir, jo manā profesijā piektdienas vakars, sestdiena un svētdiena ir tās aktīvākās darba dienas un daudz laika lielai izklaidei nesanāk, bet ja tomēr ir brīvs, tad satiekamies ar draugiem un kaut ko izdomājam.

-     Bet, ja tomēr būtu tagad jāizvēlas nedēļas nogales plāns – tās būtu aktīvās izklaides kopā ar draugiem, vai tomēr labāk klusa pasēdēšana un mierīgās izklaides?

-     Es godīgi sakot nekāds lielais plānotājs neesmu, vairāk vados pēc principa – atnāks pats. Jo tad kad idejas rodas pašas bez piespiešanās, tad tās arī ir vislabākās. Bet visā visumā esmu atvērts visam.

-     Varbūt ir arī kādas izklaides vietas, kas kaut kādu iemeslu dēļ pašam tik ļoti iepatikušās, ka labprāt ieteiktu arī citiem? Vienalga vai tas būtu Rīgā, vai tālākajā Latvijas malā?

-     Īstenībā pat nezinu. Aizeju uz kino šad tad, vai sēžam ar draugiem „Teātra bārā” un jauki pavadām laiku. Lielu daļu sava laika esmu arī Valmierā, bet tur arī tās izklaides iespējas ir ierobežotas, vai arī neesmu tā nopietni meklējis. Šad tad ar draugiem uzspēlējam galda spēli „Katanas ieceļotāji”. Nē, nav man tādas iecienītas vietas. Un vispār visu jau izsaka kompānija. Labā kompānijā pat kartupeļu talka būs laba atpūta.

-     Varbūt ir arī kas tāds izklaides jomā, kas pēdējā laikā kaut kādu iemeslu dēļ sagādājis vilšanos?

-     Šobrīd vislielāko vilšanos rada cenas. Bieži vien tās tomēr ir neadekvātas. Bet principā neesmu cimperlīgs.

-     Bet varbūt tomēr ir kas tāds, kas šķiet īpaši svarīgs? Varbūt personāls vai interjers, jeb varbūt pat tas, kā salikti trauki?

-     Man svarīgi lai ir sakopts un laipna apkalpošana. Riebjas, ja tu aizej uz iestādi labi atpūsties, bet tevi tur sagaida neapmierināts un saskābis personāls. Par ēdienu runājot, tā jau tomēr vairāk gaumes lieta.

-     Un kā ir ar aktīvo atpūtu? Vai arī šajā lauciņā ir kas tāds, kas ir īpaši iecienīts?

-     Man patīk sports, vienalga kāds, sākot no kāršu spēlēm un šaha un beidzot ar auto sacīkstēm. Patīk gan piedalīties, gan skatīties. Pats ļoti labprāt piedalos komandu sporta veidos, jo tur lielāks azarts rodas un arī ir lielāks uzvaras prieks. Vasarā spēlējam futbolu, basketbolu. Ziemā dikti gribētu uzspēlēt hokeju, bet neesmu radis vēl tādu iespēju. Nav ne ekipējuma, ne kompānijas.

-     Kas ir tas, ko Jūs noteikti ieteiktu izmēģināt jebkuram?

-     Tiem kas vēl to nav darījuši, silti iesaku vasarā izbraukt ar laivām pa kādu Latvijas upi. Labā kompānijā tā ir izklaide par visiem 100.

-     Vai esat arī ziemas aktīvās atpūtas piekritējs? Slēpes, slidas, dēļi…

-     Protams, ka esmu piekritējs, bet paši ziniet kā mums ar to ziemu ir. Bērnībā mums Madonā bija kalnu slēpošanas pulciņš, kurā gāju. Tad nu vairākas ziemas ar to aktīvi nodarbojos, pat kāju pamanījos salauzt. Gājām arī uz dīķiem, tīrījām sniegu un spēlējām hokeju. Tagad pārsvarā tikai par to aktīvi domāju, ka vajadzētu, bet tad slinkums, tad sniega nav, tad laika vai finanses. Eh, kaut kā nesanāk, bet dikti gribētos.

-     Kas ir pats trakākais, ko esat darījis?

-     Četru dienu non-stop ballīte Salacgrīvā Positivus festivālā. Tas tiešām bija traki…

-     Vai Jums izklaides jomā ir kāds traucēklis? Piemēram, bailes no augstuma? Vai arī šādas lietas Jums netraucē?

-     Pēdējā laikā dikti strādāju ar galvu, jo visas fobijas tomēr var ar prātu apkarot. Bet tik un tā pret kukaiņiem, tārpiem un visādiem glumiķiem man ir nepārvarams riebums. Bērnības trauma laikam.

-     Vai ir kas tāds aktīvās atpūtas jomā, par ko Jūs noteikti varētu teikt: „Nē, to nu es nekad nedarīšu”?

-     Nekad nesaki nekad, bet domāju, ka tārpus un kukaiņu neēdīšu nekad. Arī ar visāda veida ekstrēmajiem sporta veidiem man laikam labāk nevajadzētu aizrauties. Jo savā ziņā esmu azartisks un pārgalvīgs un varētu atkal sev sadarīt dikti sāpīgi.

-     Varbūt ir gadījies arī kāds kuriozs no kāda izklaides pasākuma vai aktīvās atpūtas? Kas tāds, kas vēl šodien palicis atmiņā?

-     Vienā no laivu braucieniem pa Gauju, kamēr mēs no rīta vēl tikai taisījāmies, mums garām pa upi jau brauca citi ceļotāji. Mana kursa biedrene Inga piedāvāja laiviniekus pacienāt ar brokastu maizītēm un brida iekšā upē. Gauja kā jau Gauja gana pārsteidzoša upe un dziļums strauji palielinājās, bet Inga Gaujas nebijās un drosmīgi gāja pretim ciemiņiem. Taču upe tomēr bija pārāka un vienā brīdī Inga jau pavisam pazuda zem ūdens, taču uztraukumam nebija pamata. Lai arī pati meitene bija jau pazudusi zem ūdens, maizītes tomēr tika nosargātas un rociņas ar sviestmaižu šķīvi bija skaidri redzamas. Inga neapjuka un mēs redzējām kā šķīvis lēnām apgriežas un atkal dodas uz krasta pusi. Ceļotāji netika pacienāti toties mūsu brauciena dalībnieki tika pie kārtīgas brokastu smieklu devas.

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justine
Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no 10,000 eiro līdz 10,000,000.00 eiro. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk. Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: AIZDEVUMA SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS:
30.06.2018. plkst. 15:24
Labais!
22.05.2009. plkst. 16:30
jauki.
20.02.2009. plkst. 21:11
mazaa
Dikti feini! Un Maaris pats forshs!
16.02.2009. plkst. 16:03

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

11. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls notiks MĪLAS GALAKTIKĀ

Jelgavas Pilsētas Dome un pašvaldības aģentūra „Kultūra” jau vienpadsmito reizi organizē Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, kas notiks 2009. gada 9. – 15. februārim.
Līdz 14....