Valdis Melderis vasarā vienatnē dodas laivu braucienā

Valdis Melderis vasarā vienatnē dodas laivu braucienā

Valdis Melderis ir radio „Skonto” 107,2 programmu direktors un nu jau arī dalībnieks LNT veidotajā jaunajā šovā „Divas Zvaigznes.”

Pirms šova gan portālam IrLaiks.lv Valdis atvēlēja savu laiku, lai pastāstītu par izklaidi un, viņaprāt, ideālo atpūtu un par to, ar ko šī vasara bijusi īpaša.

-     Kas, Jūsuprāt, ir laba izklaide?

-     Lieliska izklaide visnotaļ ir tā, kad rodas tāda sajūta, ka gribas mesties darbos ar jaunu sparu. Tad ir skaidrs, ka izklaide bija izdevusies. Kā arī vēl ilgi atmiņā var pārcilāt dažādos notikumus un sajūtas. Ir arī par ko pēc tam parunāt ar draugiem. Man, piemēram, šovasar ļoti patika brauciens vienatnē pa Pededzi (redzams galerijā) ar dažiem interesantiem atklājumiem. Vēl šovasar pirmo reizi uzkāpu uz veikborda dēļa Ozolnieku trosu trasē. Iepriekšējais mēģinājums pirms pāris gadiem bija neveiksmīgs, tāpēc man bija svarīgi to beidzot izdarīt. Izdarīju. Lasīt grāmatu – vēl viena ekskluzīva izklaide. Ekskluzīva, jo prasa daudz laika. Bet viennozīmīgi atmaksājas.

-     Kādas ir Jūsu iecienītākās izklaides vietas? Varbūt ir kāds mīļs restorāns, vai kafejnīca, kur aiziet, piemēram, to pašu grāmatu palasīt, vai ar draugiem satikties?

-     Vietai ir nozīme tikai tad, ja atpūties viens. Pusdienām ar grāmatu esmu iecienījis restorānu „Light” Berga bazārā, ceļojumam vienatnē noder jebkura vieta, kur skaidrs, ka civilizāciju neredzēsi vismaz pāris dienas, tātad būs jāpaļaujas tikai uz sevi. Ja kopā ar kādu, tad svarīgākais ir izvēlēties tikai tos, kas Tev sagādā patīkamas emocijas. Un parasti tie ir ne vairāk kā 5 līdz 6 cilvēki.

-     Kāds ir Jūsu iecienītākais aktīvās atpūtas veids? Kas ir labāks vasarā un kas – ziemā?

-     Vasarā noteikti viss, kur ietverts ūdens (laiva, slēpes, maska)! Ziemā – sniegs (kalnu slēpošana) un ūdens aerobika ar tvaika pirti pēc tam! Tas ir lieliski!

-     Kā Jums šķiet – vai Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kur var aizbraukt un lieliski atpūsties, izklaidēties, kur tiek piedāvāti kādi aktīvās atpūtas veidi? Vai ir kāda tāda īpaši iecienīta vieta ārpus Rīgas?

-     Ak, ja manas dzīves pietiktu lai redzētu un piedzīvotu visu, ko Latvija var sniegt!!! Jau trešo gadu pāris nedēļas ar ģimeni dzīvojamies pa Mērsragu – priežu mežs, patīkami cilvēki un odi :)

-     Vai Jums ir kāds hobijs?

-     Ģitāra. Reizi nedēļā. Gandrīz ik dienu – pusdienas pāris stundu garumā ar kaut ko lasāmu – kāda grāmata, Rīgas Laiks, kāds cits žurnāls. Tie divi tad arī ir hobiji – ģitāra un lasīšana.

-     Kāda ir iecienītākā izklaide Jums vai kopā ar draugiem, vai ģimeni?

-     Brokastis vai vakariņas dārzā.

-     Ko Jūs darāt brīžos, kad vienkārši gribas no visa atslēgties – vienkārši atpūsties! Un – kas, Jūsuprāt, ir ideāla atpūta?

-     Lasīšana. Es domāju, ka tādējādi ir iespējams būt vienam, bet ar savām domām un idejām. Kā jau minēju iepriekš – lasīšana ir viena ļoti ekskluzīva izklaide un arī atpūta.

-     Kā esat pavadījis šo vasaru? Kas visspilgtāk palicis atmiņā?

-     Laikam brauciens pa Pededzi! Bija ļoti interesanti, visādi atgadījumi utt.

-     Ko vēl esat iecerējis paveikt atlikušajā vasarīgajā laikā?

-     Gribēju ar sievu noteikti apmeklēt šautuvi un iemēģināt visus vieglos šaujamieročus tepat, Rīgas centrā, Šarlotes ielā, bet tikko to ieplānoju, labās rokas rādītājpirkstā iemetās iekaisums. Tāpat vien. Dīvaini...

Komentāri (10)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
mūsu vienmēr smaidīgais jūrnieciņš Valdis ;
17.10.2007. plkst. 13:00
Man vienai laivā būtu ļoti bail , bez kāda pavadoņa laba peldētāja .
11.10.2007. plkst. 10:56
viņs nekad nevarēs doties svētceļojumā uz Aglonu, tur būs pārāk daudz ceļabiedru!
04.10.2007. plkst. 16:02
zane
es nezinu kāpēc, un varbūt ļoti kļūdos, bet man viņš šausmīgi nepatīk, kaut kas tracina viņa personībā!!! piedod, valdi, ja vari!!!
04.10.2007. plkst. 00:41
vai vienatnē ar laivu nav bīstami ,Valdi ?
02.10.2007. plkst. 11:04

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Saulkrasti Jazz 2009

23. jūlijā -
Toms Rudzinskis Hipster 4 +
The Radio
Jam Session
 
24.jūlijā-Jolanta Gulbe un RGE
Play 4 Place (Gruzija)
Jam Session
 
25.jūlijā-12.00 Studentu koncerts...