Raivo Rosts un mierīga pasēdēšana nav savienojamas lietas

Raivo Rosts un mierīga pasēdēšana nav savienojamas lietas

Raivo Rostu plašāk iepazinām TV3 šovā „Dziedi ar zvaigzni 2”, kur viņš dziedāja kopā ar Ellu jeb īstajā vārdā Elīnu Fūrmani. It īpaši atmiņā paliek viņa meistarklase Elvisa Preslija attēlošanā un ne velti, jo Elvisa balss atdarināšanā Raivo trenējas jau kopš 13 gadu vecuma.

Šobrīd Raivo ir mediju grupas MTG reģionālais konsultants un intervijā ar IrLaiks.lv stāsta par savu iecienītāko izklaidi.

-     Sakiet, vai Jums ir tāda īstā un labākā izklaide nedēļas nogalei?

-     Es noteikti varu apgalvot, ka man tādas vienīgās un labākās izklaides nav. Izklaide ir interesanta tad, ja tā ir dažāda. Kādā nedēļas nogalē ir vēlme aiziet uz kādu klubu, citā, izbraukt ārpus pilsētas. Jo lielāka dažādība, jo lielāka izklaide! Ja izklaidē iestājas rutīna, tā vairs nav izklaide.

-     Un kā ar ceļojumiem? Parasti vasara ir karstākais atvaļinājumu laiks, liela daļa cilvēku dodas kaut kur ārpus mūsu valsts robežām, savukārt ziemā bieži vien gribās ko siltāku, ne sniegu un ledu. Kā ir ar Jums?

-     Vasarās es parasti atvaļinājumu pavadu Latvijā. Jūlijā pārsvarā pie mums ir labs laiks, līdz ar to man tik nepieciešamais karstums ir pieejams šeit uz vietas. Piemēram, pagājušajā vasarā, kopā ar draudzeni apbraucām visas Kurzemes piekrastes bākas. Mums abiem patīk fotogrāfēt, un tāds arī bija šī brauciena mērķis – nofotogrāfēt tās visas. Tas bija vienreizējs brauciens! Savukārt ziema viennozīmīgi ir laiks, kad man ir nepieciešams izbraukt ārpus Latvijas – uz siltajām zemēm.

-     Vai ir kāda vieta, kur patīk atpūsties no ikdienas? Kāda vieta, ko varētu ieteikt ari citiem?

-     Kādas vienas konkrētas vietas nav... Kā jau minēju iepriekš – dažādība ir pati svarīgākā! Laikam šī iemesla dēļ arī konkrētām vietām nepieķeros. Aizejot, cita iepatīkas vairāk, cita ne tik, bet konkrētas, kurā vienmēr gribas sēdēt – nav!

-     Bet varbūt no izklaides vietām ir tādas, kas tomēr kaut kādu emeslu dēļ ir īpaši palikušas atmiņā? Vienalga vai tas ir klubs, vai kafejnīva vai kempings, vai vēl kāda cita veida vieta.

-     No pagājušās vasaras apmēklētajām vietām, varu izcelt Villu Anna Bērzciemā, kur bija patiešām lieliska atpūta, kā arī apkalpojošais personāls bija lielisks. Par šo vietu tiešām tikai tās labākās atsauksmes un droši varu teikt – aizbrauksiet, būsiet apmierināti!

-     Kas ir trakākais, ko esat pamēģinājis izklaides jomā? Varbūt ir lekts ar gumiju, vai ar izpletni? Vai varbūt ir darīts kas vēl ekstrēmāks?

-     Darīts ir daudz – adrenalīns arī ir viena no manas atpūtas sastāvdaļām – esmu piedalījies auto sacīkstēs, kur tu brauc ar veciem autiņiem, kurus ir ļauts „dauzīt”. Sajūtas ir patiešām labas – tu brauc un nedomā, ka varētu šai līkuma apdzīt, bet sadauzīšu savu vai konkurenta autiņu – tu vienkārši „mauc” , ieklapē spārnu un esi garām. Esmu pats vadījis lidmašīnu, tiesa instruktora klātbūtne, esmu niris ar akvalangu, tuksnesī tumsā „nesies” ar kvadraciklu (tas gan tika sarunāts „piekukuļojot” instruktoru), braucis pa kalnu upi ar kanoe, un darījis citas lietas – tas ļoti labi „atslēdz” no ikdienas un dod nebijušas emocijas, tādēļ ik pa laikam ko tādu ieplānoju.

-     Ja jāizvēlas piektdienas vakara variants – labāk kāds burziņš kopā ar draugiem vai mierīga pasēdēšana? Vai varbūt tieši pretēji – jauna adrenalīna deva?

-     Nu, es un mierīga pasēdēšana laikam īsti kopā neiet! Nedēļas nogale ir tas laiks, kad ir nepieciešams gan atpūsties no iepriekšējās darba nedēļas, gan iegūt jaunu enerģiju, emocijas nākamajai nedēļai. Sēžot mājās es laikam īsti uzlādēties nespēju. Tāpēc sanāk kā nu kuro reizi un atkal lomu spēlē dažādība un valdošais noskaņojums!

-     Jūs esat ļoti aktīvs un azartisks uz ekstrēmajām lietām! Vai ir iecienīts arī kāds aktīvas atpūtas veids? Tāds, ko gribētos atkārtot un noteikti varētu ieteikt izmēģināt arī citiem?

-     Man patīk apvienot labu izklaidi kopā ar sporta aktivitātēm. Vasarā izbraukt zaļumos, pa dienu uzspēlēt voļļuku, peldēties, vakarā nedaudz paballēties – tā ir atpūta, kas man patīk. Bet tas, protams, ir individuāli, tapēc droši vien grūti to būtu ieteikt kā lieliskāko formulu visiem pārejiem. Aktīvā atpūta ir ļoti pateicīga dažādām kombinācijām, tāpēc katrs var izdomāt savu ideālo formulu!

-     Un kā ir ar hobijiem? Ir dzirdēts, ka labi spēlējat florbolu! Vai tas ir kā izklaide, vai varētu teikt, ka tas ir hobijs?

-     Nu jā – mans lielākais hobijs noteikti ir florbols, ar kuru nodarbojos nu jau laikam četrpadsmit gadus. Tas paņem daudz mana brīvā laika. Nedēļā ir trīs treniņi vakaros, nedēļas nogalē spēle.

-     Kāpēc tieši florbols? Kā sākāt nodarboties tieši ar šo sporta veidu?

-     Iesākās tas pavisam vienkārši – Ķekavā, no kurienes es nāku, florbols ir populārs sporta veids, un tas arī bija noteicošais faktors. Iepriekš visnotaļ nopietni nodarbojos ar džudo, nedaudz arī spēlēju basīti, bet patiešām nedaudz.

-     Kas, Jūsuprāt, Jums sanāk vislabāk?

-     Būt patiesam.

-     Kas un kāda šobrīd ir Jūsu ikdiena?

-     Darba nedēļa man sastāv no diezgan daudziem pārbraucieniem, ko prasa mana patreizējā darba specifika. Kad esmu Latvijā, vakaros ir treniņi. Ja treniņa nav, tad vienalga cenšos būt kustībā – vienkārši atnākt mājās un sēdēt pie televizora – tas īsti nav manā dabā.

-     Bet vai, piemēram, kino vakaru mājās Jūs varētu nosaukt par labu atpūtu?

-     Es domāju, ka noteikti. Tiesa man noteikti patīk labāk apmeklēt kinoteātri, jo tur katrai filmai nāk klāt pievienotā vērtība, gan no procesa viedokļa, gan, protams, kvalitātes.

-     Tādā gadījumā noteikti Jums ir arī filma, ko varētu nosaukt par savu mīļāko filmu?

-     Jā, ir gan – tā ir filma „Rejs” , kas ir leģendārā mūziķa Reja Čārlza autobiogrāfijas ekranizācija.

-     Kāpēc tieši šī filma?

-     Kapēc? Grūti pat uzreiz pateikt.. Noteikti daļa „vainas” ir Jamie Foxx lieliskā aktierspēle, kā arī Reja Čārlza personība, izpildītā mūzika un radītā to laiku autentiskā vide.

-     Varbūt varat nedaudz apkopot visas savas aktivitētes un teikt, kas, Jūsuprāt, ir ideāla atpūta? Visa apvienojums?

-     Ideāla atpūta... To, mauprāt, ir tā grūti definēt. Arī grūti paredzēt. Protams, ir faktori, kuri ir nepieciešami, lai atpūta izdotos, tomēr mēdz būt tā, ka viens un tas pats pasākums vienu reizi var šķist ne tik ļoti izdevies, taču citu reizi tas ir lielisks. Piemēram, tās pašas Jaunā gada vai Jāņu svinības. Katru gadu mēs cenšamies noorganizēt pēc iespējas labāku atpūtu, taču ne katru gadu mēs varam teikt: jā – šie bija baigi labie Jāņi vai Vecgada vakars..

-     Kas ir tas, ko noteikti izklaides jomā gribētos pamēģināt tuvākajā laikā?

-     Mans tēvs ir izbijies desantnieks, kurš ir veicis n-tos lēcienus ar izpletni. Nu, re – un to es vēlos pamēģināt!

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Noklausies Lienes Šomases dziesmas “Klauns” remiksu

Dziesmas “Klauns” oriģinālā versija ir iekļauta Lienes Šomases šogad klajā nākušajā dubultajā CD un DVD albumā “Vārdos nepateiktais”, bet šīs dziesmas remiksu veidojis...