Sash pirms uzstāšanās izdzer 20 pudeles alus un jūsmo par seksīgām sievietēm

Sash pirms uzstāšanās izdzer 20 pudeles alus un jūsmo par seksīgām sievietēm

15. augustā Ogres estrādē viesojās jau vairākkārt Latvijā bijušais DJ Sash (zināms arī kā Sash!)

Pirms koncerta Sash preses pārstāvjiem nepiespiestā un jautrā gaisotnē pastāstīja par ģimeni, mūziku, alkoholu, narkotikām un sievietēm.


Kas ir Sash! Un kas ir DJ Sash?

Sash! ir mans galvenais projekts, tā ir apvienība, kurā darbojas vēl 2 puiši. Mēs pastāvam kopš 1995.gada. Jau no pirmās dienas viņi man teica, ka tas esot mans projekts, tāpēc viņi nepiedalīsies ne intervijās, ne videoklipos. Viņus gan epizodiski var redzēt pāris klipos (smejas). Pagājušajā gadā ar šo projektu mēs sniedzām 20 šovus, šogad līdz šim bijuši jau 19. Tā kā Sash! nekur nav pazudis. DJ Sash esmu es viens pats – spēlēju dažādos pasākumos un rūpējos par to, lai cilvēkiem būtu jautri. DJ šovos es spēlēju daudzas kaverversijas no 80. – 90. gadiem – cilvēkiem patīk! Taču es nekad netaisītu un arī neļautu kādam citam taisīt kaverversiju kādai Sash! dziesmai.
Darba vispār ir ļoti daudz, neskatoties uz to, ka jau 6 gadus man nav iznācis neviens singls.
Untitled 43.jpg - 82.19 KB
Tu ļoti bieži maini dziedātājus. Kāpēc tā?

Jā, tā ir, jo es nemāku dziedāt (smejas). Es gribu radīt un atskaņot mūziku, kas nav garlaicīga. Tāds bija un ir mans mērķis. Es domāju, ka ja uz skatuves un klipos redzi visu laiku vienu un to pašu cilvēku, dzirdi vienu un to pašu balsi, tas kļūst apnicīgi un garlaicīgi. Jā, dziesmas mainās, bet tomēr... es to negribu. Man katrā singlā ir cits vokālists. No vienas puses sākumā bija ļoti grūti, jo katrai dziesmai, katra singlam bija jāsavāc jauns fanu pulciņš. Cilvēki no sākuma nesaprata, kur palikusi tā meitene, kas bija iepriekšējā dziesmā vai, kur palicis tas puisis, kas bļāva. Tagad mums ir savs fanu pulciņš un cilvēki zina, ko mēs darām.

Kā Jūs izvēlaties dziedātājus?

Sākumā mēs ņēmām draugus. Meitene singlā „I am coming for” bija franču valodas skolotāja. Viņa mācīja franču valodu manas ierakstu studijas bosa dēlam, tā mēs iepazināmies. Puisis, kurš bļauj Ecuador ir mans draugs DJ. Kad mēs kļuvām populārāki un pelnījām vairāk naudas, mēs varējām piesaistīt jau slavenus cilvēkus, piemēram, Boy George, Shannon, Dr Alban. Mēs taisām arī remiksus citiem māksliniekiem, piemēram, Kailijai Minogai.

Cik ilgi domā vēl uzstāties?

Man šobrīd ir 38. gadi. Es nezinu, vai līdz 50. gadu vecumam būšu uz skatuves un jauniešiem bļaušu – "Vai esat gatavi tusiņam?" Viņi droši vien nodomātu, ko tas vecis no mums grib (smejas). Bet man vēl aizvien patīk tas, ko daru. Tik ilgi, cik varēšu, tik arī muzicēšu.
Tas ir vislabākais dzīvē, kad vari pelnīt iztiku ar savu hobiju. Ko tad cilvēkam vēl vajag, ja ir tusiņš un alkohols?!(smejas)
Untitled 45.jpg - 101.37 KB
Sanāk, ka pirms uzstāšanās arī iedzer?

Es vienmēr dzeru (smejas). Es dzeru daudz alu, kad esmu DJ. Esmu taču vācietis! Mājās nevaru izdzert pat vienu pudeli, bet pirms uzstāšanās izdzeru 20 pudeles. Ja dzertu šampanieti, šotiņus vai degvīnu, tad otrā dienā noteikti sāpētu galva, bet pēc alus es jūtos ļoti labi. Arī uz tualeti uzstāšanās laikā neskrienu, kaut kā esmu iemācījies saturēt (smejas).
Vislabākais alus pasaulē ir Corona. Viena no manām prasībām  koncerta rīkotājiem parasti ir, lai būtu Corona alus. Par cik man teica, ka šeit Corona nav, tad būs jāmēģina latviešu alus. Domāju, ka ar 15 pudelēm varētu pietikt (smejas), jo latviešu alus ir stiprāks nekā tas, ko parasti lietoju.

Kas vēl ir tavā prasību sarakstā?

Patiesībā nekas daudz. Corona alus un nevis Heineken, saldumi, sviestmaizītes un daudz skaistu meiteņu skatuves priekšā. Par pēdējo prasību jau esmu pārliecinājies (smejas).
Untitled 49.jpg - 99.05 KB
Vai esi jau iepriekš bijis Latvijā?

Jā, daudzas reizes. Pēdējo reizi biju pagājušā gada 15. decembrī Arēna Rīga, kur notika privātā ballīte. Šajā Ziemassvētku ballītē, kas tika rīkota par godu bankai un tās darbiniekiem (10 000 cilvēki) uzstājāmies mēs ar Tomasu Andersu – interesanta kombinācija, ne? Bet bija ļoti labi.

Vai esi izmēģinājis arī kādu latviešu ēdienu?

Šodien ēdu spageti ar vistu. Tas laikam nav īsti nacionālais ēdiens, vai ne? Nākamreiz noteikti pamēģināšu.

Kāds ir tavs honorārs?

Tu gribi mani nopirkt privātajai ballītei? (smejas) Tas ir noslēpums. Salīdzinājumā ar citiem, esmu „lēts”. Ja uzstājos mazā klubā, es nevaru prasīt 10 000 eiro un vairāk. Esmu nopelnījis daudz naudas ar pārdotajiem diskiem (17 miljoni eksemplāru) un man nevajag tik daudz naudas no šoviem. Es to daru arī sava prieka pēc. Mēs vienmēr ar organizatoriem varam vienoties par koncerta samaksu. Manā mājas lapā (www.sashworld.com) ir iespējams pasūtīt koncertu un sakontaktēties gan ar aģentiem, gan mani.
Untitled 51.jpg - 84.97 KB
Pastāsti par savu ģimeni!

Man ir mamma un tēvs, vecvecāki diemžēl ir miruši. Ir sieva un divi bērni (dvīņi) – viss izdarīts ar vienu šāvienu (smejas). Pirms 2 mēnešiem biju paņēmis līdzi bērnus uz koncertu un nu viņi, redzot, ka dodos ar koferiem prom no mājas, vairs nesaka, ka tētis dodas uz lidmašīnu, bet gan: „Tētis dodas strādāt”. Redzot uz skatuves dejotājas, bērni arī ļoti gribēja dejot. Neskatoties uz to, ka viņiem ir tikai 3. gadi, viņi tagad iet uz deju nodarbībām, nu, protams, tās nav vēderdejas (smejas). Viņi vispār dabū visu, ko grib.
 
Tavos koncertos daudzi lieto narkotikas. Kāda ir tava attieksme pret to?

Visur cilvēki lieto narkotikas. Citur – vairāk, citur – mazāk. Es pats nekad neesmu lietojis. Manas narkotikas ir alus un seksīgas sievietes. 18. gados biju vienā ballītē, kur visi „pīpēja”. Es vienīgais teicu: „Nē, nē, paldies”, bet no tās smakas vien, kas valdīja gaisā biju jau apreibis. Es uzskatu, ka narkotikas ir „sūds”. Tie, kas grib, lai lieto un tad, lai paši skatās, kā viņu dzīve mainās.
Untitled 53.jpg - 58.52 KB
Ko tava sieva saka par seksīgajām sievietēm – tavām narkotikām?

Es māku nošķirt privāto dzīvi no biznesa dzīves. Tā kā viņa arī darbojas mūzikas biznesā, tad viņa zina, ka tas ir tikai šovs. Viņa ir redzējusi mani bildēs ar kailām sievietēm, bet viņa sen jau vairs neprasa kā bija vai ko jūs darījāt.


 

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
jā, jā - 20 pudeles un tad uzstājas:D
27.05.2009. plkst. 15:32
Kaarumnieks tas Sash un kaa izraadaas arii riktiigs alus dzeeraajs!
26.08.2008. plkst. 22:42

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Jaunās un mazpazīstamās grupas tiek aicinātas pieteikties „BILŽU” koncertiem


Mūzikas un mākslas festivāls „BILDES” jau daudzus gadus apvieno Latvijas džeza, roka, folka un citu visdažādāko žanru un stilu mūziķus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas...