Mūziķis Didzis Bardovskis par izklaidi un kurioziem koncertos

Mūziķis Didzis Bardovskis par izklaidi un kurioziem koncertos

Didzis ir populārās grupas „Gain Fast” basģitārists. Irlaiks.lv vēlējās uzzināt ko vairāk par jautro pusi, tāpēc jautāsim vien viņam pašam!

-     Kas, Jūsuprāt, ir laba izklaide?

-     Manuprāt, laba izklaide ir tāda izklaide, kad tu esi labā kompānijā: ar draugiem, ar cilvēkiem, kuri tev šķiet interesanti. Laba izklaide ir atkarīga no vides un cilvēkiem. Ja ir abi šie komponenti, tad nav pat būtiski, kādā vietā un kādā laikā notiek šī izklaide.

-     Kādas ir iecienītākās izklaides vietas? Ko šajā sakarā ieteiktu apmeklēt arī citiem?

-     Rīgā ir daudz labu vietu. Es gan vairs šobrīd nepraktizēju ļoti aktīvus dažādu vietu apmeklējumus, jo dzīve ir tā iegrozījusies, ka visu laiku sanāk tāda kā izklaide. Rīgā ir daudz labu restorānu, bet klubi... Es neteiktu, ka Rīgā ir labi klubi. Vieta, kuru agrāk ļoti biju iecienījis ir Studentu klubs. Tur bieži spēlēja mani draugi, tāpēc gāju uz turieni. Principā tas ir vienīgais klubs, kuru agrāk aktīvi apmeklēju. Katram jau jāskatās pēc saviem ieskatiem. Cits iet uz essīti, cits labāk sēž mājās.

-     Kāds aktīvās atpūtas veids ir iecienītākais?

-     Ar grupas biedriem mēs ziemā mēdzam braukt uz kalnu ar slēpēm un dēļiem. Reizēm dodamies slidot, vasarā spēlējam bumbu. Vienkārši izdomājam un aizbraucam. Mana aktīvā atpūta ir sezonāla. Lai uzturētu sevi formā, mēs apmeklējam sporta klubu „Reaktors”. Vairāk vai mazāk, bet parasti izklaidējos kopā ar saviem grupas biedriem. Ir lietas, ko vienkārši mēdzam darīt kopā.

-     Ko Jūs darāt brīžos, kad vienkārši gribas no visa atslēgties – vienkārši atpūsties! Un – kas, Jūsuprāt, ir ideāla atpūta?

-     Tad es arī vienkārši nedaru neko. Vienkārši sēžu. Mums ar grupu ir daudz pasākumu, kuri paši par sevi ir izklaidējoša rakstura, tāpēc par lielāko izklaidi beigu beigās kļūst atpūta pēc šādiem pasākumiem. Gandarījumu vairs nespēj sagādāt tāds pasākums, ka tu vienkārši ej uz klubu, jo tā jau ir tava ikdiena. Laiku var pavadīt pavisam mierīgi, aizbraukt kaut kur ar draugiem.

-     Kā ir koncertējot? Vai tas Jums ir vairāk kā darbs, vai kā izklaide?

-     Koncertēšana ir patīkams process. Tu brauc, cilvēki gaida un viss notiek! Protams, ka pret koncertiem attiecamies kā pret darbu. Ja mēs pret to attiektos tā virspusēji, varbūt tur nekas arī nesanāktu. Grūtākais jau ir pats process līdz koncertam. Kad viss ir gatavs, tu atbrauc un priecājies kopā ar visiem.

-     Vai ir kāds kuriozs, kas spilgti palicis atmiņā no kādas koncertēšanas?

-     Kuriozi gadās visu laiku, un teikt, ka kāds ir pats spilgtākais... Kad mēs braucām pirmā albuma tūrē, visa tūre bija kā viens kuriozs. Koncertu bija ļoti daudz, tik daudz, ka beigās sāka jukt, kur tu atrodies. Mums ar grupu visu laiku atgadās kādi kuriozi. Latvijā ir tā, ka dažkārt koncertu organizatori nesaprot kādas tehniskās lietas. Ir gadījies pat tā, ka aizbrauc uz koncertu, bet tur pat lāgā skatuves nav... Pašā koncertā kuriozu nav, tie drīzāk gadās pēc tam, kad kopīgi pasēžam pie kādas glāzes.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Nepatiik!
07.08.2008. plkst. 11:27
Nezināju pat ka viņš ir Gain Fast basģitārists. :D bet intervijā daudz ko uzzināju jaunu :)
10.07.2008. plkst. 11:41

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Akcija "Laimē ielūgumu uz Scorpions koncertū" noslēgusies

Sveiks, lasītāj!
4.novembrī multifunkcionālajā halē „Arēna Rīga” savas 2008.gada turnejas ietvaros koncertēs rokmūzikas veterāni - pasaulslavenā vācu rokgrupa Scorpions.  ...