Elīna Kiviča atklāj, kas ir "kaifīga izklaide"

Elīna Kiviča atklāj, kas ir "kaifīga izklaide"

Elīna Kiviča Latvijas sabiedrībai plašāk pazīstama kā modele un mūziķa Andra Kiviča sieva. Gūti atzīstami panākumi modeles darbā Itālijā, bet gatavošanās viņas un Andra kāzām tika plaši aprakstīta īpašās dienasgrāmatās žurnālā „Privātā dzīve”.

Pašlaik meitene apgūst juristes profesiju. Mēs Elīnai vaicājām par atpūtu un izklaidi, lietām, kas svarīgas ikvienam.

- Kas, Jūsuprāt, ir laba izklaide?

- Laba izklaide ir tad kad tu gūsti patiesu prieku no atpūtas un tas var būt ļoti individuāli katram... Kādam tā ir makšķerēšana, bet kādam – ietusēt pa klubiem.

- Kādas ir iecienītākās izklaides vietas? Ko šajā sakarā ieteiktu apmeklēt arī citiem?

- Es īpaši Rīgas klubus necenšos apmeklēt, jo tāpat sanāk normāli patusēt, kad manam vīram ir koncerti, bet ja sanāk tad man patīk vairāk atpūsties tādos bārveida klubos, kā, piemēram – “Sarkans” , arī “Hedonija”, lai gan tur vietas pamaz. Mana visnotaļ iecienītākā atpūtas vieta Rīgā ir Jokerklubs – šo ieteiktu apmeklēt noteikti, jo tur var gan forši paplunčāties, pasēdēt pirtiņās, kā arī pēc tā visa, var ieiet paēst blakus esošajā restorāniņā, kur gatavo ļoti garšīgi, kā arī tur nav dārgi.

- Kāds aktīvās atpūtas veids ir iecienītākais?

- Vasarā tā noteikti ir peldēšanās jūriņā vai kādā ezeriņā, ziemā tā varētu būt šļūkšana ar ābolīti pa kalnu, lai gan pagājušo ziemu iemēģināju kalnu slēpošanu, un esmu apņēmusies šogad zināšanas papildināt šajā sfērā.

- Kā Jums šķiet – vai Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kur var aizbraukt un lieliski atpūsties, izklaidēties, kur tiek piedāvāti kādi aktīvās atpūtas veidi? Vai ir kāda tāda īpaši iecienīta vieta ārpus Rīgas?

- Droši vien, ka ir daudzas vietas, ko es nezinu, bet cik esmu dzirdējusi, tad kaut kas jau ir, tika vai nu latvieši ir pārāk kūtri, lai izkustētos no mājām, vai arī reklāmas par maz tām vietām. Protams, pirmais, kas ienāk prātā ir “Līvu akvaparks”, kas man pašai arī diezgan labi patīk.

- Vai ir kāds hobijs? Kāds?

- Man hobijs varētu būt padarīt apkārtējo vidi skaistu, kā arī man ļoti patīk ceļot kā jau vairākumam cilvēku.

- Kāda ir iecienītākā izklaide Jums vai kopā ar draugiem, vai ģimeni?

- Mana iecienītākā izklaide - aizbraukt kaut kur kopā ar vīriņu pie dabas vai vienkārši pasēdēt džakuzi un iemalkot ko garšīgu, tas ir diezgan kaifīgi.

- Ko Jūs darāt brīžos, kad vienkārši gribas no visa atslēgties – vienkārši atpūsties!

- Tādos brīžos es ņemu rokā kādu grāmatu un lasu. Tā pavisam vienkārši, bet atpūta tā ir visfantastiskākā. Tas ir tas, ko tiešām var nosaukt par atpūtu.

- Kas, Jūsuprāt, no izklaides sfēras būtu tas, ko jebkuram būtu interesanti izmēģināt?

- Nezinu, ko uz šo jautājumu, lai atbildu, jo es jau daru tās pašas lietas ko citi cilvēciņi un nekādu grandiozo atklājumu neesmu veikusi izklaides sfērā. Gandrīz viss ir forši, kur var gūt patīkamas, pozitīvas emocijas. Un tas arī ir galvenais, jo atpūsties un izklaidēties varēs jebkur, kur vien var cilvēks gūt jebkāda veida patīkamas emocijas. Un, ja tās ir gūtas, var noteikti teikt, ka arī izklaide ir izdevusies.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Interesanti jautājumi, interesantas atbildes!
18.05.2008. plkst. 08:38
Vai tad ne jau bijusi?
14.05.2008. plkst. 22:40

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Latvijas mūzikas dīvas uzņem viesus un atklāj savu „buduāru”

7. maija pēcpusdienā mediju pārstāvju uzmanībai tika prezentēts astoņu dziedošo Dīvu – „buduārs”, kas, izmantojot ekskluzīvas mēbeles un aksesuārus no veikala KARE, iekārtots...