Kristīna Zaharova: „Tici sapņiem – tie mēdz piepildīties!”

Kristīna Zaharova: „Tici sapņiem – tie mēdz piepildīties!”

Kristīna Zaharova ir meitene ar milzu uzņēmību un pasakaini skaistu balsi, plašāka publika meiteni noteikti atceras no dalības „Dziesma manai paaudzei” un „Latvijas Talants”, kur Kristīna izcīnīja godam nopelnīto Gran Prix.

Kristīna ir arī Parex bankas jauniešu produktu līnijas reklāmas seja. Pašlaik viņa mācās 12.klasē un pamazām gatavojas eksāmeniem, jo tomēr tie vairs nav aiz kalniem! Šī gada plānos ietilpst doties mācīties uz Londonu – tā ir balva par uzvaru Latvijas Talantā.

Ar mūziku talantīgā meitene ir saistīta jau kopš bērna kājas un uzskaitīt dalību dažādajos konkursos prasa daudz laika, taču kā nozīmīgākos var minēt: Bērnu Eirovīzijas nacionālais fināls (2004.g.); Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss “Dzintara Zvaigzne” (2005.g. - 2.vieta; Olgas disenīte (2006.g. - 1.vieta); Dziesma mania paaudzei (2004.g. un 2006.g. Grand Prix Alūksne); Starptautiskais konkurss Tallinā, Igaunijā - Tahtede Laul (2005.g.- 1. vieta); Latvijas nacionālā atlase par piedalīšanos starptautiskā festivālā Baltkrievijā, Vitebskā - Slāvu bazārs (2005.g. - 2. vieta, priekšsēdētājs Raimonds Pauls); LTV Televīzijas konkurss "Latvijas Talants" (2007.g. – 1.vieta); Pirmais Starptautiskais festivāls “Krievu dziesma” Maskavā (2007.g.) u.c.

IrLaiks.lv ar Kristīnu šoreiz sarunā par izklaidi starp mācībām, konkursiem un to norises laikā.

-     Kas, Tavuprāt, ir patiešām laba izklaide?

-     Laba izklaide, manuprāt, ir atpūta kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem – foršu kompāniju, labiem draugiem, vai vienkārši divatā ar mīļoto cilvēku. Tas varētu būt izbraukums ārpus pilsētas – tuvāk dabai. Ziemā var doties kādā kūrortā – gan uz siltajām zemēm, gan uz kalniem slēpot. Tas varbūt vienkārši jauki pavadīts vakars diskotēkā, jeb nakts klubā – izdejoties tā kārtīgi, lai “visas maliņas sāp” tā, manuprāt, ir īstā izklaide!!!

 

-     Vai ir kāda īpaši mīļa vieta, kur Tev ļoti patīk aiziet? Piemēram, kopā ar draugiem, vai vienkārši izbaudīt vienatni?

-     Man patīk dažreiz ieskriet kādā Double Coffe restorānā, izbaudīt kārtējo karameļu Latte, izbaudīt atmosfēru un nodoties pārdomām, “atslēgties” no ikdienas! Ļoti patīk Ganbei - garšīgi ēdieni, patiešām laba apkalpošana. Savā dzimtajā Alūksnē ļoti patīk Katrīnkrogs (Jaunsētas) tajā ir veco laiku atmosfēra, rodas sajūta, ka esi pabijis pagātnē, Pētera pirmā laikā. Gardi ēdieni! Kad esmu Alūksnē (jo tagad mana ikdiena ir Rīgā) vienmēr cenšos iegriezties Katrīnkrogā, kas atrodas Alūksnes ezera krastā… Patiesi neaprakstāmas sajūtas! Iesaku visiem kaut reizi tur iegriezties un izbaudīt pašiem šo sajūtu un atmosfēru – visu!

 

-     Kā ir ar aktīvo atpūtu? Vai īpaši tuvs ir arī kāds no tās paveidiem?

-     Man ļoti patīk peldēšana – agrāk ar draugiem sākoties peldēšanas sezonai, diendienām zudām ezeru krastos, sauļojoties un peldoties... un tā visu vasaru! Ziemā man ļoti patīk slēpot, neesmu mēģinājusi kalnu slēpošanu, bet ir tāda doma izmēģināt. Vai tieši šogad tas izdosies – nezinu, bet laiks rādīs!

 

 

-     Kā Tev šķiet, vai Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kur var aizbraukt izklaidēties, aktīvi atpūsties, vai vienkārši izbaudīt nekā nedarīšanas prieku?

-     Jā, man šķiet, ka tādas vietas ir pietiekami! Galvenais ir meklēt, tad arī var atrast! Tā pati mana mīļa Alūksne, šķiet, maza pilsētiņa, bet ar lielu un plašu vēsturi. Svaigs gaiss. Iecienītākā atpūtas vieta – Jaunsētas. Katrīnkrogā, ir pieejamas pirtis, naktsmītnes, vasarā dažādi izklaides varianti, arī uz ūdens – braukšana uz ūdensslēpēm, pati esmu mēģinājusi pūsli – adrenalīns, mazliet bailes, bet patiesi patīkams nogurums pēc tā, kad Tevi kārtīgi izvizina caur viļņiem – galvenais ir noturēties – action pa pilno! To nevar tā vienkārši izstāstīt, tas ir jāizmēģina!

 

-     Saki, vai Tev ir arī kāds īpašs hobijs?

-     Mans hobijs ir arī mans dzīvesveids, mana ikdiena – un tā ir dziedāšana. Par to arī esmu priecīga! Esmu laimīga, ka varu darīt to kas man patīk, un gūt gandarījumu no padarītā, iepriecināt cilvēkus ar savām dziesmām, ar savu dziedājumu!

 

-      Ko Tu dari brīžos, kad gribas vienkārši atpūsties, nedomāt ne par ko un, ja tā varētu teikt – vienkārši no visa atslēgties?

-     Lai cik tas banāli neskanētu – es skatos TV, sērfoju internetā, klausos mūziku, vienkārši atpūšos, paguļu. Dažreiz eju šopingā, aizeju uz kino, palasu kādu grāmatu – tas arī palīdz atslēgties no savām problēmām un iedziļināties grāmatas virpulī, bet lai patiešām atslēgtos no visa – tam vienīgais līdzeklis ir miegs.

Ideālā atpūta katram ir sava, protams, bet man tā ir kopā būšana ar mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, lai arī ko mēs nedarītu!!!

 

-      Ko Tev nozīmē koncerti? Vai tos tu uztver nu jau kā darbu, vai tomēr kā izklaidi?

-     Koncerti – man tas ir reizē gan darbs, gan izklaide. Pēc katra koncerta jūtos patīkami nogurusi, tāds gandarījums iekšā par padarītu darbu, par to, ka spēju citiem sagādāt prieku, tajā pašā laikā es uz skatuves "atpūšos" nevis fiziski, bet garīgi. Un tas ir forši, sajūta, ka atraujies no zemes!!! Tas patiešām ļauj izjust gandarījumu un prieku, par to ko dari!

-     Latvijas Talants. Šajā konkursā Tu pārliecinoši uzvarēji, ar savu pasakaino balsi, šķiet, aizkustināt spēji jebkuru. Ko Tev pašai deva šis konkurss?

-     Pirmkārt, tā ir pieredze, kas nekad un nekur nepazudīs, sadarbība ar profesionāliem cilvēkiem, ar profesionāliem mūziķiem. Es guvu daudz jaunu iespaidu, kas mani iedvesmoja darboties, dziedāt, neapstāties! Man galvenais bija vienkārši piedalīties, gūt jaunu pieredzi un tas arī notika.

 

-     Kas, Tavuprāt, ir veselīgs dzīvesveids? Un, vai, pēc Tavām domām, tam ir liela nozīme ikdienā?

-     Domāju, ka tam ir ļoti liela nozīme. Manuprāt, veselīgs dzīvesveids parasti var būt ļaudīm kas dzīvo kalnos, patiešām svaigā un tīrā gaisā, dabā, kur neattīstās jaunas tehnoloģijas un nemodernizējas apkārtējā vide. Mūsu apkārtējā vide neļauj mums pilnībā piekopt veselīgu dzīvesveidu, bet tas nebūt nenozīmē, ka to nav jāpiekopj vispār! Ziemas periodā uzturā daudz lietoju medu – pret saaukstēšanos. Sportot nesanāk pārāk bieži, jo Rīgā ritms ir krasi ātrāks, nekā mazpilsētā, tāpēc līdz sporta nodarbībām vēl neesmu tikusi, kaut gan bieži par to piedomāju, jo tomēr blakus mājai, netālu ir sporta klubs – grēks neiet un nesportot, vai ne? Vienkārši, manuprāt, ja arī nesanāk aktīvi sportot fitnesa zālēs, jāmēģina vairāk pastaigāties, iet kājām, kustēties.

 

-     Kā Tu uzturi sevi labā fiziskā formā un, kā noskaņo sevi garīgi, ja kādreiz ir lielais slinkums kaut ko darīt, vai garastāvoklis nav īstais?

-     Ar to tā kā ir pagrūti (par garīgo), vislielākais paldies maniem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, kas mani atbalsta, jo tomēr pēc Latvijas Talanta mana dzīve ir mainījusies par visiem 360 grādiem... Vairāk laika tagad pavadu Rīgā – tā ir kļuvusi par manām otrajām "mājām" jo te es mācos, realizēju savas idejas, pavadu lielāko daļu laika, no tā, kas katram cilvēkam ir dots... Piecas dienas nedēļā esmu te, galvaspilsētā, nedēļas nogalēs braucu uz Alūksni, atpūsties no Rīgas burzmas, trokšņiem, apciemot tuvos un mīļos. Nekādi īpaši fizisko formu neuzturu – vienīgi daudz eju ar kājām, kustos, jo dzīve Rīgā ir „ātra”. Un par garīgo – to es pati bez saviem mīļajiem nemaz nevarētu izdarīt. Vēlreiz paldies viņiem.

 

 

-     Kas ir spilgtākais, kas Tev palicis atmiņā no pēdējā gada notikumiem?

-     Latvijas Talants. Vēl aizvadītajā vasarā esmu pabijusi Milānā un Hamburgā – šīs pilsētas mani iedvesmoja ar savu greznību un iespaidīgām ainām, arhitektūru, ko redzēju! Šovasar pirmo reizi esmu lidojusi lidmašīnā. Jā! Tas arī ir tāds maziņš piedzīvojumiņš.

 

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 10:01
Es arii ticu sapniem. Tikai labajiem:D
07.08.2008. plkst. 11:27
nu jā.. :D nu man nesaistošas izklaides vietas :D
08.07.2008. plkst. 09:33
ilze
Svēkti vairs nav svētki, ja ir katru dienu un hobijis vairs nav hobijis, ja tā ir ikdiena.
16.06.2008. plkst. 16:17
Kristīnei ļoti jauka balss. Prieks viņā klausīties!
18.05.2008. plkst. 08:39

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Ziemassvētki tad un tagad

Ziemassvētki – laiks, kad diena ir visīsākā un nakts – visgarākā. Pēc Ziemassvētkiem saulīte sāk atgriezties un dienas stiepjas garākas....