Starp Yanu Kay un Intaru Rešetinu kaut kas ir...

Starp Yanu Kay un Intaru Rešetinu kaut kas ir...

1.maija vakarā klubā „Godvil” norisinājās dziedātājas Yanas Kay un aktiera Intara Rešetina albuma prezentācijas pasākums, Intara dzimšanas dienas svinības, kā arī gada jubilejas svinības kopš duets uzvarējis „Zvaigžņu lietus” projektā – tā teikt, trīs pasākumi vienā reizē.


Preses konferences laikā mākslinieki atklāja, ka pēc šova viņiem izveidojusies tik laba saikne, ka ne tikai domājot vienādi, bet pat redzot vienus un tos pašus sapņus (uz jautājumu, kas tie par sapņiem, abi gan neatbildēja), tādēļ nolēmuši, ka vēl nevēlas šķirties un ir jādarbojas tālāk.

Untitled 6.jpg - 110.9 KBPateicībā par atbalstu saviem faniem duets ierakstījis singlu „Pieskāriens”, pēc kura iznākšanas un pārraidīšanas radio ēterā, tie saņēmuši milzum daudz vēstuļu ar lūgumu un jautājumiem turpināt muzikālo darbību, kā rezultātā tapa albums „Kaut kas starp mums”.

Uz jautājumu, vai mēs varēsim sagaidīt vēl kādu albumu, Intars atbild: „Šis ir dueta vienīgais albums”.

Intars arī atklāti atzīst, ka viņam līdz profesionālam dziedātājam tāls ceļš ejams un, ka viņa sirdslieta tomēr esot teātris.

Untitled 4.jpg - 59 KBVienīgais un nule kā iznākušais albums sastāv no 12 dziesmām un Intara mīļākā dziesma esot „ Tev”. „Laikam tāpēc man šī dziesma vislabāk patīk, ka pats tajā nepiedalos”, smejot saka Intars. Savukārt Yanas mīļākā dziesma esot „Viņa daļa no manis”. Visu dziesmu tekstu autors ir pats Intars, savukārt mūziku dziesmām sarakstījusi Yana. „Kad Intars pirmo reizi klausījās dziesmu „Tev”, viņš man zvanīja un teica, ka viņam esot bail klausīties tālāk. Šī dziesma viņu tik ļoti esot aizkustinājusi”. „Esmu ļoti emocionāls”, piebilsts Intars.

Untitled 2.jpg - 91.54 KBJautāts, vai Mārtiņš Freimanis un Lauris Reiniks nav greizsirdīgi uz Intaru Rešetinu, Yana Kay atbild, ka abus esot uzaicinājusi uz prezentācijas koncertu, bet Lauris esot slims, savukārt, Mārtiņam tajā laikā esot jogas nodarbība, uz ko Intars piebilst: „Ir, ir viņi greizsirdīgi”.

Untitled 12.jpg - 105.83 KBAttēlā: Yanai un Intaram uz skatuves pievienojas Ieva Pļavniece un Yanas Kay tēvs

Pēc preses konferences turpat klubā notika arī albuma prezentācijas koncerts, kurā bija vērojami arī sabiedrībā zināmi cilvēki – Candy, Ieva Pļavniece, Elizabete Zagorska, LNT komanda un citi.

Untitled 10.jpg - 101.29 KBKopumā koncerts izvērtās par visai jautru pasākumu, pirmajā daļā klātesošajiem „atrādot” visas albuma dziesmas, bet otrajā daļā atsvaidzinot apmeklētāju atmiņu un nospēlējot gabalus no Zvaigžņu lietus repertuāra.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:51

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

1.aprīlis – joku diena

Parasti 1.aprīlis ir visai dīvaina diena. Tradicionāli 1. aprīli uzskata par Joku dienu un, zaudējot modrību, ļoti ātri var saņemt uzmundrinošu saucienu „April, april!”. Bet vai jūs...