Rejs Hortons Sieviešu dienā apbur ne tikai sievietes...

Rejs Hortons Sieviešu dienā apbur ne tikai sievietes...

8. marta vakarā ar divu stundu garu koncertu Kongresu namā uzstājās viens no romantiskākajiem dziedātājiem – Rejs Hortons, kurš Latvijā viesojās nebūt ne pirmo reizi.


Untitled 2.jpg - 93.61 KBUzsverot savu mīlestību pret Latviju, skaistajām šejienes sievietēm un talantīgajiem cilvēkiem, Rejs izteicās, ka sākot apsvērt ideju, iegādāties māju Latvijā.

2 stundu ilgajā koncertā, Rietumeriopas mākslinieks sajūsmināja ne tikai pusaudzes un sievietes labākajos gados, bet lika dejot arī bērniem un priecāties kopā ar pārējiem pat vīriešiem.

Untitled 7.jpg - 91.21 KBTā kā Hortona koncerti izceļas ar publikas iesaistīšanu tajos, tad šis nebūt nebija izņēmums. Jau atskanot pirmajām dziesmām, no zāles vidus tika izraudzīta kāda jauna dāma, kura tika uzaicināta uz skatuves un, kurai tika veltīti dziesmas vārdi „Because I Love You”. Par šo satraucošo momentu un būs šīs meitenītes vietā vēlējās ne viena klātesošā dāma.

Untitled 9.jpg - 70.4 KBArī pārējām dāmām Hortons nelika vilties, jau pēc mirkļa mākslinieks no zāles izraudzījās vienu sieviešu un vienu vīriešu kārtas pārstāvi, lai tie kopīgā dziesmā izklaidētu publiku. Jāuzslavē pirmais brīvprātīgais vīrietis šādai avantūrai. Untitled 12.jpg - 101.5 KBDziesma Stand by me abu jauniešu izpildījumā skanēja daudz labāk, kad viņiem pievienojās arī Hortons, kurš ik pa laikam no skatuves pazuda, laiku pavadot skatītāju rindās vai malkojot ūdeni.

Untitled 15.jpg - 90.37 KBAr to vien prieki nebeidzās, uz paziņojumu, kurš vēlas māksliniekam sastādīt kompāniju uz skatuves, kur viņš jūtoties vientuļš, atsaucās krietns pulciņš daiļā dzimuma pārstāves un kāds ļoti aktīvs jaunietis. Viņi tad nu rādīja klātsošajiem savu dejotprasmi, kuru, protams, novērtēja arī pats šī pasākuma „vaininieks”.

Untitled 17.jpg - 77.82 KBVēl kāda vīrieša priekšā cepuri nost, kurš uz skatuves kāpa, lai parādītu savu repošanas māku, jāteic, tas viņam izdevās lieliski un izskatījās, ka puisis šādam pasākumam jau bija gatavojies krietnu laiku.

Untitled 19.jpg - 79.57 KBGandrīz pirms katras dziesmas Rejs Hortons pastāstīja šīs dziesmas rašanās vēsturi vai personu, kam šī dziesma veltīta. Izrādās, ka visa lielā sirds un mīlestība pieder un mūžam piederēs viņa mātei, kura Rejam esot devusi dzīvību un brīžiem esot teikusi, ka varot to arī atņemt, ja viņš turpinās tā bļēnoties bērnībā. Neskatoties uz Hortona un viņa māsas nedarbiem bērnībā ( šeit tika pieminēta arī mājas nodedzināšana) mākslinieks ir izaudzis par krietnu cilvēku un īstu romantiķi un sieviešu mīluli.

Untitled 21.jpg - 90.8 KBPēc dvīņu māsu The Bricks pieteikšanas un meiteņu veltījuma visām Latvijas sievietēm, zālē parādījās arī Rejs Hortons, kurš sasveicinājās vai ar ikvienu koncerta apmeklētāju, pateicās par koncerta apmeklējumu, apjautājās kā visiem klājas un, vai koncerts iet pie sirds. Tāpat fotografēties gribošie cilvēki varēja turpat uz vietas ar mākslinieku arī nofotografēties un saņemt autogrāfus.

Untitled 23.gif - 49.66 KBLai gan šis izskatījās, kā skaists žests – apsveicināšanās, rokas paspiešana, fotogrāfēšanās – šis nebūt nebija mākslinieka galvenais mērķis. Izrādās, ka Rejs Hortons bija sagatavojis kādu pārsteigumu un kādā krēsla atzveltnē paslēpis lapiņu, kur lapiņas atardējam lūdza kāpt uz skatuves pēc savas lieliskās balvas.

Untitled 25.jpg - 74.9 KBKas gan bija balva? Protams, tā bija dziesma, veltīta šai laimīgajai sievietei. Neskatoties uz to, ka zālē atradās vēl simtiem citu sieviešu, šī dziesma tika veltīta tikai šai vienai dāmai – dziesma, lēnā deja, krišana uz celīša, rozes dāvināšana un buča. „Eh, kaut es varētu būt viņas vietā!”, nodomāja pārējās sievietes.

Untitled 27.jpg - 98.74 KBInteresants fakts, ka Rejam Hortonam uz skatuves palīdzēja un visu koncerta laiku publiku izklaidēja šova "Dejo ar zvaigzni" zvaigžņu orķestris un  lieliskais dvīņu duets The Bricks. Lai gan ar šiem māksliniekiem Rejs Hortons bija strādājis vien pāris dienas, likās, ka viņi kopā koncertē jau gadiem.

Untitled 29.jpg - 80.41 KBJa būtu koncerts jāvērtē piecu zvaigznīšu sistēmā, domājams, ka ikviens, kurš šajā vakarā atradās Kongresu namā, liktu visas piecas zvaigznītes. Tā skatuves harizma, enerģija un sirsnība, kas staro no Reja Hortona, ir tā, kas daudziem liks atcerēties šo koncertu vēl ilgi, ilgi...

Untitled 31.jpg - 108.03 KBTā mācēt strādāt ar publiku, ka pat vīrieši labākajos gados savos telefona aparātos ķer ik mirkli, lai iemūžinātu šo romantisko mākslinieku, spēj tikai īsti mākslinieki, kas liek nodomāt, ka mums, Latvijas dziedošajai tautai, ir no kā mācīties.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Saulkrasti Jazz 2009

23. jūlijā -
Toms Rudzinskis Hipster 4 +
The Radio
Jam Session
 
24.jūlijā-Jolanta Gulbe un RGE
Play 4 Place (Gruzija)
Jam Session
 
25.jūlijā-12.00 Studentu koncerts...