Jāņa Stībeļa „Slepenā misija” nonāk atklātībā...

Jāņa Stībeļa „Slepenā misija” nonāk atklātībā...

Lai gan Ziemassvētki un Jaunais gads jau nosvinēti, Jānis Stībelis vēl atrodas uz svētku „nots” un 3. janvāra vakarā „City Jazz Club” pulcēja savus draugus, radus, atbalstītājus un sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, lai atzīmētu sava jaunā albuma „Secret Mission” laišanu „tautās”.


stibelis2.jpg - 58.08 KBPirms plānotā albuma prezentācijas koncerta un viesmākslinieku uzstāšanās, žurnālisti tika sapulcināti uz preses konferenci, kur Stībelis atklāja, ka jaunais albums nav nekas vairāk kā pašapliecināšanās un nebūt ne peļņu nesošs avots, savukārt, albuma nosaukums, kas tulkojumā nozīmē „Slepenā misija” sevī ietver domu, ka katram no mums dzīvē ir jābūt mērķiem, uz ko tiekties un misijām, kuras izpildīt.

stibelis1.jpg - 88.82 KBRunājot, par Jaunā gada iecerēm un mērķiem, vakara „vaininieks” atklāj, ka viņam padomā šogad esot apceļot Latvijas kultūras namus, izdot 2 – 3 singlus kopā ar talantīgiem māksliniekiem un vēlreiz doties turnejā pa Ziemeļameriku. Piebildīsim, ka pirmo reizi koncertturnejā pa Ziemeļameriku Jānis dosies jau 9. janvārī kopā ar Laimu Vaikuli, kur sniegs koncertus emigrantiem no bijušās PSRS. Izpildītais repertuārs šoreiz būšot krievu un angļu valodā. „Man atsūtīja ziņu no Vankūveras, ka turienes latvieši noteikti būšot manā koncertā, tā kā domāju, ka Vankūverā nodziedāšu noteikti kaut ko arī latviešu valodā”, piebilst Stībelis.

Uz jautājumu, vai mākslinieks domā šogad piedalīties „Jaunajā Vilnī”, viņš īsi un kodolīgi atbild: „Nē”, esot jādod iespēja citiem māksliniekiem sevi parādīt.

stibelis3.jpg - 76.92 KBPēc jautājumu uzdošanas un disku parakstīšanas, kurus turpat uz vietas varēja iegādāties, šķiroties no nieka Ls 3,00, Jānis Stībelis devās gatavoties lielajam uznācienam.

stibelis4.jpg - 83.59 KBVakars turpinājās muzikālās noskaņās, dodot ieskatu Jāņa jaunajā albumā. Pēc oficiālās daļas mūziķi (Stībelis un pavadošā grupa) devās ilgākā „pīpauzē”, otru pasākuma daļu veltot „Jam session”, kur uz skatuves kāpa arī Arnis Mednis, Amber, Linda Leen un vēl daži mākslinieki.amber1.jpg - 98.96 KBleen1.jpg - 88.96 KB

stibelis6.jpg - 89.65 KBKopumā jāsaka, ka neskatoties uz to, ka Jānis jau sākumā attaisnojās ar balss problēmām un auksta piena dzeršanu, pasākums bija izdevies – gan goda viesis, gan viesmākslinieki savu darbiņu veica profesionāli un apmeklētājiem, kas šoreiz bija visai aktīvi un pat dziedāja no galdiņiem, bija prieks klausīties un pasākumā atrasties gandrīz 4 stundas.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Klajā nāk filmas “RocknRolla” mūzikas izlase

Oktobra sākumā Latvijā izdevniecības “Universal Music” apgādā klajā nākusi jaunākās Gaja Ričija filmas “RocknRolla” mūzikas izlase, kurā ietverti režisora izvēlēti rokmūzikas...