Deep Purple Rīgā

Deep Purple Rīgā

18. augustā savas Eiropas koncerttūres laikā Latvijā viesojās smagā roka pionieri Deep Purple. Grupa Latvijā bija jau trešo reizi un domājams, ka šī nebūt nebija pēdējā reize...


Grupas dalībnieki, jo īpaši solists Ian Gillan, ik pa laikam uzslavēja publiku un jāteic arī Deep Purple, neskatoties uz to, ka uz skatuves atrodas jau četrdesmit gadu, bija vēl aizvien enerģijas un spēka pilni.
Untitled 4.jpg - 130.28 KB
Koncerts sākās plkst. 20:00, kā arī tam bija plānots sākties, neskatoties uz to, ka pie ieejas apsardzes darbinieki un personāls nevarēja pateikt, vai koncerts sāksies plkst. 20:00 vai 21:00.
Untitled 6.jpg - 197.85 KB
Koncerta laikā Arēna Rīga zāle bija aizpildīta apmēram par 50% - tātad, vietas just līdzi bija visiem. Bija sabraukuši arī kaimiņi no Lietuvas un Igaunijas un droši vien koncertā netrūka arī īsteno Deep Purple atbalstītāju, kas bija atbraukuši uz šo pasākumu arī no ne tik tuvas kaimiņvalsts.
Untitled 8.jpg - 84.3 KB
Protams, pusotras stundas ilgajā koncertā klātesošajiem nebija iespēja dzirdēt visas grupas dziesmas, jo kā nekā grupas „kontā” ir 18 albumi, bet klātienē dzirdēt labi zināmās dziesmas un atcerēties vecos, labos laikus bija iespēja ikvienam (gandrīz ikvienam!). Zālē pārākumā šoreiz gan bija cilvēki gados, pārsvarā gan vīriešu kārtas pārstāvji. Un kā nu ne? Tā taču ir viņu jaunības grupa!
Untitled 10.jpg - 163.31 KB
Koncerta laikā Dons (taustiņinstrumenti) visai garā improvizācijas solo partijā atskaņoja arī „Rīga Dimd” piedziedājumu par ko, protams, klātesošie bija sajūsmā.

Untitled 21.jpg - 100.26 KBAtskanot dziesmas „Perfect Strangers” pirmajām notīm zāle kļuva skaļāka un publika „uzkurinājās”.
Untitled 12.jpg - 187.82 KB
Pēc šīs dziesmas sekoja arī grupas hīti „The Highway Star” un „Smoke one the Water”, ar kuru koncerts arī beidzās...
Untitled 14.jpg - 154.16 KB
Taču klātesošajiem nebija gana, cilvēki vienojās kopīgā korī cerībā atsaukt grupu atpakaļ.

Tas, protams, arī izdodas!

Untitled 17.jpg - 217.6 KBGrupas dalībnieki atgriežas un nospēlē vēl 3 gabalus. Izskan viņu pirmie veiksmīgie hīti „Speed King” (beidzot), „Hush” un „Black Night”.

Untitled 19.jpg - 207.42 KBPēc šo dziesmu izskanēšanas jau neskaitāmu reizi grupas solists nosaucas „You are fantastic!” un koncerts šoreiz tiešām ir beidzies!

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:36
Bildees var redzeet, ka skatiitaajiem ir paticis!
09.09.2008. plkst. 16:54
irlaiks izdevušās lieliskas bildes! Un skatītāju lielākais pagodinājums vienmēr ir grupas atkal iznākšana pēc neatlaidīgiem saucieniem! Priekš, ka šie vīri ciena savus fanus, ir redzēti nūģi, kas atspēlē un aiztinas zilās tālēs...
21.08.2008. plkst. 09:15
Jā, koncerts tiešām bija fantastisks :) daudz pozitīvu emociju + vecās labās klasiskās dziesmas. Nepārspējamās solo partijas un improvizācijas. Spilgti palika atmiņā Dona taustiņinstrumentu iznāciens, kur varēja saklausīt gan Turku Maršu, gan Kamenes lidojumu, gan arī Odu priekam visu vienā apkopojumā.
20.08.2008. plkst. 08:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Jomas ielas atklāšanas svētkos Andrejs Hermlins un „Swing Dance Orchestra” no Vācijas!

Jomas ielas svētku atklāšanas koncerts notiks jau sestdien, 4. jūlijā, kad Dzintaru koncertzālē uzstāsies par svinga karali dēvētais Andrejs Hermlins un „Swing Dance Orchestra” no...