Biļešu ieguvēji uz ALICE COOPER un FOREIGNER koncertu noskaidroti!

Biļešu ieguvēji uz ALICE COOPER un FOREIGNER koncertu noskaidroti!

Šā gada 1.decembrī Arēnā Rīga notiks dzīvo roka leģendu - The Foreigners un šokroka tēva, Tumsas Prinča - Alisa Kūpera koncerts!


Vēl neredzēti specefekti, dziesmas, ko ir dzirdējis ikviens - tas viss neatkārtojamā šovā!

IrLaiks.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju laimēt ielūgumus uz šo satriecošo un neaizmirstamo notikumu - jums tikai jāatbild pareizi uz dienas jautājumiem par Alice Cooper.

Kopumā tiks izspēlētas 5 ielūgumi. Par katru pareizu atbildi dalībnieks saņem 1 punktu. Kopumā tiks uzdoti 7 jautājumi, un biļetes saņems četri visprecīzākie atbilžu autori.

Ja punktu skaits vairākiem dalībniekiem būs vienāds, balva tiks piešķirta tiem lasītājiem, kuri būs aktīvi piedalījušies arī portāla pilnveidošas procesā - komentējuši portāla rakstus, kā arī aktīvi komunicējuši portāla forumu sadaļā.

Savukārt vēl 1 ielūgums tiks portāla lasītājam, kas šī raksta komentāros aprakstīs savu neaizmirstamāko koncerta apmeklējumu - nav svarīgi vai Latvijā vai ārpus tās!

1.jautājums: Kāds ir Alice Cooper skatuves vārda prototips:

a) Alise Brīnumzemē;
b) Personāžs, kas raganu medību ietvaros tika sodīts ar nāvi, sadedzinot uz sārta;
c) Radies no Smokie dziesmas „Living Next Door To Alice”;
d) Tas ir mākslinieka īstais vārds, jo māte gaidīja piedzimstam meitu.

Pareizā atbilde: Kaut arī Alice Cooper savas karjeras laikā vairākkārt izklāstījis dažādas versijas par sava skatuves vārda rašanos, pirmā versija bija: par iedvesmu kalpoja Alise Kūpere, kas tika apsūdzēta melnajā maģijā un tika sadedzināta uz sārta raganu medību laikā.

Esat gatavi nākamajam jautājumam? -

2.jautājums: Savas karjeras pirmsākumos, 1969.gadā, uzstājoties uz skatuves, Alice Cooper bija iesaistīts bēdīgi slavenā incidentā ar kādu dzīvu radību. Kas tas bija par dzīvnieku?

a) jērs;
b) cālis;
c) kāmītis;
d) strauss.

Pareizā atbilde: Vienā no saviem pirmajiem koncertiem, kad Alice Cooper bija jau pamatīgi uzkurinājis publiku, nez no kurienes uz skatuves parādījās... cālis.. Ņemot vērā faktu, ka Alisam Kūperam bija diezgan vājas zināšanas lauksaimniecībā, viņš kļūdaini uzskatīja, ka viss, kam ir spārni, spēj lidot. Šādu domu vadīts, viņš nelaimīgo cāli paņēma un meta gaisā, domādams, ka tas tūlīt aizlidos kā dūja, bet.. tas kā akmens iekrita publikā, kur Alice Cooper mūzikas un šova iespaidā tika saplosīts pāris sekunžu laikā. Šis incidents tika atspoguļots daudzos tā laika preses izdevumu pirmajās lappusēs, apvainojot mūziķi brutālā izturēšanās pret nabaga radību. Kaut arī pats Aliss Kūpers vienmēr ir noliedzis, ka apzināti būtu šādi rīkojies, šī bēdīgi slavenā notikuma "slava" seko līdzi līdz pat mūsdienām, ieejot notikumam vēsturē ar nosaukumu "cāļa incidents" (angl. "chicken incident").

3.jautājums: Kāds nosaukums ir pirmajam Alice Cooper hitam?

a) „I’m eighteen”;
b) „Nothing else matters”;
c) „Kad man vairs nebūs sešpadsmit”;
d) „Hit me baby one more time”;
e) „Brutal Planet”.

Pareizā atbilde: Tā kā Aliss Kūpers pats bija pārdzīvojis smago pusaudžu vecumu, viņam bija viegli uzrunāt jauniešus ar savu pirmo īsto hitu - "I'm Eighteen".

4.jautājums: Lai sodītu sevis izveidoto skatuves tēlu par amorālo uzvedību, Alice Cooper katrā šovā:

a) Uz skatuves izsūdz grēkus mācītājam;
b) Atdod skatītājiem visus savus alkohola krājumus;
c) Nogalina sevi ekstravagantos veidos;
d) Nosoda karu Irākā;
e) Lielāko daļu no koncertu ienākumiem ziedo labdarībai.

Pareizā atbilde: Aliss Kūpers, lai sodītu sevis radīto skatuves tēlu par amorālo uzvedību, šova laikā sevi nogalina dažādos veidos - pakar, nocērt galvu un taml., taču vienmēr atdzimst no jauna, kas simbolizē jaunas mūžīgo dzīvības un nāves ciklu

5.jautājums: Par kuru dziedātāju Alice Cooper ir teicis šādus vārdus: „Es skatos uz viņu, viņi dodas 18 mēnešus ilgā tūrē un viņš ir 6 gadus vecāks par mani, tāpēc es domāju, ka brīdī, kad viņš beigs savu dziedātāja karjeru, man būs vēl 6 gadi. Kad runa ir par izturību, es netaisos viņam zaudēt”

a) Maikls Džeksons;
b) Stīvs Tailers;
c) Viktors Lapčenoks;
d) Miks Džagers.

Pareizā atbilde: Miks Džagers

6. jautājums: Kāda populāra multfilmu seriāla vienā no sērijām tika izmantota Alice Cooper dziesma „School’s Out”?

a) Dienvidparks (Southpark)
b) Simpsoni (The Simpsons)
c) Pīļu stāsti (Duck Tales)
d) Govs un cālis (Cow and Chicken)

Pareizā atbilde: Simpsoni

7. jautājums: Kā sauc vispopulārāko Alice Cooper hitu?

a) No more Mr. Nice Guy
b) Welcome to my nightmare
c) Poison
d) Billion dollar babies

Pareizā atbilde: Poison

Līdz ar to esam noskaidrojuši precīzākos un aktīvākos pareizo atbilžu iesūtītājus! Tā kā bijāt ļoti erudīti un pareizās abildes uz visiem jautājumiem ir iesūtījuši veseli 15 dalībnieki, mums bija jāizvēlas tikai 4 veiksminieki, raugoties, cik aktīvi akcijas dalībnieki darbojās portāla pilnveidošanā!

Biļeti uz koncertu par precīzām atbildēm uz jautājumiem iegūst:

Ivars Garnačs, Paula Zbitkovska, Juta Andžāne un Gatis Meisters.

Savukārt biļeti par labāko koncerta aprakstu iegūst:

Jānis Ērglis!

Uzvarētājus lūdzam sazināties ar projekta menedžeri Diānu Ozoliņu (diana@irlaiks.lv), lai vienotos, kā saņemt laimētos ielūgumus!

Paldies visiem dalībniekiem!

Komentāri (18)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Liels, liels paldies par biļeti! Tas bija visideālākais koncerts, kādā esmu bijusi, un ja būtu iespēja, brauktu uz visiem viņu koncertiem(igauņi Alice Cooper redzēs jau trešo reizi!). Dievinu šos dziedātājus!
04.12.2007. plkst. 14:11
Diemzel projekta menedžere Diāna Ozoliņa neatbild u e-mail :(
20.11.2007. plkst. 13:28
Liels paldies par bileti :))
19.11.2007. plkst. 23:39
apsveicu visus uzvarētājus :)
19.11.2007. plkst. 22:57
viennozīmīgi pats labākais koncis bija aizgājušās vasaras aerosmith koncerts. un šaubos vai būs vēl kautkas labāks par viņiem. jaunie nāk un iet, bet tomēr vecās labās lietas tik un tā ir vislabākās. vēlētos vēlreiz viņus redzēt, tik nezinu vai tas būs iespējams. bet šā vai tā viņi ir laipni gaidīti atpakaļ Latvijā :)
19.11.2007. plkst. 15:46

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Jūrmalas pilsētas dome aicina piedalīties Jūrmalas fotokonkursā un iegūt vērtīgas balvas

Lai atlasītu atraktīvus un mākslinieciski kvalitatīvus Jūrmalas fotoattēlus pilsētas tūrisma brošūrām, tūrisma kartēm un citiem drukātiem izdevumiem, kā arī Interneta vietnēm,...