Akcija "Dodies pārgājienā ar lamu vai izmēģini segveju - Bezmaksas!" noslēgusies

Akcija "Dodies pārgājienā ar lamu vai izmēģini segveju - Bezmaksas!" noslēgusies

Sveiks, lasītāj!

Jūlijs ir tas mēnesis, kad cilvēki visbiežāk dodas atvaļinājumā, lai kopā ar ģimeni un draugiem dotos kādā interesantā un aizraujošā ceļojumā, tāpat šis vasaras karstais mēnesis tiek izmantots dodoties pie dabas, izbaudīt un iepazīt mūsu mazās, bet skaistās valsts krāšņo un vienreizējo dabu.


Šīs nedēļas laikā (14.jūlijs līdz 20.jūlijs) sadarbībā ar atpūtas kompleksu visai ģimenei "Rakši", kas atrodas tikai 6 km attālumā no Latvijas vienas no skaistākajām pilsētām Cēsīm, izspēlēsim vienreizēju atpūtu tiem, kas šajā mēnesī tomēr ir izvēlējušies atpūsties Latvijā.

Vienam no šīs nedēļas veiksmīgākajiem dalībniekiem būs iespēja veselu stundu izmēģināt jaunu un revolucionāru pārvietošanās līdzekli - segveju. Lai brauktu ar šo brīnišķīgo braucamrīku, nav nepieciešama nekāda iepriekšējā sagatavotība un arī ne tiesības. Ar segveju iespējams pārvietoties gan pa zemes ceļu, gan pļavu vai pludmales smiltīm un pat pa meža takām.

Bet otrs veiksmīgākais šīs nedēļas akcijas dalībnieks varēs nofotogrāfēties kamieļa mugurā un pēc tam doties pārgājienā ar lamām.

"Rakši’’ ir vienīgā vieta, kur jums tiek piedāvāta iespēja apvienot pastaigas dabā kopā ar šiem jaukajiem dzīvniekiem, izbaudot cilvēka un dabas tuvību kā arī izmēģināt praksē Dienvidamerikas indiāņu transporta sistēmu. Lamas izsenis ir kalpojušas par cilvēka sabiedroto ceļojumos un nastu nešanā, tāpēc tās labprāt sastādīs jums kompāniju arī ekskursijā pa "Rakšu" apkārtni, piknika pēcpusdienā Gaujmalā vai garākā pāgājienā. Šoreiz dāvanu kartes vētība ir Ls 25,00, kas nozīmē, ka ar lamām varēsiet mērot garāko pārgājienu.

Lai tiktu pie šīm lieliskajām un ģimeniskajām balvām Tev būs visas nedēļas garumā jāatbild uz 7. jautājumiem. Katru dienu šim rakstam pievienosim jaunu jautājumu, uz kuru Tev būs jāmēģina rast pareizā atbilde.

Ja pareizo atbilžu iesūtītāji būs vairāk par 2, pie balvas tiks tie portāla lietotāji, kuri šīs nedēļas laikā būs pievienojuši savu ceļojuma aprakstu, kā arī būs saņēmuši visaugstāko atzinību no pārējo lietotāju vidus. Ceļojums var būt pa Latviju, Eiropu vai Pasauli, galvenais, lai tas ir interesanti pasniegts un patīk arī citiem.

Gaidām Tavu ceļojuma aprakstu un ķeramies klāt pirmajam jautājumam!

Pirmais jautājums
Atpūtas komplesā "Rakši" dzīvo .....lamas:

a) 5
b) 9
c) 11

Pareizā atbilde: 9

Otrais jautājums
Fatima un Sahibs ir:

a) kamieļi
b) lamas
c) alpakas

Pareizā atbilde: kamieļi

Trešais jautājums
Kādu ātrumu (kilometros) spēj attīstīt gvanako?

a) 40 km/h
b) 50 km/h
c) 60 km/h

Pareizā atbilde: 60 km/h

Ceturtais jautājums
Kādi transporta līdzekļi (braucamie) bez segveja vēl pieejami "Rakšos"?

a) kvadrocikli
b) kartingi
c) bagiji

Pareizā atbilde: kvadrocikli

Piektais jautājums
"Lamu māja" ir:

a) telpa, kurā pa nakti uzturas lamas
b) viesu nams
c) telpa, no kuras apmeklētāji var vērot un pabarot lamas

Pareizā atbilde: viesu nams

Sestais jautājums
Nosaukt trīs apskates objektus, kas atrodas atpūtas kompleksa "Rakši" apkārtnē!

Sarkanās Rakstu klintis, Kvēpenes pilskalns, Zvārtes iezis, Cīrulīšu dabas takas, Aktīvās atpūtas parks "Ozolkalns"

Septītais jautājums
Kā vēl sauc segveju?

a) gravitamobilis
b) hipporoller
c) velodrezīnas

Pareizā atbilde: gravitamobilis

Uz atpūtas kompleksu "Rakši" un ar lamām pārgājenā dosies strēlniece, bet ar gravitamobili jeb segveju veselu stundu varēs vizināties blondaaaa.

Apsveicam uzvarētājus un lūdzam sazināties ar Diānu (28809923, diana@irlaiks.lv) par balvu saņemšanu.
Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm156@gmail.com
13.07.2019. plkst. 15:01
Sveicu laimiigos!
10.08.2008. plkst. 10:07
Apsveicu!
07.08.2008. plkst. 11:27
tie lamveidīgie zvēriņi izskatās smieklīgi!
15.07.2008. plkst. 09:01
Jā, dīvaini nebija nekādas kartiņas, nekā. Tikai uz e-pastu uzrakstīts, ka esmu vinnējusi un Zaķīšu saimnieku telefons, kur sazvanīties. Jā, Vienkoču parku izlaidām, jo tas lietus... un arī visādu citādu iemeslu dēļ maršuts mainījās.
14.07.2008. plkst. 18:40

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Pasmaidi kopā ar Jāni Stībeli

Lai arī sabiedrībā dažbrīd valda ne tik optimistisks noskaņojums, iestājoties pirmajām patiesi siltajām pavasara dienām un piesaulītē pamanot dzeltenās pieneņu galvas, tā vien gribas...