Akcija "Laimē ekstrēmu izklaidi uz ūdens no Ūdensslēpošana Ozolniekos!" noslēgusies

Akcija "Laimē ekstrēmu izklaidi uz ūdens no Ūdensslēpošana Ozolniekos!" noslēgusies

Sveiks, lasītāj!

Paldies par jaukajiem apsveikumiem portāla dzimšanas dienā. Jūsu ieteikumus portāla pilnveidošanai noteikti ņemsim vērā!

Turpinot tradīcijas, mēs arī šoreiz gribam pieteikt jaunu akciju, kas pat visekstremālākos IrLaiks.lv lasītājus neatstās vienaldzīgus!


Šoreiz sadarbībā ar ūdensslēpošanas trasi Ozolniekos, kas atrodas 30 km no Rīgas un 5 km no Jelgavas, piedāvājam Jums izbaudīt vēl nebijušas emocijas - slēpot uz ūdensslēpēm, turoties pie virves, izmēģināt veikbordu, izbraukt ar katamarānu vai laiviņu. Visas šīs aktivitātes ir lieliska atpūta pēc saspiringtas darba dienas vai smagas darba nedēļas, kas papildus atpūtai sniedz arī kārtīgu adrenalīna devu!

Ūdensslēpošana Ozolniekos darbojas katru dienu (bez brīvdienām) saviem apmeklētājiem piedāvājot ūdensslēpošanas, veikbodra, katamarāna, laivu nomu, kā arī instruktora pakalpojumus pieredzējošu pasniedzēju uzraudzībā.

No 9. jūnija līdz 15. jūnijam izspēlēsim 5 dāvanu kartes katru Ls 20,00 vērtībā, lai, iespējams, tieši tu viens vai kopā ar draugiem vari nodoties jautrai izklaidei un ekstēmai atpūtai uz ūdens!

Lai tiktu pie šīm jaukajām un vasarīgajām balvām, Tev būs jāatbild uz 7 jautājumiem, kuri tiks publicēti pie šī raksta. Katru dienu jauns jautājums, par katru pareizi atbildētu jautājumu - 1 punkts! 5 cilvēki, kuri būs nedēļas garumā savākuši visvairāk punktu, tiks pie lieliskajām balvām no Ūdensslēpošana Ozolniekos!

Ja pareizo atbilžu iesūtītāji būs vairāki, par uzvarētājiem tiks noteikti tie, kuri būs visas nedēļas garumā aktīvi piedalījušies portāla pilnveidošanā - pievienojot receptes, ceļojuma aprakstus, komentējot visus rakstus.

Tiktāl mēs būtu ar noteikumiem un balvu fondu, tāpēc varam ķerties klāt pirmajam jautājumam:

Pirmais jautājums
Cik cilvēku vienlaicīgi var atrasties ūdensslēpošanas trasē?

a) 4
b) 6
c) 8

Otrais jautājums
Trošu sistēmas viena no priekšrocībām ir:

a) slēpotājam nav obligāti jāieliecas ceļos, lai izpildītu manevru
b) gadījumā, ja sportists nav gatavs startēt, viņš var izlaist savu kārtu
c) veikbordistiem trošu sistēma veido viļņus

Trešais jautājums
Kurā gadā pirmo reizi parādījās ūdensslēpes?

a) 1922. gads
b) 1948.gads
c) 1971. gads

Ceturtais jautājums
Kopš kura gada ūdensslēpošana kā sporta veids ir iekļauta Olimpiskajās spēlēs?

a) 1999.g.
b) 2003.g.
c) 2008.g.

Piektais jautājums
Slēpošana iespējama taisnā virzienā pa ... metrus garu apli.

a) 780
b) 250
c) 970

Sestais jautājums
Cik lielu ātrumu kilometros var attīstīt slēpotājs aiz troses ūdensslēpošanas trasē "Ozolnieki"?

a) 30 km/h
b) 58 km/h
c) 70 km/h

Septītais jautājums
Ūdensslēpošanas trase ziemas apstākļos tiek izmantota:

a) ziemas slēpošanai
b) zemledus makšķerēšanai
c) zienā šeit nekas nenotiek

Svētdienas vakars ir klāt. Visas nedēļas garumā vairums no Jums kārtīgi arī pastrādāja, meklējot atbildes uz jautājumiem par ūdensslēpošanu, pievienojot interesantas receptes, ceļojumu aprakstus un komentējot portāla rakstus, lai nedēļas beigās, tiktu pie balvas - iespējas nodoties ūdens priekiem ūdensslēpošanas trasē "Ozolniekos". Ir pienācis tas brīdis, kad mēs Jūsu centību arī atalgojam un novērtējam. Dāvanu karti Ls 20,00 vērtībā no ūdensslēpošanas trases "Ozolnieki" iegūst:

ligatt

diboro

d_kundze

mur..

saulux3

Uzvarētājus lūdzam sazināties ar Diānu (diana@irlaiks.lv, 28809923)!

Jauku vakaru un veiksmīgu nākamo darba nedēļu!
Komentāri (29)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm156@gmail.com
13.07.2019. plkst. 15:03
Labdien. Kur var atrast tos jautājumus uz kuriem jāatbild?
29.06.2012. plkst. 11:08
Super,bijam aizbraukusi,velreiz saku paldies IRLaiks un Ozolniekiem. Personals loti pretimnakoss, deva padomus ka labak, jo kaut ko tadu meginajam pirmo reizi dzive. Nu cenas nav parak letas, bet ja si lieta patik un aizrauj - katra zina letak, neka iret motorlaivu, lai velk.
03.08.2008. plkst. 17:21
Es ari neesmu meginajis izbraukt ar udensslepem, pagasgad taisijamies uz Ozolniekiem, bet nesanaca, bus noteikti jabrauc sogad! Lai tikai laiks butu siltaks un saulainaks!
29.06.2008. plkst. 20:57
Hā, hā plunčāsieties mūsu smirdīgājā mālu bedrē.. nē, nē nav tik traki:)
26.06.2008. plkst. 00:22

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Mexican party klubā "Space Dog"

Meksikāņu vakars ar draudzīgām tekilas cenām un citiem pārsteigumiem!...