Vismīļākais pāris ir atrasts

Komentāri (85) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Visiem milestības pilnu siržu dienu un arī portālam Ir.laiks daudz mīlestības šajā dieninā!!!!
14.02.2008. plkst. 13:04
Ieteiceejs
Loti jauks konkurss un jauki stasti, bet taa balsosana gan nav izdomaata smuki..jaa un runaajot par CLASSICA pievienojos Gundraas teiktajam..paaris minuutees uztaisa sev nezcik balsis....nu es jau nu ir.laiks portaalam ieteiktu beigt mociit cilveekus un ieteiktu izveleties uzvaretaju citaadaak,nevis kursh sev uzveidos vairaak profilu un kursh paspees liidz 14.00. vairaak sabalsot;D
14.02.2008. plkst. 12:10
Gudraa
classica-klau,Tev sodien nav darbadiena? jeb arii Tev ir darbs uzmest sev balsis?? liidz pl 14.00. liidz kaadaam 50 tiksi, nea? ;DD
14.02.2008. plkst. 11:57
neta iecekotaajs
Sveicu visus Valentindienaa! Tas tik ir adrenaliina konkursins;DD Par so gan es sasmeejos;DDDgribetos tev acis ieskatities....ak cik loti bija japacensas so reiz,vai tiesam tik loti jacensas vinnet negodiga veida,pauzot savu negativismu?ar ko tad mans stasts kadam nepatik?piedosanu cienigaiejiem portala veidotajiem,ka es seit ne pa temu rakstu,vienkarsi nav ko teikt,kad no +12 klust -1 LAUNAAS TANTAS UN BRIESMIIGIE ONKULJI SITAADU NETAISNIIBU IZDARIJUSHI...;DDDDD ATRADUSHI PAR KO SATRAUKTIES...LABAAK VAIRAK BUCOJATIES SODIEN UN MAZAAK MULDATIES UN SEROJIET:)
14.02.2008. plkst. 10:55
Psihologs
Es pats nepiedalos šajā akcijā, bet ticiet man,ļoti jaukie stāstiņi tāpat rada labu noskaņojumu un nav rakstīti veltīgi, jo vislabākā balva akcijas dalībniekiem ir pats notikums, kas ar viņiem noticis !
14.02.2008. plkst. 10:26
ivetins un pārējiem akcijas dalībniekiem! Satraukumam nav pamata, jo mēs zinām, kuri ir šie negodprātīgie dalībnieki, kuri negodīgi cenšas iegūt balvu un kā jau tika rakstīts iepriekš, šie balsojumi netiks ņemti vērā, bet pie rezultātu apkopošanas, anulēti. Šoreiz nepublicēsim vainīgo, bet brīdinām, ka atkārtojoties līdzīgam precedentam, viņiem tiks liegta iespēja piedalīties IrLaiks.lv rīkotajās akcijās!
14.02.2008. plkst. 10:20
eh, un paši pirmie stāsti nemaz netiek lasīti :/ jauks konkurss, tikai mazliet nepārdomāts, manuprāt! ;)
14.02.2008. plkst. 10:19
gribetos tev acis ieskatities....ak cik loti bija japacensas so reiz,vai tiesam tik loti jacensas vinnet negodiga veida,pauzot savu negativismu?ar ko tad mans stasts kadam nepatik?piedosanu cienigaiejiem portala veidotajiem,ka es seit ne pa temu rakstu,vienkarsi nav ko teikt,kad no +12 klust -1
14.02.2008. plkst. 10:05
nu ar mums abiem kā ar biezputru - zļurgājamies šurpu, turpu, bet joproojām stingri turamies kopā! nedalāma konsistence. labi pastāstīšu jums kā tad viss sākās tas notika Siguldā pirms 4 kadiem, tad man bija tikai 17 - jauns zēns, vēl lielajā dzīvē neiegājis, kautrīgs nu bez gala. jaunieši bijām bariņš aizbraukuši izjautroties! tā bija jauka vasaras diena! ārā svelmē ap 24 grādiem, tātad šortiņos un t -veida kreklos visi sūcām aliņus, jo aizliegtās lietas taču tās kārdinošākās, vai ne tā:) nu bet ko es par puikiem, tagad par meiteni Gājām mēs braukt ar bānīti pāri Gaujai un tad es satiku viņu! es toreiz vēl nezināju,ka tik traki iemīlēšos viņā, taču viņā bija kaut kas tāds, kas mani neatstāja vienaldzīgu! nē - viņa nebija no tām cacām ar gariem nagiem utt. viņa bija vienkārša, un tas mani arī šķiet apbūra.Mēs saskatījāmies viens otrā un pasmaidījām! Tas bija kaut kas! Bet mēs tā arī nesarunājāmies, laikam mans kūtrums bija pārāk liels. Pēc dažiem mēnešiem dīvainā kārtā sastapu to pašu jauko meiteni uz ielas! viņa apstājās un mēs skatījāmies viens otrā un smaidījām! Patiesībā tas bija sākums mūsu attiecībām! Tik jauku meiteni kā Aiju es nepazīstu nevienu! Kad viņa pasniedz man brokastis no rīta gultā -es sajūtu tādu siltumu sirdī! Tās emocijas nevar aprakstīt! Paldies, ka tu man tāda esi! Mums abiem kopā ir tik interesanti! ES TEVI MĪLU AIJA NO VISAS SIRDS!
13.02.2008. plkst. 23:53
hohoho
tiestoquad, kā gan savādāk, īslaicīgs negatīvo uzbrukums, bet pozitīvie šeit ir vairākumā ;) arī portāla vadība jāuzteic, tā turpināt ;) p.s. un stāstiņi tiešām interesanti un mīļi :)
13.02.2008. plkst. 20:10
Prieks, ka zaļie sāk uzvarēt!!!
13.02.2008. plkst. 20:06
- Reiz tuksnesī dzīvoja smilšu graudiņš. Tas bija mazs punktiņš starp miljoniem citu. Kādu rītu smilšu graudiņu uzrunāja saule. „Es spīdu tikai tev," saule teica. „Kā tas var būt?" neticīgi vaicāja smilšu graudiņš - „Es taču esmu tik nenozīmīgs!" „Ja tu nebūtu kāda mīlestības vērts, tevis nebūtu vispār," atbildēja saule. - Vai ir mīlestība šodien? Man gribas teikt, jā Mīlestība ir, tikai tā ir dažāda, tāpat kā dažādi ir cilvēki. Tā ir mīlestība, kura nedomā par materiālajiem labumiem, neskata otru no cepures, bet mīl gaišo un cēlo, kas kaut nedaudz, bet tomēr ir katrā no mums. Mīlestība ir tas, ko vārdiem nevar izteikt, jo tādi vēl nav izdomāti. Mīlestība ir māksla, kas jāapgūst, kas prasa zināmu pieredzi un intuīciju. Visiem milestibas pilnu Valentindienu-miiliet,daviniet daudz milestibas gan sev,gan citiem,sanemiet to un arii sniedziet! Esiet smaidiigi,laimiigi un putiet sirzu balonus jau sovakar laiciigi:)) buchas visiem un lai amorinsh netrapa balonaa,bet gan sirsninjaa:))
13.02.2008. plkst. 18:29
paldies tiem kuri man nonema gandriz visas balsis,man no visas sirds ir zel jus,jo jums ir labi tikai tad-ja kadam ir slikti...
13.02.2008. plkst. 15:17
Grantin: Uzvarētāja vārds tiks publicēts 14. februārī (rīt) plkst. 14:00 - tas ir tekstā gan rakstīts:)
13.02.2008. plkst. 14:49
gribeejaas zinaat,kad tad isti gaidaami reultaati vai sodien???jo sis "Pievienojot šim rakstam savus neizmirstamākos mīlas piedzīvojumus, iespējams, ka tieši Tu būsi tas, kurš 14. februārī kopā ar savu mīļoto dosies romantiskās vakariņās krodziņā "Spalvas pa gaisu" kaa nekaa riit jau ir 14.:)) visiem novelu daudz milestibas sajos svetkos!
13.02.2008. plkst. 14:43
Sveiciens visiem milniekiem sirsninsvetkos! Visi, kas atradusi savas otras puses ir sava zina uzvaretaji!
13.02.2008. plkst. 14:21
tā kā man garšo konfektes "Ptica bivnaja", mans mīļotais man pagajušajā dzimšanas dienā uzdāvināja pilnu mašīnu ar tam koncām..tas tik bij pārsteigums..un kādu naudu viņs dēļ tām atstāja..uuuu :)
13.02.2008. plkst. 14:10
Tas bija vēl pagājušajā gadsimtā, laikā kad mēs tik viens otram mirkšķinājām ar acīm un centāmies uztaustīk kopējo. Abi studējām un piestrādājām, dzīvojām vienās kopmītnēs, klasisku randiņu nebija, jo izklaidēm naudiņas bija pamaz. Tai Valentīndienas pēcpusdienā gājām uz Centrāltirgu kopīgi iepirkties... un gaļas paviljonā dūšīga tante piesolīja mums liellopu sirdi, ja atkārtosim mūsu kaislīgo skūpstu. Skūpstu atkārtojām, bet sirdi nepaņēmām! Tagad domāju- samīlējušies muļķi, tak būtu sanācis labu labais rosols. Neizklausās visai romantiski, taču šo Valentīndienu atceramies ikgadu un kopīgi nosolamies reiz to atkārtot.
13.02.2008. plkst. 11:30
hohoho
ha: kā psihologs autodidakts es izteiktu viedokli, ka Tu sevi mēģini mānīt ar to, ka Tev viss ir nevainojamā kārtībā, dzīve krāsaina, ar otro pusīti nebeidzama kaisle un mīlestība, jo kaut kā jūtama žults Tevis rakstītajā ;D ja jau raksti, ka te ir murgi sarakstīti, kamdēļ atkal ielūkojies, lai uzrakstītu uz savu (šauro) pasaules redzējumu balstīto viedokli?? ja jau murgs, vienreiz ienāci un vairs nē, jo tas taču esot murgs :D bet Tu kā tipiskais latvietis - realitātes šovi riebjas, bet visu par tiem zini :D Veiksmīgu Tev dienu, Ha ;)
13.02.2008. plkst. 11:25
shis man skiet milestibas pilns konkurss-buchas visiem!:)
13.02.2008. plkst. 10:15

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Dizains LV

Izstādes DIZAINS LV mērķis ir Latvijas dizaina popularizēšana, sabiedrību izglītošana un dizaina vides aktivizēšana. Rādīt labākos produktus, kas šobrīd ir mūsu dizaina spožākie...