Akcija "Dodies iekarot Mežonīgos Rietumus ar Ls 50,00 apmaksātu rēķinu!" noslēgusies

Komentāri (38) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
ko uzdāvināt tiem , kam jau
Uzdāviniet ziemassvētkus/ jāņus/ jauno gadu gaisa balonā :) galīgi nav lētā dāvana, toties paliks atmiņā pat miljonāram! Dāvanu karte maksā ap 300 lidojumam 2 personām . Pasākums jārēķina uz 5 stundām. ja ir interese - rakstiet uz wbrain@inbox.lv pastāstīšu kur var atrast lidotājus! Vai arī zvaniet pašiem lidotājiem 22098098 lai veicas ar dāvanām !
12.07.2009. plkst. 15:19
Apsveicu uzvarētājus!!!!
07.01.2008. plkst. 17:38
Un paštaisītas dāvaniņas man patīk dāvināt ne tiaki uz Ziemassvētkiem, bet arī citām jubilejām! Vai nu tie ir dažādi garastāvokļa uzlabotāji stikla burkās vai apgleznotas krūzītes. Un kartītes tikai un vienīgi paša darinātas. Un kad esmu pret kādu sagrēkojusies vai negribēti apbižojusi, tad piedošanu lūdzu ar diviem apelsīniem:) Uz viena ar krustnagliņām sadurts bēdīgs smaidiņš, bet uz otra priecīgs! Eju pa priekšu ar bēdīgo un saku, ka negribēju tā darīt, vai gadījās (atkarībās no situācijas), un tad no muguras izvelku smaidīgo un saku, ka man labāk patīk, ka dzīvojam draudzīgi..
23.12.2007. plkst. 23:16
Mana īpašā Ziemassvētku dāvaniņa šoreiz būs manam mīļajam papiņam! Viņš jau 7 mēnešus strādā Krievijā, cep maizīti. Un diemžēl nebūs mājās uz Ziemassvētkiem, kad sabrauc visi mīļie. Tāpēc viņam gatavoju īpašu dāvaniņu! Jau laikus apkopoju dažādas mūsu ģimenes bildītes. Kopā pa visam 12! Un uz biezām A4 kartona loksnēm no apakšas līdz vidum uzdrukāju kalendāru nākošajam gadam! Un katrai lapai augšējā pusē pielīmēju dažādas melnbaltas bildītes, piemklētas atbilstošam gadalaikam! Lai viņam priecīgāk uz sirds skatoties kalendārā redzēt mūsu smaidus! Kalendāru kopā ar piparkūkām nosūtīju pa pastu kopā ar ziņu, ja saņem ātrāk kā nākas, tad atvērt drīkst tikai Ziemassvētku vakarā!
23.12.2007. plkst. 23:09
Sveiciens! Decembris ir lielais dāvanu gādāšanas laiks.Taču ko darīt,ja svečturi,glāzes,šalles un vāzītes jau dāvinātas visu iepriekšējos gadus? Tad pie dāvanu gatavošanas jāķeras pašiem.Pārmaiņas pēc tās varētu būt tādas,kas pašas kūst uz mēles.Es jau varu pačukstēt,ka saviem mīļajiem gatavošu klinģeri un Ziemassvētku dzērienu-ziemas groku. Jo kad laukā pūš stindzinošs vējš un virpuļo daža laba sniegpārsla,ir tik patīkami sēdēt siltā virtuvē un baudīt tikko ceptu,siltu kliņģeri un glāzi karsta,uzmundrinoša dzēriena. Šo ziemas groku-mana ģimene ir ļoti iecienījusi:) 4 ēdamkarotes cukura, 1/2 l ūdens, 150-200 ml ruma. Cukuru ieber ugunsizturīgās glāzēs,katrā glāzē ieliek pa karotei.Tad ūdeni uzvāra,ielej glāzēs un pielej rumu.Groku samaisa un dzer karstu. Protams ,der atcerēties,ka ar alkoholu jābūt uz Jūs:) Nu tad -PRIECĪGUS UN GAIŠUS JUMS SVĒTKUS!:)
22.12.2007. plkst. 18:42
Sveiciens!Vai ziniet kuri rotājumi mūsu darba eglē likās visskaistākie? Jā,tieši tā,tie,kuri bija pašu darināti-,jo tie bija veidoti no sirds un ar visu mīlestības deviņu:)Kā noskatījos,tad nu svētku noskaņā var ietērpt dažādus priekšmetus,piemēram,vienkāršu stikla pudeli nokrāsot zelta krāsā vai apgleznot ar ziemas skatiem.Šādā mirdzošā "" vāzē"" iedrēsies arī neparasts zieds-glīts un svinīgs kopskats veidosies,ievietojot tajā sudraba krāsā nokrāsotu rozi.Roze var būt svaiga,tad zaļās lapiņas būs gludas,nesakaltušas,tacū var izmantot arī kaltētus ziedus.Parastas stikla un māla vāzes var atsvaidzināt ,apsienot ar kādu spožu lenti. Rotāšanai varam izmantot arī augļus un riekstus.Jauks un smaržīgs svētku dekors ir mandarīnā vai apelsīnā iespiestās krustnagliņas,bet persiku kauliņiem ir izteikts reljefs,un nokrāsoti zelta vai sudraba krāsā,iesieti aukliņā ,tie rotās griestus,plauktus un durvju ailas.Tāpat varētu noderēt arī zeltīti valrieksti un avokado kauliņi,kā arī čiekuri un sauso ziedu dekori. Pamēģini arī Tu,un redzēsi,kā tiks uzburta svētku sajūta Tavā namiņā! LAI GAIŠS ŠIS ZIEMASSVĒTKU LAIKS!:)
22.12.2007. plkst. 18:28
Ziemassvētki - tie ir lielās gaidīšanas svētki. Tā tas bija senāk, kad mēs vēl bijām mazi bērni. Cik drudžaini mēs gaidījām šos svētkus! Nedēļām ilgi tiem gatavojāmies, mums bija savi noslēpumi, un arī pārējie izlikās ļoti noslēpumaini. Beidzot mēs vairs tikko spējām savaldīt mūsu lielo gaidīšanas prieku. Arī tagad, kad esam pieauguši Ziemassvētki ir lielās gaidīšanas svētki. Ziemassvētkos visam ir jābūt tāpat kā senāk! Ziemassvētkos - tad mēs visi esam kopā, tad mums atliek laika saskarsmei, valda saskaņā un miers! Sirsnīgus, mierīgus un ļoti, ļoti sirsnīgus Jums šos Ziemassvētkus!!! :)
22.12.2007. plkst. 12:37
Linda
Kad es gaidīju bērniņu, uzdāvināju vecākiem mazu stārķi rotaļlietu. Viņi bija sajūsmā! Lai tev arī ir īpaši šie Ziemassvētki! Un arī visiem pārējim priecīgus Ziemassvētkus un svētīgu, mīlestības pilnu Jauno gadu!
21.12.2007. plkst. 18:33
Arī man patīk pārsteigt savus mīļos ar paštaisītām dāvaniņām. Ģimenē mums nav galvenās materiālās vērtības, bet tās emocijas un starojošās acis. Laiks mūsdienās ir tik steidzīgas, ka bieži vien piemirstam pateikt kādu labu vārdu. Un ātrāk ir nopirkt jau gatavu dāvanu, bet arī tai ir jābūt īpašai. Šogad māsiņai esmu sarūpējusi neierastu dāvaniņu- tās būs no ķiploku daiviņām savērtas krellītes ar zīmīti uz bērza tāss- „Vairs nekādas slimošanas” un liepziedu tēja, ko vasarā esmu savākusi. Brālim linu maisiņš ar neizlobītiem lazdu riekstiem, jo uz Latviju viņš atbrauks tik pa svētkiem. Un tādas mantas viņam pietrūkst! Mammītei esmu uzadījusi mazas baltas zeķītes un tētim atdāvināšu no savām bērnu dienām mazu pasaku grāmatu- Ziemassvētkos pateikšu viņiem, ka gaidu bērniņu un tā būs īstā dāvana! Savam mīļajam vīrietim.. Par cik mums šie būs īpaši Ziemassvētki, tad esmu ar zelta diegiem izšuvusi zilu kartona kartiņu, kas aizsieta ar aukliņu un klāt ar kanēļa standziņu. Iekšā tikai viņam veltītas īpašas rindiņas un mīļākie vārdi no visas sirds.
21.12.2007. plkst. 16:22
brit20 Tu tacu atkartojies!!!!
21.12.2007. plkst. 15:30
Es parasti dāvinu mazas, bet mīļas dāvaniņas savie mīļajiem!!! Ietinu smukā dāvanu papīrā apsienu dāvanu ar skaistām, krāšņām, neikdienišķām lentēm!!! Man patīk un dāvanu saņēmējiem arī ļoti patīk!!!
21.12.2007. plkst. 11:31
Agrak berniba taisiju kadas pastaisitas davaninas, bet pedejos gados gan tam vairs neatliek isti laika, knapi paspeju nopirkt lidz Ziemassvetku vakaram. Man atmina palikusi Ziemassvetki berniba, kad sagadijas ta, ka mamma bija bez naudas un svetku vakara nebija ko galda likt. Toreiz veikalos ari neka nevareja nopirkt, ja bija pievedums, tad kilometru gara rinda. Ta nu sagadijas pievedums musu rajona veikalina un rinda milzum gara. Sagrabinaju kapeicinas un stajos rindas gala. Kad pienaca mana karta, tad saku pardevejai: ''Man ludzu 1 sardeli.'''Pardeveja savukart parprasa vai 1kg, bet es saku: ''Tikai 1 sardeli, jo vairak nesanak naudinas''. Nopirku sardeli un skreju majas laimigs, ka nebus tukss Ziemassvetku galds. Mamma no aizkustinajuma apraudajas, kad es savas kapeicinas ieprieks nebiju izterejis naskos. Novelu ikvienam portala lasitajam, lai butu saticigi un mili Ziemassvetki gimene!
21.12.2007. plkst. 11:24
mans darbs saistīts ar biežiem izbraukumiem un atbraucot mājās prāts nenesas uz meistarošanu. Es parasti tik sagādāju nepieciešamos materiālus- kā ģipsi ar ko paštaisītu eglīšu kāju nostiprina, izgriežu stiklus gleznām, nokrāsoju koka rāmīšus.
21.12.2007. plkst. 09:12
To janka11> ieraksti Googles tantē- pop up card, tad tev radīsies priekštats par ko iet runa, Šaha meistar! :DDD
20.12.2007. plkst. 12:23
Kapec gan nevaretu but ari rokasspardzes Ziemassvetku davanu maisina?
19.12.2007. plkst. 21:43
Sveiciens! Jums labi izdodas piparkūkas,pelēkie zirņi,speķpīrāgi,sautēti kāposti.Un kā nu bez kartupeļiem,Tad jau arī cūkas cepetis vai asinsdesa ,karpa,kādi salātiņi,maize,un protams maģiskie deviņi ēdieni garantēti.Bet nekur nav teiktys,ka līdzās šai""klasikai"" galdā nevarētu būt arī kaut kas cits.Vai arī ēdieni ,kas gatavoti no tiem pašiem tradicionālajiem produktiem tomēr atšķirīgi.Tādēļ manuoprāt šoreiz jādod vaļu fantžaijai,lai paspētu uzmeistarot ko jaunu,un redzēsiet Jūsu viesiem būs neviltots prieks,ka varēs nobaudīt Jūsu paša gatavotos kārtainos šķiņķa pīrādziņus.Pamēģiniet,un pēc Juanā gada varēsim atkal forumā aprunāties,kādui nu kuram tie svētki izdevušies! VĒLU JUMS VISIEM NO SIRDS-LAI IZDODAS IEPRIECINĀT SAVUS MĪĻOS ŠAJOS GADA VISBALTĀKAJOS SVĒTKOS!:)
19.12.2007. plkst. 21:37
Sveiciens! Šodien bija darbā kārtējais uzdevums,katram darbiniekam vajag atnest savu paštaisīto eglītes rotājumu,Tad nu ilgi nedomājot to arī pagatavoju-Noteikti esat redzējuši mazas lellītes no dzijas,visbiežāk sarkanā krāsā.Tās ir pavisam vienkārši pagatavojamas,un domāju,būs pa spēkam arī skolas vecuma bērniem.Lellītes varēs izmantot kā dekoriņus pašu mājās,gan arī kā jauku dāvaniņu.Nepieciešama būs dzija,koka bumbiņa,diegs,šķēres un līme.Ap vienu plaukstu sāk tīt dziju-vienmēŗīgi un rūpīgi,lai dzijas pavedieni atrastos blakus nevis virsū.Tad veidojumu lēnām noņem no rokas,cenšoties to saglabāt neizjauktu.Tad veido vēl vienu tādu pašu,tikai mazliet īsāku un ne tik biezu.Kad otrais ir gatavs,to izver cauri pirmajam (pirmais atrodas vertikāli,otrais jāver cauri horizontāli),novietojot augšdaļā.Tā veidojas lellītes vēderiņš,pleciņi,rociņas.Var veidot cepurīti un piezīmēt sejiņu! Bet galvenais jau ir gala rezultāts-mīļa mantiņa paša rokām! Un protams šo mantiņu varēšu arī kārt darba skaistajā eglītē.Šī manuprāt būs viena no interesantākajiem rotājumiem krāšņajā svētku eglē! VISIEM MUMS BALTUS UN MĪĻUMA PILNUS SVĒTKUS!:):):)
19.12.2007. plkst. 21:29
, rokassprādzes un Ziemassvētki - nu nezinu , nezinu ?.Un kas vēl par 3D ,4C utt.,
19.12.2007. plkst. 14:30
Jau vairākus gadus pati taisu visas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas. Tam protams vajadzīgs laiks īstās idejas izauklēšanai, gan kādi īpaši materiāli un galvenais iedvesma. Mans lielākais meistarstiķis ir 3D kartiņas, kuras atverot sniegpārsliņas vai eglītes kļūst telpiskas (mani darbiņi protams ir tikai blāvi pumpuriņi salīdzinot ar grāmatnīcās iepērkamajām). Dāvanu noformēšanai izmantoju pašas pērļotas zvaigznītes, kuras vēlāk var izmantot kā piekariņus telefonam vai atslēgām. Savām krustmeitām pērļoju rokassprādzes, jo mazām meitenītēm rotu nekad nav par daudz un tās ātri zūd. Šuju un izšuju dažādas auduma somiņas, taisu no audumas puķes, kuras var likt pie matu gumijām, un jau minētajām somiņām vai piespraust kā brošu. Galvenais, ka nevienam citam pasaulē nekad nebūs tieši tāda pati rota, jo vēl nekad neviens no maniem rokdarbiem pat ļoti gribot neatkārtojas un nav identisks. Bet vismīļākie Ziemassvētku simboli, manu prāt, ir eņģeļi. Es tos gatavoju katru gadu un atdāvinu draugiem, darba kolēģiem vai radiem. Man patīk tamborēt enģelīšus kā zvaniņus ar visiem spārniņiem, tad tos iecietina un var iekārt egles zarā. Taisu adventes vainadziņus un sūnu bumbas. Kā jau citi rakstīja, dabas materiāli ir ļoti pateicīgi kādas dāvanas iemiesošanai, galvenais atras vai nošpikot ideju un realizēt to.
19.12.2007. plkst. 13:07
Ziemassvētki - tie ir lielās gaidīšanas svētki. Tā tas bija senāk, kad mēs vēl bijām mazi bērni. Cik drudžaini mēs gaidījām šos svētkus! Nedēļām ilgi tiem gatavojāmies, mums bija savi noslēpumi, un arī pārējie izlikās ļoti noslēpumaini. Beidzot mēs vairs tikko spējām savaldīt mūsu lielo gaidīšanas prieku. Arī tagad, kad esam pieauguši Ziemassvētki ir lielās gaidīšanas svētki. Ziemassvētkos visam ir jābūt tāpat kā senāk! Ziemassvētkos - tad mēs visi esam kopā, tad mums atliek laika saskarsmei, valda saskaņā un miers! Sirsnīgus, mierīgus un ļoti, ļoti sirsnīgus Jums šos Ziemassvētkus!!! :)
19.12.2007. plkst. 10:44

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

"doremi.lv TOP 10" – Latviešu radio ēterā

Svētdien, 11. janvārī plkst. 11.00 Latviešu radio (96,8Mhz frekvencē) sāks skanēt raidījums ‘Doremi.lv Top 10’. Raidījums šajā laikā turpmāk būs dzirdams ik nedēļu, tā vadītājs...