Izstāde „Latvijas Restauratoru biedrībai – 20”

Izstāde „Latvijas Restauratoru biedrībai – 20”

No 11.06 - 11.07.2009. Rīgā, Mencendorfa namā skatāma Latvijas Restauratoru biedrības jubilejas izstāde. Tajā piedalās restauratori, kas pārstāv dažādas restaurācijas specializācijas. Izstāde veidota no restaurētiem objektiem un informatīva materiāla, kas iepazīstina ar priekšmeta stāvokli pirms restaurācijas un paskaidro darba gaitu.


Tā ir iespēja ne tikai speciālistiem, bet arī interesentiem aplūkot un izvērtēt nozīmīgāko veikumu restaurācijas jomā, kā arī uzzināt vairāk par šo saistošo profesiju, kuras pārstāvju uzdevums ir veikt restaurācijas darbu pēc iespējas nemanāmāk - saglabājot objekta unikālo identitāti.

Latvijas Restauratoru biedrība dibināta 1989. gada 10. jūnijā, tās pastāvēšanas laikā ir rīkotas konferences, semināri, ikgadējas restauratoru darbu izstādes, kultūras mantojuma objektu sakopšanas vasaras nometnes.

Izstādes kuratori Velga Opule, Ināra Heinrihsone
Latvijas restauratoru biedrības tel.: 67213273 Vecpilsētas ielā 7, Rīga


Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Iznācis Snoop Dogg albums “Ego Trippin”

Šonedēļ Latvijā iznācis amerikāņu repera Snoop Dogg devītais studijas albums “Ego Trippin”, kas nodēvēts par vienu no daudzveidīgākajiem ierakstiem mūziķa karjerā....