Dziedātāja Emi pavedina futbolistus

Dziedātāja Emi pavedina futbolistus

Šī gada 23.maijā izklaides un atpūtas centrā Riga Plaza norisinājās Ielu Futbola turnīru atklāšana. Pasākumā kopumā piedalījās 48 komandas. Tas ir sociāls projekts, kura mērķis ir veselīga dzīves veida veicināšana, kā arī nodarbināt bērnus un jauniešus brīvajā laikā.


Par pasākuma aizraujošu programmu rūpējās ne tikai organizatori ar dažādām spēlēm un atrakcijām, bet arī dziedātāja Emi. Talantīgā dziedātāja klātesošos pārsteidza ierodoties pavedinošos šortiņos un seksīgās getrās. Pievērst vīriešu uzmanību Emi izdevās, pat vēl vairāk – bija jāuzmanās ne tikai no uzmācīgiem acu skatieniem, bet arī no vīriešu pārlieku lielās vēlmes pieskarties dziedātājai. Emi stāsta: „Katrai sievietei ir patīkama pretējā dzimuma uzmanība. Tomēr ko tādu es negaidīju! Man bija tik tiešām jāskrien, lai neļautos svešu vīriešu pieskārieniem! Tomēr uztvēru to ar humoru.”

Pašlaik Emi strādā pie jaunām dziesmām ierakstu studijā. „Esmu pieaugusi un vairs nevēlos dziedāt saldo popu, tāpēc nolēmu mainīt stilu. Domāju daudziem jaunās dziesmas būs liels pārsteigums.”

Jaunā singla prezentācija paredzēta šī gada 27.jūnijā. Pašlaik noris darbs arī pie jaunā singla video uzņemšanas.

Kamēr Emi uzstājas dažādos pasākumos un koncertos, viņas mīļotais vīrietis Šons, kurš ir Latvijā pazīstams horeogrāfs un uzņēmējs, ir devies darba darīšanās uz Nigēriju. „Protams, man ir grūti, jo Šons ir prom trīs nedēļas. Bet darbs paliek darbs. Ar nepacietību gaidu viņu atpakaļ.”
 

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Mākslinieka Gerija Vornela personālizstāde

No 3.augusta līdz 15. septembrim peldošajā mākslas centrā „Betanovuss” skatāma Gerija Vornela personālizstāde.

Kultūras un mākslas projekts NOASS sadarbībā ar Ziemeļvalstu –...