Psihodēliskās mūzikas koncerts

Psihodēliskās mūzikas koncerts

14. augustā Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta kim? un nepieradinātās mūzikas festivāla „Skaņu mežs” oganizētajā koncertā Spīķeros, Maskavas ielā 12/1. uzstāsies krievu eksperimentālās mūzikas veterāns Aleksejs Borisovs, psihedēlijas vokālisti Imants Daksis un Dorotija Gellere.

Pirmo reizi Latvijā uzstāsies radikālais Maskavas elektronikas veterāns Aleksejs Borisovs. Viņa darbība aizsākās 1980. gadā jaunā viļņa grupā „Center”. Gadu vēlāk viņš dibināja grupu „Prospekt”. Pēc grupas izjukšanas 1990. gadu sākumā Borisovs parādījās jaunā inkarnācijā „trokšņu rekonstrukcijas un tehno akustikas” duetā F.R.U.I.T.S. kopā ar Pāvelu Žagunu, dažādos īstermiņa konceptuālās mūzikas projektos, kā arī elektronikas un krievu folkmūzikas projektā „Volga”. Pēdējā laikā Borisovs dod priekšroku solo mūziķa karjerai.

Rīgā Borisovs uzstāsies kopā ar Monreālas gotiskās un psihedēliskā folk dziesminieci Dorotiju Gelleri (skatuves vārdā Dora Bleu). Pirms Gellere pievērsās solo karjerai, viņa ir izdevusi vairākus albumus ar eksperimentālām grupām „Laconic Chamber” un „From Quagmire”.

Latvijas psihedēliskās un folkmūzikas cienītājiem patīkams pārsteigums solās būt arī ražīgā dziesminieka, dzejnieka, ceļotāja un filozofa Imanta Dakša uzstāšanās pēc ilgāka klusuma perioda.

Ieeja bez maksas


Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2017. gada 29. jūnijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Tuvojas Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla koncerti

11. Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls norisināsies no 19. augusta līdz 6. septembrim. Festivāla rīkotājs, Valsts Akadēmiskais koris „Latvija”, iecerējis vairākus muzikālus...