POSITIVUS FESTIVĀLA IESKAŅAS PASĀKUMS AR INSTRUMENTIEM!

POSITIVUS FESTIVĀLA IESKAŅAS PASĀKUMS AR INSTRUMENTIEM!

Arī šogad tieši mēnesi pirms Positivus festivāla visi biļešu īpašnieki ir aicināti uz festivāla ieskaņas pasākumu Positivus Music biroja pagalmā Pārdaugavā, Ūdens ielā 12. Pasākums notiks trešdien, 17.jūnijā, no plkst.20.00, un tajā uzstāsies grupa Intrumenti. Visi atnākušie dāvanā saņems īpaši izdotu Instrumentu CD.


Positivus festivāla publika ir īpaša brālība, kas apvieno uzticīgākos festivāla fanus. Tieši viņiem par godu rīkojam šo pasākumu kā nelielu atgādinājumu tam, ka festivāls ir jau pavisam tuvu!

Pasākuma apmeklētājus ar nelielu koncertu priecēs grupa Instrumenti, kas īsā laikā guvusi milzu popularitāti Latvijā. Grupa izdos īpašu festivāla publikai paredzētu CD, ko ar prieku dāvāsim visiem klātesošajiem. Instrumenti ir noslēpumains, daudznacionāls trio, kura dalībnieku saknes meklējamas Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā un Islandē. Kā vēsta grupas mājas lapa, Instrumenti ir atraduši pareizo formulu, lai drīzumā kļūtu par vislabāko grupu pasaulē. Šovasar viņu galvenā uzstāšanās notiks tieši Positivus festivālā!

Ieskaņas pasākumā, uz kuru esam aicinājuši arī visas pārējās pašmāju grupas, kas piedalīsies šā gada festivālā, varēs nogaršot arī jauno, ekskluzīvo Positivus Lukss saldējumu!

Festivāla ieskaņas pasākums notiks Positivus Music biroja pagalmā Zundas pasāžā, Ūdens ielā 12. Precīza atrašanās vieta: http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=%C5%ABdens+iela+12,+riga&sll=37.579413,-95.712891&sspn=43.186875,85.166016&ie=UTF8&cd=1&z=16&iwloc=A

Positivus festivāls 17.-18.jūlijā jau trešo gadu tradicionāli norisināsies Salacgrīvā. Positivus festivāls ir lielākais muzikālais pasākums šovasar, kurā uz vismaz 8 skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 50 lieliski ārzemju un labākie pašmāju mākslinieki, no kuriem galvenie būs Prāta Vētra, Moby, Sinead O’Connor, Peter Doherty, Ebony Bones un The Tiger Lillies.

Festivāla biļetes nopērkamas “Biļešu Serviss” kasēs. Festivāla divu dienu biļete maksā Ls29, ar vietu telšu pilsētiņā - Ls32,50. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam piektdien, 17.jūlijā, maksā Ls15. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam sestdien, 18.jūlijā, maksā Ls20. Pieejama arī grupas biļete – pērkot piecas biļetes, sesto saņemsiet bez maksas. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā kopā ar pieaugušo, kam ir derīga festivāla biļete, bez maksas.

POSITIVUS FESTIVĀLA 2009 apstiprinātie mākslinieki:
PRĀTA VĒTRA
MOBY
SINEAD O’CONNOR
PETER DOHERTY
EBONY BONES
THE WHIP
TWO DOOR CINEMA CLUB
THE HAPPY ENDINGS
THE LEISURE SOCIETY
SONS OF NOEL AND ADRIAN
THE TIGER LILLIES
JACK BEATS
DZELTENIE PASTNIEKI
ZIG ZAG
THE HOBOS
MARTIN CONFUSED
EL MARS
GAUJARTS
MONA DE BO
SATELLITESLV
VOICESKS VOISKA
MARIPOSSA
HOSPITĀĻU IELA
POP BEATS POETRY
INSTRUMENTI
 

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Akcija "Izrādes un izstādes apmeklējums Tev un Taviem draugiem bez maksas!" noslēgusies

Sveiks, lasītaj!
Tuvojoties mūsu valsts dzimšanas dienai un, atzīmējot izcilā latviešu tēlnieka Kārļa Zāles dzimšanas dienu, sadarbībā ar Rīgas Brāļu kapu un Latvijas Vēsturiskā...