Jazz for inspiration

Jazz for inspiration

29.05. – 10.07. katru piektdienu 19.30. Latviešu biedrības namā


No 29.maija katru piektdienas vakaru Latviešu biedrības namā

29.05. Laimis Rācenājs & His Orchestra
05.06. Jūlija Zakirova
12.06. City Jazz Big Band
03. 07. AMBER
10.07. NiMo un Draugi

Atklāšanas koncertā piedalās:
Laimis Rācenājs & His Orchestra
29.maijs, plkst. 19.30

Pasākuma organizētāji LatDrama un Creative Arts Management
Biļetes: www.bilesuparadize.lv un Latviešu biedrības nama kasēs

Uzziņa par Laimi Rācenāju:
Laimis Rācenājs muzicējis kopā ar gandrīz visiem redzamākajiem džeza mūziķiem Latvijā un Igaunijā. Dziedātājam nozīmīgi bijuši koncerti un muzikālie projekti kopā ar Igaunijas Radio kori, Latvijas Radio kori, Liepājas simfonisko orķestri, Latvijas Radio bigbendu, Rhythm Community, Time after time, Retro, Mirage Jazz Orchestra un Gunārs Rozenbergs, Raita Ašmaņa bigbendu, Denisu Paškeviču un Riga Groove Electro, Jolantu Gulbi, Aiju Vītoliņu (Amber), Igaunijas Radio bigbendu, Trīs tenoriem, Raimondu Paulu uc.
Laimis Rācenājs piedalījies TV šovos Somijā, Vācijā, Igaunijā un Zviedrijā un ar dažādiem sastāviem koncertējis Anglijā, Francijā, Ungārijā, Brazīlijā, Lietuvā, Ukrainā, Krievijā, Šveicē. Dziedātāja repertuārs balstās uz populārām dziesmām vācu, franču, spāņu, itāļu, zviedru, igauņu, krievu, grieķu, portugāļu, japāņu, serbu u.c. valodās (kopā ap 20), centrālo vietu ierādot džeza mūzikas standartiem.

Laimis Rācenājs & His Orchestra

Ansamblis ar nelielām izmaiņām ir kopā aptuveni 9 gadus. Mūziķu rotācija tiek uztverta kā pozitīva parādība - tā ir nepieciešamība pēc savstarpējas muzikālās bagātināšanās, grupas skanējuma dažādošanas. Domubiedru grupas centrā ir dziedātājs Laimis Rācenājs - tāpēc arī sastāva nosaukums ir visai lakonisks un saprotams: ''Laimis Rācenājs un viņa orķestris".

Uzziņa par organizatoriem:


LatDrama paspārnē ir Dramaturgu teātris, kas ir neatkarīgs repertuārteātris. Vienīgais teātris Latvijā, kurš iestudē laikabiedru - latviešu autoru lugas. Teātra mājvieta ir Rīgas Latviešu biedrības kamīnzāle.

Kopā ar „Garo danci” Dramaturgu teātra aktīvajā repertuārā šobrīd ir jau septiņas izrādes. Divas no tām pēc Hermaņa Paukša lugām „Pirmā sniega sindroms” un „Baloža skelets” skatītāji regulāri var vērot klubā „Austrumu robeža”; Leldes Sumbres „Pāris-Nepāris”, „Garais dancis”, Daiņa Grīnvalda „Rieteklīša uzaušana”, Hermaņa Paukša „Pajaco” un viņa izrāde bērniem „Kā Sarkangalvīte ar vilku spēlējās” regulāri skatāmas Rīgas Latviešu biedrības namā.

Creative Arts Management ir jauna, radošu ideju realizācijas organizācija, kura nodarbojas ar mūzikas menedžmentu un koncertu rīkošanu.  Uzsākot darbību, Creative Arts Management prioritāte un vadlīnija ir inovatīvas idejas un jaunas sejas ar radošu potenciālu mākslas un mūzikas projektos.                                          

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 05. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Gaetāno Doniceti Mīlas dzēriens

Feličes Romani librets

Pirmizrāde 2009. gada 12.februārī Latvijas Nacionālajā operā
Pirmizrādes tiešraide – Latvijas Radio programmā Klasika
Iestudējums top ar AS Latvijas Balzama...