Piedzīvojumu parkā troses nobrauciens!

Piedzīvojumu parkā troses nobrauciens!

Piedzīvojumu parkā  Ventspilī,  Saules ielā 141,  apmeklētājiem tiek piedāvāta atkal jauna atrakcija - nobraucieni ar trosi pāri kalna nogāzei. Troses nobrauciens ir 200 m garš un tas tiek veikts apmēram 3 – 6 m augstumā šķērsām pāri Piedzīvojumu parka  kalna nogāzei.


Troses nobraucienā apmeklētājs pie troses tiek piestiprināts ar speciālu jostu un nobrauciena laikā apmeklētājam ir iespēja pašam noteikt sev vēlamo nobrauciena ātrumu, veicot bremzēšanu. Viens nobrauciens maksā 1 Ls.

Piedzīvojumu parka darba laiks ir  katru dienu no plkst. 12:00 līdz 22:00.

Viena no pēdējām jaunajām atrakcijām Piedzīvojumu parkā ir arī lielā bumba - ar gaisu piepildītā un atsaitēm  nostiprinātā 3 m augstā bumbā cilvēks, ierāpjoties iekšām, var ripot no Piedzīvojumu parka kalna. Piedzīvojumu parkā var  kāpelēt, rāpelēt un ložņāt, var iziet Kaķa taku vai izbaudīt galvu reibinošus apgriezienus kīkinga šūpolēs, izlēkāties uz batutiem vai katapultēties līdz mākoņiem, vai arī doties mežā uzspēlēt peintbolu. Turklāt šajā sezonā  zemākas ir arī Piedzīvojumu parka cenas.  Pēc atrakciju apmeklējuma parka kafejnīcā „Stender’s pica”  piedāvājam ieturēt spēkus atjaunojošu maltīti un nobaudīt atspirdzinošus dzērienus.

Informācija par Piedzīvojuma parka jaunumiem, cenām un atrakcijām pieejama mājas lapā www.piedzivojumuparks.lvēlam siltu un saulainu vasaru!

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
חורש&#
חברת על חבלים מפעילה פארק חבלים אתגרי הכולל סנפלינג, אומגה, קיר טיפוס, גשרי חבלים סולמות טיפוס, קליעה למטרה ועוד המון מתקני אתגר ומתקני כיף בכל הארץ - חגיגות בר מצווה בטבע, ימי הולדת לילדים ומסיכת יום הולדת לילדים בטבע, טיולי סנפלינג, ימי כיף, סדנאות לפיתוח צוותים, משימות גיבוש וכיף, פעילויות אתגר מיוחדות. לנו צוות מדריכי סנפלינג מוסמכים, מנוס&#149
13.05.2010. plkst. 08:22

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Meksikāņu vakars

Meksikāņu vakars un tekila par puscenu
DJ Uģis...