Labvēlīgais Tips: „Mums būs šovs!”

Labvēlīgais Tips: „Mums būs šovs!”

„Mēs par to nekautrējamies – mums būs šovs.”, ar šādiem vārdiem grupa „Labvēlīgais Tips” nekautrējoties paziņo, ka šogad 2. un 3. oktobrī 19.00 Arēna Rīga amfiteātrī rīkos divus lielos šovus. 


Tagad pierādās, ka koncertēšanas ziņā „Labvēlīgais Tips” vēl negrasās kļūt pieticīgāks. Jau vairākus gadus pēc kārtas nolūkojoties uz pārpildītajiem Kongresu nama šoviem, grupa secinājusi, ka ir jūtama šaurības sajūta, un beidzot nolēmusi pārcelties uz „plašākiem apartamentiem”.
     
„Labvēlīgais Tips” savas pastāvēšanas laikā jau ir pierādījis, ka laiks un gadi grupai nekaitē. Gluži otrādāk – viņu dziesmu pūrs tikai vēršas plašumā un ik pa laikam tam klāt nāk kāda jauna un „lipīga” melodija, tomēr arī vecās dziesmas neviens zinātājs nav aizmirsis.

Jau šobrīd tam notiek rūpīga gatavošanās – tiek iestudētas jaunas dziesmas, veidota scenogrāfija, meklēti oriģināli tehniskie un šova risinājumi.. Jau zināms, ka koncerti būs divās daļās ar neiztrūkstošo 20 minūšu bufetes pauzi. Koncerta pirmā daļa būs absolūts jaunums, savukārt pēc pārtraukuma tiks piedāvāts labāko hītu virpulis.

„Labvēlīgais Tips” sola, ka tas būs gada notikums vietējā estrādē, un kā vienmēr – bezrūpīgi un jautri pavadīts vakars.

Biļetes uz grupas „Labvēlīgais Tips” lielajiem šoviem jau var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv, to cena – sākot no Ls 7.
 

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Grupa „Ēnas” mūk no „skūtgalvjiem”

Šobrīd aizrit pēdējie darbi ap grupas pirmo albumu, kas tika ierakstīts jau vasarā, notiek aktīva koncertēšana dažādos pasākumos, piedalīšanās konkursos, taču neskatoties uz to,...