Mākslas projekts „Cirks” Vidzemes tirgus gaļas paviljonā

Mākslas projekts „Cirks” Vidzemes tirgus gaļas paviljonā

Laikā no 1. līdz 9. maijam Mākslas dienu ietvaros Vidzemes tirgus gaļas paviljonā norisināsies interaktīvs mākslas projekts „Cirks”. Šis mākslas projekts sola daudz un dažādas mākslas aktivitātes neierastā vidē, proti, Vidzemes tirgus gaļas paviljonā. Projekta ietvaros būs skatāmas, klausāmas, dzirdamas un izgaršojamas dažādu mākslu aktivitātes, kuru mērķis ir samazināt robežas starp mākslas radītājiem, mākslu un tās baudītājiem, piedāvājot vairākās no tām aktīvi iesaistīties to skatītājiem. Šī projekta sāls ir vienkopus neierastā vidē radīt intriģējošu mākslas gaisotni, kas vienlaikus ļauj gan mākslu radīt, gan to neierobežoti baudīt.


Projekta programma solās būt gana ietilpīga un dažāda, lai savu interešu sfēru varētu atrast ikviens tā apmeklētājs.

Galvenais projekta „Cirks” akcents ir vērienīga multimediāla izstāde Vidzemes tirgus gaļas paviljona telpās, kurā būs apskatāma gan glezniecība, tēlniecības objekti, instalācijas u.c. mākslas produkti. Izstādē piedalās gan jau komentārus neprasoši un sevi pierādījuši mākslinieki, gan Latvijas mākslas talantīgā jaunatne – Aleksejs Naumovs, Igors Dobičins, Aigars Bikše, Gļebs panteļejevs, Kristaps Zariņš, Dace Gaile, Ivars Heinrihsons, Andris Vītoliņš, Bruno Strautiņš, Elīna Ģibiete, Krišjānis Rijnieks, Jānis Dukāts, Elīna zunde, Magone Šarkovska, Svens Kuzmins, Reinis Liepa, Artūrs Bērziņš, Kristians Brekte, Auce Biele, Alise Rogule, Edgars Kvjatkovskis, Kaspars Podnieks, Inta Brūniņa, Kristaps Štāls, Irīna Spičaka, Andris Landaus, Kārlis Stiģis, Nils Jarkins, Kristians Mednis un Mārtiņš Blanks.
Projekta apmeklētājiem būs iespēja noklausīties divas vērtīgas lekcijas – Ineses Baranovskas lekciju „Tēlniecība šodien – uztveres robežu paplašināšana” un Solvitas Kreses „Speķis visai valstij” jeb „Ko lai dara ar laikmetīgo mākslu?”. Projekta laikā norisināsies arī metāla skulptūru simpozijs un radošās darbnīcas, kurās modeļu lomās iejutīsies Rīgas ZOO iemītnieki.

„Cirka” apmeklētājiem būs iespēja arī nokļūt projekta koncertā, kur par muzikālo atmosfēru rūpēsies grupas „Kombuļi”, „Suņa stunda”, „Sigma”, „Triānas parks” un „Mežonīgais rieksts”. Projekta noslēgumā būs baudāma Mārtiņa Sirmā un „Istabas” bufetes virtuve.

Projekta aktivitāšu programma:
01.05. – 09.05.    izstāde
01.05. – 09.05.    simpozijs
06.05. – 07.05.    radošā darbnīca, zīmējot, skicējot vai gleznojot Rīgas ZOO iemītniekus
08.05.    plkst. 16:00     Ineses Baranovskas un Solvitas Kreses lekcijas
08.05.    plkst. 18:00     koncerts; grupas „Kombuļi”, „Suņa stunda”, „Sigma”, „Triānas
            parks” un „Mežonīgais rieksts”.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Jauna CD dziesmu izlase “Uzliec kaut ko bērniem!”

Turpinot sēriju “Uzliec kaut ko…” ir nācis klajā arī pirmais specializētais izdevums “Uzliec kaut ko bērniem!”. Tā ir jautra, saulaina un izklaidējoša dziesmu izlase visai ģimenei....