Maršrutā Jūrmala – Rīga no 1.maija sezonu uzsāk upes kuģītis „New Way”

Maršrutā Jūrmala – Rīga no 1.maija sezonu uzsāk upes kuģītis „New Way”

Sākoties siltajam un saulainajam laikam, savu sezonu atkal sāk kuģītis «New Way», kurš katru dienu kursēs starp Rīgu un Jūrmalu, dodot lieliskas izklaides iespējas Rīgas un Jūrmalas viesiem.


Kuģītis atsāks savus reisus 2009.gada 1.maijā un turpinās līdz 30.septembrim. No Rīgas tas izbrauks plkst. 11:00 no rīta, tad plkst.14:00 un 15:30 vizinās interesentus pa Lielupes upi un plkst. 17:00 no Majoriem dosies atpakaļ uz galvaspilsētu.
 
„Kopš senseniem laikiem Jūrmalu un Rīgu ir savienojis kuģu ceļš pa Daugavu un Lielupi,” norāda Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aigars Tampe. „Pašlaik kuģīšu satiksme lielākoties ir patīkama laika pavadīšana cilvēkiem, kas vēlas apskatīt Jūrmalu. Kuģīša kursēšana ir kļuvusi gan par vietējo, gan ārzemju tūristu pieprasītu pakalpojumu, kas dažādo atpūtas iespēju piedāvājumu kūrortpilsētā.”
 
Kuģīša cenas šosezon paliks nemainīgas: 10 Ls pieaugušajiem un 5 Ls bērniem par braucienu no Rīgas, bet 5 Ls un 3 Ls par stundas braucienu augšup un lejup pa Lielupi. Tiek saglabātas arī īpašās cenas braucieniem turp un atpakaļ uz Rīgu – 15 Ls un 8 Ls. Šosezon nav plānots paaugstināt braucienu maksu, turklāt ir plānotas arī ģimeņu un grupu biļetes.
 
Uzsākot jauno sezonu, kuģītis saviem viesiem laikā no 1. līdz 4.maijam piedāvā izbaudīt vizināšanas priekus ar 50% atlaidi visiem braucieniem – tas ir gan braucienam Rīga-Majori, gan pa Lielupi, gan Majori-Rīga.

Kuģītis «New Way» spēj uzņemt gandrīz 100 pasažieru vienā reisā un ceļojuma laikā tos nogādāt līdz Jūrmalas kūrortpilsētai. Tas kursēs visas vasaras garumā katru dienu no piestātnes Rīgā, krastmalā pie skulptūras Lielais Kristaps un dosies divarpus stundu garā, gleznainā braucienā, nokļūstot Jūrmalas pilsētas centrā – Majoros, vizinot arī pa Lielupi un vakaros dodoties atpakaļ uz galvaspilsētu. Brauciena laikā pa Jūrmalu kuģītis no Majoru piestātnes dosies uz Dubultu pusi, kur pasažieri varēs pabūt šaurākajā vietā starp Lielupi un Rīgas jūras līci, kur sauszeme ir tikai 250 metrus plata, kā arī varēs no upes puses apskatīt Majoru un Dubultu vēsturisko apbūvi un priecāties par Baņķa niedrāju un pļavu skaistumu upes pretējā krastā.

Kuģītis ir gatavs pieņemt dažādas grupu un biznesa rezervācijas, turklāt to iespējams noīrēt īpašiem individuāliem pasākumiem ārpus kustības grafikā paredzētā laika.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

29. jūnijā Pētera baznīcā kamerkoris „Ave Sol” atskaņos 1973. gadā aizliegto koncertprogrammu

Rīgas Sv. Pētera baznīcā 2009. gada 29. jūnijā, Pēterdienā, plkst. 18:00 Rīgas kamerkoris „Ave Sol” atskaņos arhitekta Andreja Holcmaņa (18.07.1920.–30.04.2009.) pirms 36 gadiem...