Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Konkursam „Jaunais Vilnis” dalību pieteica jauns muzikāls duets – dziedātāja Emi un ģitārists Amigo. Emi stāsta, ka šī ideja radusies abu kopējam draugam, kurš ir pilnīgi pārliecināts, ka abu balsis lieliski skan kopā. Gan Emi, gan Amigo augstu vērtē dziedātāju Reju Čārlzu (Ray Charles), tieši tādēļ tika nolemts izvēlēties dziesmu no viņa zelta fonda kompozīcijām – Hit The Road Jack. Lai gan dziesmas autors ir Percy Mayfield, tieši Čārlza unikālais izpildījums padarījis šo dziesmu tik neaizmirstamu. Visiem mūzikas baudītājiem ir iespēja noklausīties dziesmas Hit The Road Jack akustisko versiju Emi un Amigo izpildījumā.


Rejs Čārlzs ir slavens dziedātājs, pianists un saksofonists, kurš vairāk nekā piecdesmit gadu ilgās karjeras laikā saņēmis 12 «Grammy» balvas. Šis mūziķis pierāda to, ka ticot saviem sapņiem ir iespējams pārvarēt visas grūtības un sasniegt savus mērķus, kā zināms Rejs Čārlzs bērnībā ir zaudējis redzi.

Emi stāsta: „No šī izpildītāja var daudz mācīties. Viņa dziesma Hit The Road Jack ir pasaules hīts. Man vienmēr ir bijusi vēlēšanās ierakstīt kādas populāras dziesmas akustisku versiju. Pateicoties konkursam Jaunais Vilnis, man radās šāda iespēja. Es vispār mīlu dziesmas akustiskā pavadījumā, tas piešķir izpildījumam jaunu skanējumu. Pašlaik aktīvi strādāju ierakstu studijā. Esmu nolēmusi pamainīt stilu. Domāju, ka pavisam drīz klausītājiem vērtēšanā tiks nodotas manas jaunākās dziesmas.”

Plašāka informācija par dziedātāju Emi, kā arī iespēja apskatīties video un noklausīties dziesmas viņas mājas lapā – www.emimusic.lv

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Psihodēliskās mūzikas koncerts

14. augustā Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta kim? un
nepieradinātās mūzikas festivāla „Skaņu mežs” oganizētajā koncertā
Spīķeros, Maskavas ielā 12/1. uzstāsies...