Jūrmalas pilsētas dome aicina piedalīties Jūrmalas fotokonkursā un iegūt vērtīgas balvas

Jūrmalas pilsētas dome aicina piedalīties Jūrmalas fotokonkursā un iegūt vērtīgas balvas

Lai atlasītu atraktīvus un mākslinieciski kvalitatīvus Jūrmalas fotoattēlus pilsētas tūrisma brošūrām, tūrisma kartēm un citiem drukātiem izdevumiem, kā arī Interneta vietnēm, Jūrmalas pilsētas dome rīko fotokonkursu, kurā aicina piedalīties pilsētas iedzīvotājus, viesus un atpūtniekus ar savu skatījumu uz pilsētu, vidi un sajūtām Jūrmalā.


Konkursā drīkst piedalīties jebkura persona vai personu grupa, kas pieteikusi dalību atbilstoši Jūrmalas 2009. gada fotokonkursa nolikumam, ar kuru iepazīties un saņemt bezmaksas kopijas var Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma informācijas centrā, Lienes ielā 5, Jūrmala, LV-2015, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 vai pilsētas mājas lapā www.jurmala.lv.

Atļauts iesniegt līdz pat 30 attēliem. Pieņemti tiks vienīgi digitālie foto faili. Iesniegt var ne tikai konkursa laikā tapušus attēlus, bet arī jau iepriekš uzņemtu materiālu.

Konkursa uzvarētāju noteiks konkursa vērtēšanas komisija, kas ņems vērā fotoattēlu māksliniecisko vērtību un Jūrmalas pilsētas veiksmīgu un pozitīvu atspoguļojumu.

Pretendents, kas konkursa kārtībā tiks atzīts par labāko, saņems 150 latus lielu naudas balvu. Otrās vietas ieguvējs saņems 130, bet trešās – 100 latus.

Jūrmalas pilsētas dome aicina nenokavēt savu iespēju noķert un apstādināt mirkli pilsētā!

Fotoattēlu iesniegšanas termiņš  - 2009. gada 9. septembris, plkst. 17:00 - Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma informācijas centrā.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Mumiy Christmas

Biļešu iepriekšpārdošana uz „Mumiy Troll” koncertu 2009. gada 14. februārī turpinās visās Biļešu servisa kasēs un to cena vēl joprojām ir reāli zema – sākot no 12 latiem....