Izdots grupas “Tālbraucēji” debijas albums “Par savējiem”

Izdots grupas “Tālbraucēji” debijas albums “Par savējiem”

Laikā, kad doma “par savējiem” ir īpaši aktuāla, latviešu popmūzikas grupa “Tālbraucēji” nāk klajā ar savu debijas albumu “Par savējiem”, kurā apkopotas 12 grupas līdera Aigara Pomaskova oriģināldziesmas. Dziesmu stilistika sevī aptver gan popmūziku, gan kantrī, gan arī šlāgermūzikas elementus.


“Tālbraucēji” ir jau atpazīstams nosaukums un izpildītāji, kas plašākai publikai saistās ar Latvijas Radio 2 daudz spēlētajām dziesmām – Diena no dienas, Bija vēls, Stāsti mākoņos un Santas dziesma.

Grupa dibināta 2006.gada janvārī. Sākotnējo sastāvu veidoja mūziķi no Aizkraukles, Siguldas, Malnavas, Neretas un Rīgas. Pateicoties šai plašajai „ģeogrāfiskajai situācijai” radās doma grupu nosaukt par Tālbraucējiem, jo tas atbilda tā laika situācijai un noskaņai.
Taču laikam un kolēģu uzskatiem mainoties ir mainījies šī projekta sastāvs un šobrīd grupas pamatā ir tās dibinātājs, dziesmu autors un to izpildītājs Aigars Pomaskovs.

Grupas sastāvā šobrīd muzicē tādi pazīstami mūziķi kā: Gundars Dzenovskis – maestro Raimonda Paula skolnieks un ar Maestro atļauju dibinātās grupas MODO2 dibinātājs, Tālis Gžibovskis -bijušais grupu Eolika, Sīpoli, Modo bundzinieks; Valdis Ozols-bijušais grupu Dālderi un Dakota basģitārists

Savukārt albuma ierakstā piedalījušies arī producents un ģitārists Andris Šīrants, basģitāristi Valdis Naglis un Aivars Graikstis, bundzinieks Dainis Grīns, vokālists un taustiņnieks Lauris Stafeckis, ģitāristi Vīgants Murelis (Odis), Zigurds Kalnāre un Valdis Rēbuks (Klaidonis), kā arī pianists un vokālists Kaspars Maks un dziedātāja Agnese Rozenbauma.

Albumā iekļautas dziesmas:

1. Diena no dienas
2. Stāsti mākoņos
3. Santas dziesma
4. Bija vēls
5. Par savējiem
6. No skropstām
7. Liepas
8. Aizbraukšana
9. Tikai tu
10. Dzeņa dziesma
11. Mājupceļš
12. Naktskrekli

Ieraksti veikti studijās “Elko Music” un “Max Studio”

Grupas mājas lapas adrese: www.talbrauceji.lv;

Informatīvi atbalsta Latvijas Radio 2, radio Sigulda un Draugiem.lv
Albuma Mp3 varat lejupielādēt portālā Doremi.lv

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 25. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Ne-Yo piedāvā savu jauno albumu “Year of the Gentleman”

Veikalos nonācis dziedātāja un producenta Ne-Yo trešais albums “Year of the Gentleman”, kurā iekļauti tādi hiti kā “Closer” un “Miss Independent”....