Dirty Deal Teatro izrādes janvāra pirmajā pusē

Dirty Deal Teatro izrādes janvāra pirmajā pusē

Jauno gadu „Dirty Deal Teatro” sāk ar Latvijas kultūras koledžas studentes Lindas Kāpas diplomdarba izrādi „Aiz slēgtām durvīm”,  pēc  Žana Pola Sartra lugas motīviem.

Izrāde skatāma 8. janvārī, 19:00.                                                

„Izrāde ir par cilvēkiem kas no dzīves šķīrušies ar ļaunumu kā galveno savas dzīves piepildījumu. Nonākot ellē viņiem nākas dzīvot apstākļos, kad vientulība nav iespējama. Ir tikai viena iespēja - rast kaut kādu kopīgu glābiņu. Taču savstarpējās attiecībās atklājas, ka šie cilvēki viens otram esamību padara par neizturamu elli, kas lielāka par visām citām mocībām.”- tā izrādi raksturo jaunā režisore.          

Ieeja pret ziedojumiem!


10. janvārī ,20:00

„Dirty Deal Cafe”  telpās, pēc sajūsmināto skatītāju pieprasījuma tiks izrādīts radošās apvienības „Umka.lv” veidotais šovs „Vectēva vakars”. Līdz ar Vectēvu šovā piedalīsies Aitiņa, lācis Lācis, vāvere Una un latviskā sirreālisma kalngals Gailītis, skandināviski skaidru „jā” paudis arī ceļojošā prāmju zvaigzne Ute Jōns Bergsons. UMKA.LV brīdina – šova programma tiek izpildīta bāra telpās ar visām no tā izrietošajām sekām!        

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 4 LVL, ja biļetes iegādāsieties pirms šova „Dirty Deal” kasē 5 LVL. Pēc šova „Meiteņu popa ballīte” kopā ar Galku un Alisi Ģelzi! Šova skatītājiem ieeja brīva, pārējiem nāksies šķirties no 2LVL

13. janvārī, 19:00

„Dirty Deal Teatro” atkal būs skatāma režisora Valtera Sīļa izrāde „Ienāksi uz kafiju?” – stāsts par pāra iepazīšanos, kurā ir gan „tauriņi vēderā”, gan atskārsme, cik daudz nepazīstamam cilvēkam var atklāt par sevi un kādiem jābūt vislabākajiem iepazīšanās apstākļiem, vietai un laikam. Biļešu cenas- Iepriekšpārdošanā: 4 LVL. Pērkot pirms izrādes teātra kasē: 5 LVL

14. janvārī ,19:00

„Dirty Deal Teatro” un Improvizācijas teātra studija „Laiva” „Dirty Deal Cafe” telpās piedāvā pirmo brīvās improvizācijas vakaru.                    Nepiespiestā kafejnīcas atmosfērā, pie vīna vai sulas glāzes, skatītāji varēs baudīt improvizatoru sniegumu, ar saviem ierosinājumiem metot tiem vēl nebijušus izaicinājumus un vērojot, kā improvizatori realizēs tos uz mājīgās „Dirty Deal Cafe” skatuves.  Improv Jam* noteikumi ļauj brīvi improvizēt ne tikai uz skatuves, bet arī izvēloties improvizācijas teātra tehnikas, ko 2 stundu garumā izspēlēs improvizatori. Šī izvēle tiks nodota gan pašu improvizatoru, metot izaicinājumu viens otram, gan arī skatītāju rokās – kura ir Tev vismīļākā improvizācijas teātra tehnika? Ierosini to un arī tā tiks izspēlēta uz Improv Jam* skatuves!                    

Ieejas biļetes cena: 1LVL

16. janvārī 19:00 teātra zālē būs skatāma apvienības „Umka.lv” izrāde par „..varaskāri, zombēšanu un kontracepciju”- „Norlevo FM”.      

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 5LVL, pirms izrādes teātra kasē 7 LVL

Iepriekšpārdošana-  „Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Manic Street Preachers šogad sola jaunu albumu

Lieliskā, pasaules slavu ieguvusī grupa Manic Street Preachers, kas jau pavisam drīz – 18.jūlijā – uzstāsies Positivus AB Festivālā Salacgrīvā, sola, ka jau šogad pie klausītājiem...