Mumiy Troll tūrē – Krievijas kulta grupa uzstāsies ar jaunu skanējumu

Mumiy Troll tūrē – Krievijas kulta grupa uzstāsies ar jaunu skanējumu

4. decembrī īpašās akcijas laikā visas 888 biļetes uz „Mumiy Troll LV” koncertu tika izpārdotas, taču arī šobrīd cena ir reāli zema – sākot no 12 latiem. Arēnā Rīga Mumiy Troll uztāsies, prezentējot savu dubultalbumu «8», kas pēc pārdošanas Latvijā mēneša laikā nonāca pirmajā pozīcijā starp pārējām Krievijas mākslinieku relīzēm. Biļešu iepriekšpārdošana turpinās visās Biļešu servisa kasēs un www.bezrindas.lv. Neaizdomājies ilgi un neatliec uz nākamo gadu to, ko vari paspēt izdarīt jau šogad!


Jaunā turnejas šova skatuves dizaina un noformējuma scenogrāfs un gaismu mākslinieks ir Andrejs Dubkovs. Šis mākslinieks ir labi pazīstams, atceroties tādus kopējos projektus ar grupu kā „Meamuri Show”(2002), „Pohititeli knig”(2004), „AMBA” (2007), kur šovi ir palikuši atmiņā ar nepārspējamiem gaismu efektiem un skatuves noformējumiem. Arī šis koncerts nebūs izņēmus, jo pie šī šova tika strādāts visu gadu. Tā rezūltāta grupa un šova radītāji panāca pilnīgu harmoniju starp skatītāju un skatuvi. Šova video mākslinieks un video klipu režisors - pasaulē slavenais video instalāciju speciālists Bjrorns Tagemose (Bjorn Tagemõs) no kompānijas „Gun Prodaction” (www.shoottheartist.com), kurš ir strādājis ar tādiem māksliniekiem kā „Chanel Bread & Butter”, “The Hives”, Louis Vuitton, Macy Gray, „The Glimmers”, Tiësto. Bjorns Tagemose ir „Kontrabandi” jaunā albuma klipa autors un režisors.

„Mumiy Troll” albuma prezentācija Latvijā būs nepārspējama ar skatuves dizainu, kurā tiek izmantoti jauni vizuāli elementi - gaismas, formu un veidolu saskaņa, kuru koncepcija tiek izstrādāta, balstoties uz simetrijas un asimetrijas principiem. Viens no šova dominējošajiem un galvenajiem elementiem būs video instalācija - video klipi un kolāžas. Tā rezūltātā grupa un šova radītāji panāca pilnīgu vienotību starp skatītāju, mūziku un vizuālo daļu.

Resursi internetā:
www.mumiytroll.com
www.platformamusic.lv
www.bilesuserviss.lv
www.bezrindas.lv
www.citypeople.lv

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Iesaukums Positivus festivāla brālībā ir sācies

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā POSITIVUS FESTIVAL aicina visus labas mūzikas un mākslas cienītājus pievienoties festivāla brālībai Positivus festivāla mājas lapā...