Izdots pastkaršu komplekts ,,Rūjienas koka apbūve”

Izdots pastkaršu komplekts ,,Rūjienas koka apbūve”

Ar Rūjienas tūrisma informācijas centra (TIC) iniciatīvu izdots jauns pastkaršu komplekts ,,Rūjienas koka apbūve”, kurā ir 9 pastkartes ar koka ēku attēliem, kas vēl šobrīd saglabājušas savu sākotnējo izskatu.

 


Kā pastāstīja Rūjienas tūrisma informācijas centra vadītāja Guna Ķibere, izdodot šo pastkaršu komplektu, uzmanība ir vērsta uz mazpilsētas koka apbūvi kā lielu vērtību pilsētas vidē, kuru noteikti vajadzētu saglabāt un pareizi atjaunot, piemēram, atstāt logu rūtojumu, neaizstājot to ar plastmasas logiem – vitrīnām. Pastkaršu komplekts ir jauks suvenīrs pilsētas viesiem un vienlaikus kalpo arī kā vēstures liecība. Pastkartes interesentiem ir pieejamas bez maksas Rūjienas TIC.

Kopumā izdots viens tūkstotis šādu pastkaršu komplektu. Fotogrāfiju autori ir Rūjienas TIC vadītāja Guna Ķibere un Rūjienas fotogrāfs Aigars Lapiņš. Pastkartes izdotas projekta ,,Saprast koka namu” ietvaros, atbalsts saņemts no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumentu palīdzību un Norvēģijas finanšu instrumentu palīdzību, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 17. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Sporta namā „Centrs” atvērta šautuve

Jaunajā Sporta namā „Centrs” (Brīvības iela 14, Ventspilī) no 21.jūlija katru darba dienu būs pieejama jaunā šautuve. No plkst. 14:00 līdz 16:30 instruktora uzraudzībā varēs...