Uzsāks nākamā Positivus festivāla biļešu tirdzniecību

Uzsāks nākamā Positivus festivāla biļešu tirdzniecību

Pēc ilgākas gaidīšanas tiek uzsākta biļešu iepriekšpārdošana uz 2009.gada POSITIVUS FESTIVĀLU. Festivāls notiks 2009.gada 17. un 18.jūlijā Salacgrīvā. Baltijā lielāko mūzikas un mākslas festivālu POSITIVUS FESTIVAL šogad apmeklēja jau 18 000 viesu.


Biļetes mājas lapas www.positivus.com reģistrētajiem lietotājiem tirdzniecībā būs pieejamas no pirmdienas, 27.oktobra, plkst.10:00. Reģistrētie lietotāji, kuri www.positivus.com mājas lapā būs reģistrējušies līdz 26.oktobra plkst.16:00, tās varēs iegādāties par īpašu cenu - Ls 19. Festivāla biļete un vieta telšu pilsētiņā reģistrētajiem lietotājiem maksās Ls 22,50. Elektroniskais pasts reģistrētajiem lietotājiem, kas būs jāuzrāda Biļešu Serviss kasēs pirms biļešu iegādes, tiks nosūtīts 26.oktobrī plkst.17:00.

Biļetes publiskā tirdzniecībā būs pieejamas no ceturtdienas, 30.oktobra. Divu dienu biļetes cena būs Ls 25, bet biļete kopā ar vietu telšu pilsētiņā maksās Ls 28,50.

Patīkami, ka, lai arī nākamā festivāla programma būs vēl iespaidīgāka, biļešu cenas būs tādas pašas kā šogad notikušajā festivālā. Biļetes dārgākas kļūs tikai īsu brīdi pirms paša festivāla 2009.gadā.

Nākamajā gadā tiks saglabāts vislabākais no 2008.gada festivāla - tiks aicinātas vēl vairāk jaunās Eiropas grupas, un organizatori vairāk strādās pie aktivitātēm ārpus galvenajām skatuvēm - teātra, kino un cirkus programmas, kas, kopā ar zvaigznēm uz galvenajām skatuvēm, veido neatkārtojamo POSITIVUS FESTIVĀLA atmosfēru, kuru atzinīgi novērtējuši ne tikai Latvijas, bet arī citu Eiropas valstu mūzikas un kvalitatīvas atpūtas cienītāji.

Šogad festivālā uzstājās Travis, Fatboy Slim, Manic Street Preachers; kopumā uz piecām skatuvēm festivālā uzstājās vairāk nekā 50 pašmāju un ārzemju mākslinieku.

Informācija par biļetēm uz POSITIVUS FESTIVĀLU’09:
Biļešu cenas:
Ls 25 - divu dienu biļete;
Ls 30 - divu dienu biļete pēc pirmo galveno mākslinieku paziņošanas;
Ls 35 - divu dienu biļete tuvojoties festivālam.

Ls 28,50 - divu dienu biļete ar vietu telšu pilsētiņā.
Ls 33.50 - divu dienu biļete pēc pirmo galveno mākslinieku paziņošanas ar vietu telšu pilsētiņā.
Ls 38.50 - divu dienu biļete tuvojoties festivālam ar vietu telšu pilsētiņā.

Biļete uz vienu festivāla dienu maksās Ls 25.

Būs pieejamas arī grupas biļetes. Pērkot piecas festivāla biļetes, sesto varēs saņemt bez maksas. Grupas biļetes varēs iegādāties no ceturtdienas, 30.oktobra.

Nākamgad nebūs pieejama autostāvvieta telšu pilsētiņā. Tas ir saistīts ar stingrākiem drošības noteikumiem, jo, palielinoties apmeklētāju skaitam, pieaug dažādi riski. Pārvietošanās ar auto pa telšu pilsētiņu ir ļoti bīstama. Autostāvvietas biļete būs nopērkama tikai pie iebraukšanas autostāvvietā.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonds ierosina ierakstīt Rīgas Brāļu kapu ansambli UNESCO Pasaules Mantojuma sarakstā

Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonda prezidents  brigādes ģenerālis Juris Vectirāns un Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonda valdes...