Deivida Gilmora soloalbums – jau Latvijā

Deivida Gilmora soloalbums – jau Latvijā

Iznācis kādreizējā grupas Pink Floyd ģitārista un vokālista Deivida Gilmora koncertalbums Live In Gdansk, kurā dzirdams Gilmora 2006. gada koncertturnejas On An Island pēdējais koncerts, kurš notika Polijas pilsētas Gdaņskas kuģu būvētavas teritorijā – tieši šeit savulaik dzima leģendārā kustība Solidaritāte, kuras darbība lielā mērā ievadīja komunistiskā režīma krišanu Austrumeiropā. Arī Gilmora koncerts 50 tūkstošu auditorijai bija cieņas un simpātiju apliecinājums Solidariātes un tās vadītāja Leha Valensas nopelniem.


Vairumu dziesmu kopā ar Gilmoru un viņa grupu (tās sastāvā dzirdams arī nupat mirušais Pink Floyd mūziķis Riks Raits un Roxy Music veterāns Fils Manzanera) izpilda vietējais Baltijas Filharmonijas simfoniskais orķestris slavenā komponista un diriģenta Zbigņeva Preisnera vadībā. Preisners bija vairāku aranžējumu autors arī Gilmora pagaidām jaunākajā studijas albumā On An Island, kurš 2006. gadā sasniedza britu topa 1. vietu.

Jaunajā Live in Gdansk līdzās On An Island materiālam dzirdams arī Pink Floyd repertuārs – 20 minūšu kompozīcija Echoes, kā arī tādi klasiski skaņdarbi kā Breathe, Time, Shine On You Crazy Diamond, Astronomy Domine, Comfortably Numb u.c.

Live In Gdansk pieejams piecos dažādos izdevumos:

2CD
2CD + DVD
2CD + 2DVD
3CD + 2DVD
5LP (būs pieejams pēc pāris nedēļām)

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 23. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Konkursam „Jaunais Vilnis” dalību pieteica jauns muzikāls duets – dziedātāja Emi un ģitārists Amigo. Emi stāsta, ka šī ideja radusies abu kopējam draugam, kurš ir pilnīgi...