Ellas remiksu konkursa uzvarētājs- DJ UGA!

Ellas remiksu konkursa uzvarētājs- DJ UGA!

Šī gada aprīlī kompānija “Mikrofona ieraksti” un dziedātāja Ella izsludināja starptautisku dziesmas “Shine Like Superstar” remiksu konkursu.


Atsaucība ir bijusi ievērojama un uz šo konkursu speciāli izveidotajā MySpace mājas lapā bija pieteikušies vairāk kā 60 deju mūzikas producentu no visas pasaules. Tostarp no ASV, Vācijas, Austrālijas un Zviedrijas. Liela daļa jauno censoņu bija arī no Latvijas. Žūrijas sastāvā darbojās pati Ella, pārstāvji no MicRec, pašmāju remiksu ‘karalis” Roberts Lejasmeijers, Ellas albuma producents Lotars Lodziņš un dziesmas “Shine Like Superstar” autors Ian Mack no Lielbritānijas. Domas dalījās, taču apkopojot balsojumu no visiem iesūtītajiem visvairāk punktu ieguva pašmāju producenta Uģa Raibača (DJ Uga) veidotais remikss.

Kā jau garāk solīts, tad uzvarētāja remikss būs iekļauts Ellas CD Maxi singlā, kurš būs pieejams no 29.septembra un kurš tiks nosūtīts visiem “Mikrofona ieraksti”” partneriem pasaulē, kuri savukārt to prezentēs savu valstu klubos un radiostacijās.
Papildus tam, šī dziesmas versija tiks iekļauta nākamnedēļ iznākošajā Skandināvu kompānijas TMC un Edel kopīgi veidotajā izlasē “Tuning Hitz 6”. Untitled 12.jpg - 100.68 KB

Izlase būs pieejama visās Skandināvijas valstīs, kā arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

DJ Uga īstajā vārdā Uģis Raibacis dzimis un joprojām dzīvo un strādā Valmierā.

Viens no Valmieras DJ kompānijas “Pirmā prove” dibinātājiem. Ilgu laiku metis mieru muzikālajām aktivitātēm. Tad atkal pavadot ilgas bezmiega naktis interneta tīmeklī meklējot vajadzīgās programmas un informāciju atkal atsācis savu sirdslietu, kas pēc paša Uģa teiktā ir “radīt modernas skaņas”. Kad vairs nav spējis izturēt Valmieras populārākā kluba “Multiklubs” muzikālo repertuāru, pats gājis pieteikties par DJ, taču ticis atraidīts. Meklējot realizāciju saviem radošajiem plāniem nolēmis pievērsties mūzikas producēšanai ar devīzi “ Es vēlos klausīties ne vien modernu rietumu mūziku, bet vēlos, lai rietumi klausās modernu latviešu mūziku.

DJ Uga jau paspējis pēc paša iniciatīvas veidot remiksus tādiem māksliniekiem kā Aska, Goran Gora, SPB, Pulkvedim Aleksejevam un ar pseidonīmu “Tas turējais” startējis arī Radio Lāgas ēterā. Šobrīd jau saņēmis pasūtījumus veidot remiksus.

CD Maxi singla remiksus vari lejupielādēt portālā Doremi.lv

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Fatman Scoop Rīgā

9. maijā Latvijā pirmo reizi viesojās Ņujorkas hip hop haipmens, šovmens un radio DJ Fatman Scoop.
Uz sarunu ar Irlaiks.lv klubā „Essential” pāris stundas pirms koncerta pats mākslinieks...