Izglītības programma Mākslas stilu un virzienu skola Laikmetīgā māksla

Izglītības programma
Mākslas stilu un virzienu skola
Laikmetīgā māksla

2008.gada 17.septembrī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā atsākas lekcijas Mākslas stilu un virzienu skolā. Šoreiz mūsu uzmanības centrā ir LAIKMETĪGĀ MĀKSLA. Nodarbības notiks trešdienās no plkst. 17:00 līdz 18:30 LNMM Hēges zālē (K.Valdemāra ielā 10a).


Mākslas stilu un virzienu skolas 2008.gada rudens sezonā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs vēlas uzrunāt aktuālajos mākslas procesos ieinteresēto auditorijas daļu, piedāvājot jaunu 9 lekciju programmu, kas veltīta laikmetīgās mākslas tendenču apskatam. Kursa ietvaros klausītājiem būs dota iespēja iepazīties ar nozīmīgākajiem laikmetīgās mākslas virzieniem un parādībām (arī māksliniekiem un notikumiem), kas ietekmējuši Rietumu mākslas pasauli pēdējo 30 – 40 gadu laikā. Lekciju teorētiskā daļa papildināta ar plašu vizuālo materiālu. Katras lekcijas noslēguma daļā paredzēts arī neliels ekskurss Latvijas laikmetīgās mākslas vēsturē.

Laikmetīgās mākslas lekciju kursu sagatavojusi un lasīs Laikmetīgā mākslas centra speciāliste, mākslas zinātniece Ieva Astahovska. Lekcijas notiek latviešu valodā.

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izglītības programma Mākslas stilu un virzienu skola sāka savu darbību 2003.gadā. Tā kļuvusi īpaši iecienīta mākslas un kultūras vēstures pasniedzēju un studentu vidū, un ar katru jaunu sezonu Skolas apmeklētāju skaits arvien pieaug.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

NANA koncerts "Fashion" klubā

26. aprīlī klubā "Fashion" viesojās populārākais euro rap dziedātājs "NANA".
Kamēr jaunais albums vēl iznāks tikai šovasar, pateicoties koncertaģentūrai "Top...