DISKO NAKTS NR.7 notiks 5. decembrī

DISKO NAKTS NR.7 notiks 5. decembrī

Kamēr vasaras nakts ballītes rit pilnā sparā, sabiedrība L Tips jau plāno decembra grandiozāko balli. Tāpēc 5. decembris noteikti visiem jāatzīmē savā kalendārā, jo tieši tad Ķīpsalas hallē pulksten 20.00 sāksies kārtējā DISKO NAKTS.


Šogad festivāla mākslinieciskais sastāvs tā apmeklētājiem solās būt īpašs saldais ēdiens. Vismaz tiem, kas pārzina astoņdesmito gadu popmūziku - noteikti.

DISKO NAKTS NR.7 programma jau ir apstiprināta, un tajā īpašo viesu statusā uzstāsies četri spilgti mākslinieki: astoņdesmito gadu hītu varonis Nik Kershaw & Band (I Won’t Let The Sun Go Down On Me, Wouldn’t It Be Good, The Riddle), neatkārtojamās balss īpašniece Jennifer Rush & All Stars Band (The Power Of Love, Destiny, I Come Undone), „eksperiments” no Zviedrijas, kas izdevās - grupa „Secret Service” (Flash In The Night, LA Goodbye, Ten O’Clock Postman), kā arī pēc piecpadsmit gadiem uz skatuves atkal kopā redzēsim leģendāro latviešu grupu „Vaidava” (Pusnakts stundā, Tu būsi vēl, Kafijpupiņas).

Bet visiem citiem priecāties gribētājiem, kā vienmēr – pozitīva atmosfēra, atkalredzēšanās prieks un dejas visu nakti garantētas. Kā arī ir gaidāmi citi pārsteigumi un jaunumi.

Biļetes uz DISKO NAKTS NR.7 jau ir pieejamas „Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv. Ieejas biļešu cena LVL 15, tuvojoties pasākumam – dārgāk.

Informācija par festivālu pieejama www.diskonakts.lv.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Sis visnotal ir loti labs pasakums
18.10.2008. plkst. 18:52
njā, patīk man tas- "tuvojoties pasākumam – dārgāk"
13.08.2008. plkst. 02:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

THE HAPPY ENDINGS (Austrālija – rock/ alternative/ pop) klubā "Depo"THE HAPPY ENDINGS
(Austrālija – rock/ alternative/ pop)

4 pieredzējušu mūziķu izveidota grupa. 2008. gadā izdotā albuma sakarā viņiem
prognozē daudzsološu nākotni. Viņu...