„ŠONA DEJU STUDIJA” pieņem darbā jaunu profesionālu horeogrāfu no Amerikas Savienotajām Valstīm

„ŠONA DEJU STUDIJA” pieņem darbā jaunu profesionālu horeogrāfu no Amerikas Savienotajām Valstīm

No šī gada augusta, „ŠONA DEJU STUDIJAS” audzēkņiem, kā arī citiem dejot gribētājiem, būs iespēja apgūt deju horeogrāfiju un tehniku pie profesionāla deju pasniedzēja no Amerikas Savienotajām Valstīm.


Jaunais deju horeogrāfs Rico ir no ASV pilsētas Filadelfijas, Pensilvānijas štatā. Ar dejošanu Rico sācis nodarboties jau agrā bērnībā. Astoņu gadu vecuma viņš pievienojās ASV pazīstamām deju grupām - The Pop Wizards of Deleware un The Street Breakers Philadelphia. Kā profesionāls dejotājs Rico uzstājas vairāk kā 12 gadus. Deju mākslu Rico apguva Philadelphia School of Performing Arts un Delaware Art Society. Rico ir arī pabeidzis OTB School of Performing Arts, kurā apgūst baletu, hip hopu, džezu, stepu un daudzus citus deju stilus. Tieši šajā skolā Rico iepazinās un kļuva par labiem draugiem ar Šonu. Kopā viņi ir uzstājušies daudzos šovos gan Filadelfijā, gan Ņujorkā.

Kā pats Rico atzīst, viņa sirdij tuvāks ir hip hops: „Esmu dejojis visdažādākos deju stilus, tomēr sapratu, ka vislabāk varu sevi izpaust tieši šajā deju stilā. Līdz šim esmu pasniedzis deju nodarbības, kā arī uzstājies, daudzās valstīs. Man jāsaka liels paldies Šonam par iespēju pasniegt deju nodarbības tagad arī Latvijā. Pašlaik plānoju Latvijā uzkavēties ilgāku laika posmu, iespējams palikt uz dzīvi.”

Pats Shons Ani ir dejotājs slavenajā „Mark Summers” deju aģentūrā, kura strādā ar tādām zvaigznēm kā George Michael, Madona, Janet Jackson, Sugababes, Nike Dance u.c. Šona deju studijā jaunieši var apgūt dažādu stilu dejas, kā arī apgūt kompozīcijas mākslu, izkopt ritma un telpas izjūtu. Dejotāji iemācas arī skatuves kultūru un tēlotprasmi, jo regulāri piedalās dažādos pasākumos un uzstājas gan lokālos, gan starptautiskos konkursos. Tiek pieaicināti arī starptautiski dejotāji, kuri sniedz lekcijas par deju dzīvi. Apgūt deju mākslu studentiem tiek piedāvāts arī ārzemēs, kā arī notiek dažādas deju nometnes.Šona deju studijā pašlaik ir 250 deju skolnieki, bet šo četru gadu laikā Šona Deju Studiju apmeklēja vairāk kā 600 deju skolnieki. Dejot gribētāju skaits tikai aug, līdz ar to ir atvērtas deju studijas gan Jūrmalā, gan Jumpravā.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
lieliska iespēja.
03.08.2008. plkst. 21:55

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Ivo Fomins bezmaksas koncertā prezentē izlases CD

Ivo Fomins parūpējies par labu iemeslu, lai nedēļas nogalē būtu vērts doties uz Liepāju – piektdien plkst. 22.30 Latvijas Pirmajā rokkafejnīcā notiks viņa nupat iznākušā labāko...