Fatboy Slim uzstāšanās noslēgsies ar grandiozu uguņošanu

Fatboy Slim uzstāšanās noslēgsies ar grandiozu uguņošanu

Savu uzstāšanos Positivus AB Festivālā, kas notiks 19.jūlijā, pasaules slavenais mūziķis Fatboy Slim noslēgs ar grandiozu uguņošanu. Uguņošana iezīmēs arī festivāla beigas un nākamā festivāla gaidīšanas sākumu.


Pašlaik Fatboy Slim koncertē Eiropā un ir sniedzis vairākas uzstāšanās tuvākās un tālākās Eiropas valstīs. Lieliskas atsauksmes par mūziķa sniegumu atrodamas lielākajos Eiropas medijos. Arī Latvijā Fatboy Slim uzstāsies ar gandrīz divu stundu garu koncertprogrammu.

Nu jau otro gadu patiesiem mūzikas cienītājiem vairs nav jāmēro garš ceļš uz labākajiem mūzikas festivāliem Eiropā, jo Positivus Music ikvienam mūzikas gardēdim piedāvā lielisku brīvdabas festivālu Salacgrīvā. Positivus AB Festivāls šogad notiek 18. un 19.jūlijā.

Šogad divu dienu garumā ikviens varēs baudīt tādus pasaules atzītus mūziķus kā Fatboy Slim, Manic Street Preachers, Travis, I’m From Barcelona un citus. Festivālā publiku priecēs arī pašmāju atzītākie mūziķi – Gustavo, Mofo, Satellites LV, Livingstons, Iļģi un daudzi citi. Ar pilnu pasākuma programmu vari iepazīties mājas lapā www.positivusabfestival.com

Positivus AB Festivāla rīkotāji ir padomājuši par ikvienu – arī par deju mūzikas cienītājiem. Šogad darbosies speciāla Shark deju telts, kur visas nakts garumā spēlēs labākie pašmāju un ārvalstu dīdžeji. Minēsim pāris vārdus – Timo Maas un Bogdan Taran. Šis būs iespaidīgākais brīvdabas deju pasākums!

Biļetes uz vērtīgāko šīs vasaras mūzikas festivālu var iegādāties Biļešu Serviss kasēs visā Latvijā. Biļetes cena vienai dienai – Ls 25, bet abām dienām – Ls 30.

Kā nokļūt līdz Salacgrīvai? Ar autobusu! Positivus Music ikvienam festivāla apmeklētājam piedāvā uz festivālu doties ar autobusiem, kas kursēs no Rīgas, Strēlnieku laukuma tieši uz festivāla norises vietu. Pēc autobusa biļetēm rindā nav jāstāv, jo tās līdz pat ceturtdienas naktij iegādājamas www.bezrindas.lv

Arī par nakšņošanu uztraukties nevajag, jo festivāla laikā norobežotā teritorijā ikviens varēs uzsliet savu telti. Arī telšu pilsētiņas speciālās biļetes vari iegādāties www.bezrindas.lv

Tātad tiekamies 18. un 19.jūlijā Salacgrīvā!

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
nu man bija riktīgs vīliens. Neredzēju nekō tik īpašu, lai šito vīruņu pasludinātu par vakara galveno mākslinieku. es viņu tāpat kā Timo Maas nogrūztu tāi "drāštārpu" teltī, lai spēlē uz nebēdu un netraucē man kaut Gustavo vai Iļģus klausīties! Pa radio tie skaņdarbi ir pavisam kas cits, nekā festivāla- viena briesmīga disene.
31.07.2008. plkst. 09:38

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

DJ KisMel klubā "Fontaine Palace"

Ieeja zēniem– 1 lvl, meitenēm bez maksas....