Piedzīvojumu parkā jauna atrakcija - katapulta

Piedzīvojumu parkā jauna atrakcija - katapulta

Piedzīvojumu parkā Ventspilī atklāta jauna atrakcija – katapulta. Tā ir pilnīgi jauna un pagaidām vienīgā šāda veida atrakcija Latvijā.


Atrakcijas dalībnieks tiek piestiprināts ar drošības siksnām īpašā konstrukcijā ar 15 m augstiem mastiem un pēc siksnu atlaišanas veic lidojumu 18 – 20 m augstumā. Atrakcija ilgst aptuveni 2 – 3 minūtes. Katapultēšanas laikā cilvēks izjūt paātrinājumu, kam seko iespaids, ka ir iestājies bezsvara stāvoklis. Kad ir sasniegts augstākais lidojuma punkts, seko īss brīvais kritiens un šūpošanās gumijās. Visas šīs sajūtas kopumā ir ļoti iespaidīgas un aizraujošas, bet ne bīstamas.

Viena katapultēšanas reize apmeklētājam maksā 3 Ls.

Katapultas atrakcijas iekārta izgatavota Šveicē un Latvijā tāda ir vienīgā. Atrakcijai ir svara ierobežojumi: dalībnieka svaram jābūt no 40 līdz 110 kg robežās.

Ventspils Piedzīvojumu parkā katapulta ir jaunākā atrakcija, bez tās vēl var izmantot gumijlēkšanas batutus, parastos batutus, mountainbordus, kalnu skrejriteņus, kameršļūkšanas trasi, BMX trasi, kā arī izklaidēties Kaķa takā vai ieturēt maltīti kafejnīcā „Stender’s pica”.

Atsevišķs rotaļu laukums, kā arī elektromašīnītes paredzētas mazajiem apmeklētājiem, bet draugu vai radu kompānijā iespējams noorganizēt peintbola cīņas.


Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
jēzin, ko tik neizdomā.
11.07.2008. plkst. 16:24
varētu būt interesanti!:)
08.07.2008. plkst. 12:29
extrēmists
beidzot kāds action Latvijā
08.07.2008. plkst. 11:50

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Gada vismīļākā un romantiskākā diena – Valentīndiena – ir klāt!

Visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena ir klāt. Tā ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņas, apsveikuma kartiņas un cenšas būt bezgala mīļi....