Backflow pirmie Baltijā piedāvā bezmaksas albumu MTV mājas lapā!

Backflow pirmie Baltijā piedāvā bezmaksas albumu MTV mājas lapā!

Latviešu rokgrupa Backflow sadarbībā ar MTV Networks Baltics ir kļuvusi par pirmo grupu Baltijas valstīs, kas piedāvā savu albumu “Love&Peace” bezmaksas lejupielādei visās trīs valstīs vienlaicīgi.


Backflow varētu uzskatīt par “garage” grupu, bet tas nebūtu gluži precīzi, jo grupai piemīt “garage” netipiskais melodiskums un kontrasti, kā arī milzīgā enerģija, kas koncentrējas viņu izpildijumā. Precīzāk Backflow būtu uzskatīt par “grunge” žanra turpinātājiem, jo Jūs noteikti pamanīsiet 90.gadu Sietlas rock scēnas ietekmes, ko pati grupa nebūt nenoliedz, un jutīsiet arī mūsdienu aktuālās tendences, kas izslēdz striktu šī žanra kategorizāciju un piedod grupai svaigumu un unikālu šī žanra skanējumu. Grupa arī uzsver komandas darba milzīgo nozīmi, jo tikai, respektējot katra dalībnieka spēju papildināt vienam otru, nevis liekot akcentu uz kādu indivīdu atsevišķi, ir iespējams panākt vienreizēju efektu.

“Mēs jau pašā sākumā gribējām “Love&Peace” piedāvāt brīvai lejupielādei, bet kā izrādījās tas nemaz nebija tik vienkārši izdarāms kā sākumā likās. Pagājuši gandrīz divi mēneši kopš albums nācis klajā, bet tikai tagad izdevās panākt vienošanos ar MTV. Esam ļoti priecīgi par šo sadarbību, jo albums lejupielādei būs pieejams visā Baltijā un, protams, esam lepni un gandarīti, ka būsim pirmie tāda veida akcijas rīkotāji Baltijā”, komentē Backflow.

"Tekstuāli “Love&Peace” ir par meklējumiem: sevis, savas identitātes, Dieva, galu galā mīlestības un miera meklējumiem. Mīlestība un miers vispār ir tādas fundamentālas vērtības, kas mūsu stresa pilnajā un straujajā laikmetā ir atstātas novārtā. Vismaz mums tā likās un tāpēc kā atgādinājumu, pirmkārt, jau pašiem sev, izvēlējāmies šādu albūma nosaukumu.

Tāpat centāmies saglabāt arī šķietami rupju un netīru skanējumu, jo tieši tas, mūsuprāt, dod dziesmām savdabīgu šarmu un patiesuma sajūtu. Šķiet, ka viss iecerētais mums izdevās un ar rezultātu esam ļoti apmierināti ", komentē grupas dalībnieki.
Ieraksts tika uzsākts pagājušā gada novembrī un pabeigts šā gada februārī „Hodila Records” studijā Valmierā, sadarbojoties ar hardcore scēnā pazīstamo Lomiku. Savukārt mastering tika veikts Dānijā „Black Tornado” studijā Jāņa “Gonza” Kalniņa (ex-Fact) vadībā.

Grupa BACKFLOW izveidojās pagājušā gada sākumā, kad MARY JANE dalībniekiem, pievienojās bundzinieks no Brazīlijas Jayr Fernandes. Tā paša gada vasarā jau ar citu bundzinieku Ēriku, kas tobrīd bija atgriezies no Londonas un varēja aizstāt prom devušos Jayru, grupa uzvarēja Coca Cola Discovery tūri Latvijā un devās uz Coca Cola festivālu Polijā, kur uzstājās ar tādiem pazīstamiem māksliniekiem kā Rihana, Faithless un mūsu pašu Prāta Vētra.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

KARSTIE ZIEMEĻI – jaunās dramaturģijas lasījumu mēnesis Rīgā

Teātris United Intimacy rīko ziemeļu dramaturģijas mēnesi, piedāvājot publikas uzmanībai četrus izcilus mūsdienu dramaturgus. Publikai katru nedēļu būs iespēja kopīgi iepazīt pa...