Intara Busuļa jauno albumu var lejuplādēt bez maksas

Intara Busuļa jauno albumu var lejuplādēt bez maksas

No 3.jūnija Galerija Centrs piedāvā visiem Intara Busuļa mūzikas cienītājiem 50 000 bezmaksas dziesmu lejupielādes mājas lapā www.PlatformaMusic.lv.


Lejupielādēt var visas 10 dziesmas latviešu valodā un 11 krievu valodā no Intara Busuļa jaunā albuma “KINO”. Ar bezmaksas lejupielādēšanas nosacījumiem var iepazīties: http://www.platformamusic.lv/shop/legal/. Lai veiktu bezmaksas lejupielādes, no albuma dziesmu saraksta katra dziesma atsevišķi jāpievieno grozam, klikšķinot uz “groza” ikonas pie attiecīgās dziesmas.

“Intars Busulis ir viens no Latvijas spožākajiem māksliniekiem, kura dziesmu izpildījums un skatuves tēls vienmēr pārsteidz un rada emocijas. Dziesmas no jaunā albuma “KINO” jau ir iekarojušas mūzikas topus, tādēļ esam priecīgi, ka, pateicoties jaunām tehnoloģijām, varam atbalstīt Intara Busuļa cienītājus, dodot iespēju lejupielādēt viņa izpildītās dziesmas,” – “Galerija Centrs” direktore Aija Rezevska.

Intara Busuļa jaunā albuma ģenerālsponsori ir Galerija Centrs un DnB Nord Banka.

Zināms, ka Galerija Centrs Klientu dienās, kas notiks no 13.-15.jūnijam, aktīvākie 20 pircēji, kuri norēķinoties izmantos Galerija Centrs Klientu karti, dāvanā saņems biļetes uz Intara Busuļa koncertu Latvijas Nacionālajā operā 1. vai 2.augustā.

Savukārt tie 1000 cilvēki, kuri no 16.jūnija pirmie pasteigsies saņemt Galerija Centrs Klienta karti, dāvanā saņems Intara Busuļa jauno albumu “KINO”.

Galerija Centrs Klienta karti var saņemt jebkurš interesents, iegādājoties to Informācijas dienestā par Ls 10. Klienta karte sniedz regulāras atlaides katru dienu un sevišķus pārsteigumus un piedāvājumus klienta dienās.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
es pat par brīvu neklausīšos!!
13.08.2008. plkst. 03:15
Teikšu godīgi, labāk lai Intars dzied džēzu nevis kaut kādus popgabalus, klausāmas kādas 3 dziesmas.
30.06.2008. plkst. 10:58

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2017. gada 15. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Ierakstu kompānija Onyx Records izveido mūzikas lapu Latvijas māksliniekiem un piedāvā dziesmas lejupielādēt par brīvu

Ir tapusi ierakstu kompānijas Onyx Records jauna mūzikas lapa, ar kuras palīdzību tiks dota iespēja mazāk pazīstamiem Latvijas mūziķiem pieteikt sevi plašākai sabiedrības auditorijai. ...