Backstreet Boys pēc 15 gadiem beidzot arī Latvijā

Backstreet Boys pēc 15 gadiem beidzot arī Latvijā

Neticami, bet tiešām ir pagājuši jau 15 gadi kopš pieci puiši no Amerikas, Floridas, uzsāka savu karjeru un ceļu uz miljoniem meiteņu sirdīm.

Tiesa, šis tas gan šo gadu laikā ir mainījies – puiši, tāpat kā daudzi viņu fani, ir pieauguši, nodibinājuši ģimeni, uzsākuši savus solo projektus, bet visbūtiskākais gan laikam ir fakts, ka grupu 2006. gadā pameta tās vecākais dalībnieks Kevins Ričardsons. Pēc Kevina lēmuma paziņošanas par grupas atstāšanu, viņa aizstājējs netiek meklēts un grupa sekmīgi darbojas arī četru sākotnējo dalībnieku sastāvā - Niks Kārters, Hovijs Doro, Aleksandrs Maklīns un Braiens Litrels, kas 17. maijā pirmo reizi viesojās arī Latvijā.


Neilgi pirms koncerta divi grupas dalībnieki – Niks un Hovijs – sniedza preses konferenci, kur atbildēja uz žurnālistu uzdotajiem jautājumiem. Līdzās viņiem - Orlando John - uzņēmuma "Urbania Group" prezidents.

Jūs taču esat četri!Kur ir pārējie grupas dalībnieki?

Niks: Mēs esam savstarpēji vienojušies, kurš kurā valstī iet uz preses konferenci. Šoreiz mēs ļāvām AJ un Braienam nedaudz atpūsties. Mums ir ļoti saspringts grafiks – pasaules tūre, mēģinājumi, „soundcheck”, ballītes, preses konferences – un tā katru dienu.
Hovijs: Bet mēs visi esam šeit, šodien uz skatuves būsim pilnā sastāvā. Tāpat mēs esam ļoti pagodināti pirmo reizi būt šeit un ceram, ka tā noteikti nebūs pēdējā reize.
howie_press.jpg - 320.47 KB
Vai varat atklāt noslēpumu, kāpēc vēl aizvien esat kopā?

Niks: tas jau nav nekāds noslēpums.
Hovijs: Mēs visi esam labi draugi, kā brāļi. Mums visiem ir savi solo projekti, mēs viens otru atbalstam un palīdzam arī šajā ziņā. Tieši tāpēc arī esam vēl aizvien kopā, jo esam labākie draugi arī dzīvē.

Kāpēc Kevins pameta grupu?

Niks: Kevins ir, vai precīzāk bija, vecākais grupas dalībnieks. Viņš izvēlējās citu ceļu dzīvē, dodot priekšroku ģimenei. Mēs viņa lēmumu atbalstījām un vēlam viņam un viņa sievai visu to labāko. Neskatoties uz šo viņa individuālo lēmumu, mēs turpinām būt tie paši Backstreet Boys.
Hovijs: Mēs visi esam kā viena liela ģimene un, kad Kevins paziņoja, ka vēlas pamest grupu un nedoties ar mums koncertturnejā, vismaz man bija sajūta, ka viens mūsu dēls, brālis, ir atstājis ģimenes ligzdiņu. Viņš joprojām ir mūsu „ģimenes” loceklis, vienīgi viņš vairs nekoncertē ar mums.
Mēs cenšamies strādāt arī bez viņa un šis albums („Unbreakable”), manuprāt, ir labākais, ko mēs esam ierakstījuši. Mēs priecājamies, ka vēl varam uzstāties, cilvēkus priecēt ar šoviem un cilvēkiem vēl aizvien patīk mūsu mūzika.

Pastāstiet par saviem solo projektiem!

Niks: Jā, mums katram ir savs solo projekts. Arī šodien šovā ikvienam būs iespēja redzēt mūs dziedam vienu solo gabalu. Mēs esam viena grupa – Backstreet Boys -, bet tai pat laikā mēs katrs esam personība. Neviens no mums nav izteicis domu pamest grupu un mēs esam pateicīgi Dievam, par to ko viņš mums ir devis.

Vai Jūsu jaunais albums sastāvēs no visu dalībnieku solo projektiem?

Niks: Nē, tajā būs Backstreet Boys dziesmas.

Cik sen jau jūs esat šajā „BSB World Tour 2008” tūrē un cik ilgi tā vēl trupināsies?

Hovijs: Mēs šo tūri sākām 3 mēnešus atpakaļ, bijām Āzijas valstīs, Japānā, Austrālijā, Eiropā. Nākammēnes būsim Āfrikā, tad Kanādā, Amerikā. Tūre noslēgsies 7. septembrī. Bet šīs tūres ietvaros AJ sniedz arī solo koncertus vairākās valstīs – Vācijā, Zviedrijā, Anglijā, Dānijā.
press_nick.jpg - 204.84 KB
Vai neesat greizsirdīgi par to, ka jūsu kādreizējais konkurents, grupas „N’ Sync” bijušais dalībnieks, Džastins Timberleiks ir apsteidzis visus Jūs, jo nevienam no Jums nav izdevusies tik veiksmīga solo karjera kā viņam?

Hovijs: Es vēl neko tik īpašu neesmu sācis darīt solo karjeras sakarā, varētu teikt, ka man nav solo karjera, tāpēc noteikti neesmu greizsirdīgs. Bet es domāju, ka Niks gan ir (Smejas).
Niks: Neesmu vis. Es uzskatu, ka ja tu esi solo mākslinieks, tad tu arī esi tikai solo mākslinieks. Tev visa sava enerģija, laiks un viss pārējais jāvelta tikai tam. Es sāku savu solo karjeru 2002. gadā , bet es nebiju tam gatavs. Es tam tik nopietni nepievērsos. Man patīk tas, ko es daru kopā ar puišiem, es nevaru un negribu no tā atteikties.
Hovijs: Džastins ir ļoti talantīgs un viņš tiešām ir pelnījis apkārtējo uzmanību un atzinību. Mēs vēlam viņam, tāpat kā visiem pārējiem, veiksmi.

Kā šo gadu laikā ir mainījusies publika? Vai jūsu fanes nav jau izaugušas?

Hovijs: Skatoties uz publiku, īpaši Eiropā, jāsecina, ka fanu vidū ir gados jauni cilvēki, mūsu vecuma un pat vecāka gadu gājuma cilvēki, pārsvarā sieviešu dzimtes pārstāves. Taču pēdējā laikā uz mūsu koncertiem arvien vairāk sāk nākt arī puiši, par ko mēs priecājamies un cienam viņus – beidzot viņi ir sapratuši, ka šeit ir daudz meitenes, ar kurām var iepazīties.

Nākamo jautājumu uzdod „Nana” menedžeris Austrumeiropā Andris Andrejuks: 1996. gadā jūs saņēmāt pirmo platīna disku Vācijā, vai vēl aizvien kontaktējaties ar tā laika producentiem, piemēram, Toni Cottura?

Niks: Jā, ar Toni Cottura mēs uzturam kontaktus.
Andris šajā mirklī Backstreet Boys un presei atzīstas, ka arī Nana esot gribējis atbraukt uz Latviju un puišus atkal satikt, viņam esot arī kāds piedāvājums Backstreet Boys. Puiši par šo ziņu ir priecīgi un atzīstas, ka atceras Nana, ar kuru kopā reiz devušies turnejā. Tāpat Hovijs un Niks apsola sazināties ar Nana, lai apspriestu šīs sadarbības iespējas. (Kas zina, varbūt drīzumā dzirdēsim abu grupu kopdarbu!)

Kādas ir labas popdziesmas sastāvdaļas?

Hovijs: Dziesmai ir jābūt tādai, kas paliek atmiņā. Labas dziesmas atslēga ir melodija.

melnbalt_nick.jpg - 226.16 KBNik, pastāsti, lūdzu, par šovu „House of Carters”! Kā tev radās šī ideja un ko tu no šī šova ieguvi?

Niks: Es nedomāju, ka kāds šo šovu šeit arī zina (Smejas). Es gribēju izmēģināt ko jaunu, gribēju iegūt pieredzi. Man patika televīzijas, kameras, būt aktierim. Bet galvenais iemesls, kāpēc es to darīju, bija mana ģimene. Es gribēju dabūt savu ģimeni kopā, mēs ļoti ilgi bijām šķirti. Es gribēju dzīvot normālu ģimenes dzīvi, iegūt šo iespēju pabūt kopā ar viņiem. Man šis šovs bija liela pieredze, kas noteikti nāks par labu mūsu šovos, videoklipa filmēšanās. Man patika būt TV.

Vai tas nozīmē, ka mēs tevi kādu dienu varam redzēt arī kādā filmā?

Niks: Jā, iespējams.

pres_howie.jpg - 321.43 KBVai jūs esat kādreiz gājuši izklaidēties ar saviem faniem? (Šo jautājumu uzdod vīrietis)

Hovijs: Tu gribi mani uzaicināt uz randiņu? (Smejas)
Esmu precējies, tāpēc tagad to nevaru atļauties. Mana sieva nav mana fane, mēs kopā esam strādājušu, bet kopā kā pāris, pirms kāzām, bijām jau 7. gadus.

Niks: Jā, protams. Pirms vairākiem gadiem, kad aktīvi braukājām pa pasauli un ilgāku laiku bijām vienā valstī, piemēram, Vācijā sanāca uzturēties kādus 6 – 7 mēnešus, citreiz arī gājām. Kad iepazīsties ar meiteni, tu jau nezini, vai viņa ir tava fane. Es parasti iepazīstos ar normālām, parastām meitenēm un viņas jau tā neatklāj, vai ir tavas fanes. Vai kāda no viņām, ar kuru iepazinos mani atpazina, varbūt, nezinu, bet vienreiz viena meitene neteica, ka ir mana fane, lai gan pēc laiciņa viņa man atklāja, ka viņas sienas rotājot mani plakāti.

Ko jūs sakāt par fanu pulciņu, kas jums seko līdzi?

Hovijs: Mums ir tāds atbalstītāju pulciņš kā CSI aģenti. Viņas zina visu par mums – brauc ar mums vienā reisā ar lidmašīnu, rezervē tās pašas viesnīcas, gadās, ka satiekam viņas uz ielas. Ir tādas fanes, kas ir kopā ar mums jau visus 15 gadus. Tā jau mums ir kā viena ģimene.

press_1.jpg - 314.29 KBNo kā jūs baidāties?

Niks: No lidošanas. Jā, man visvairāk ir bail lidot.
Hovijs: No suņiem.
Niks: Nemaz nezināju. (Smejas)
Hovijs: No lieliem suņiem. Ja es ietu kopā ar meiteni un mums uzbruktu suns, es nespētu viņu pasargāt, jo pats slēptos.

Untitled 42.jpg - 244.71 KBKo jūs parasti darāt pēc koncerta?

Niks: Ejam dušā. Un, ja pavisam atklāti, tad visi kopā ejam dušā (smejas). Nē, AJ gan ar mums nenāk, viņš laikam baidās, viņš parasti atrod kādu citu dušu. Tur pārrunājam pagājušo šovu.

Runājot par šoviem, tieši šajā mirklī preses konference ir jābeidz, jo puišiem jau pavisam drīz jākāpj uz skatuves.

Precīzi plkst. 21:00 uz „Arēna Rīga” skatuves parādās rings ar 4 bokseriem, kas, protams, izrādās ir Backstreet Boys puiši, izpildot dziesmu „Larger then life”no albuma „Millennium„, kas iznāca 1999. gadā.

Pēc šīs dziesmas rings pazūd un puiši dodas tuvāk skatītājiem, izpildot pa reizei jaunās un jau labi zināmās vecās dziesmas. Neskatoties uz to, vai skan vecās dziesmas, ar kurām puiši iekarojuši miljoniem meiteņu sirdis vai jaunās dziesmas, kas vēl nav tik labi zināmas, zāle dzied līdzi un var redzēt, ka puiši ir tiešām pārsteigti par šo faktu.

Koncerta laikā puiši dejo, dzied, uzrunā publiku, spēlē bungas, ģitāru un katrs izpilda vienu solo dziesmu.

Klātesošie katru dziesmu sagaida un pavada ar aplausiem. Neskatoties uz to, ka hallē pulcējas neliels skaits apmeklētāju (ap 2000), troksnis, ko spēj sacelt šis pūlis pārspēj daudzus citus koncertus, kur skatītāju skaits ir piecas reizes lielāks. Lūk, ko dod, ja tev līdzi brauc īsti fani!

Backstreet Boys centās no sirds un visas dziesmas izpildīja dzīvajā, un jāteic, viņiem skanēja patiešām labi. Netika šķirots, vai tā ir Amerika, Vācija vai mazā Latvijā, Backstreet Boys pierāda, ka viņi ir profesionāli, kuri dara savu darbu un dara to pēc augstākās sirdsapziņas.

Neskatoties uz to, ka puiši bija fantastiski, viņu degsme strādājot ar publiku vērā ņemama, kāds sarūgtinājums tomēr saglabājās – skaņas meistari varēja pacensties vairāk, jo ar skaņu šajā koncertā problēmas tiešām bija. Tāpat vēl kāds akmens „jāiemet” pasākuma organizatoru dārziņā, kuri nepietiekami reklamēja šo koncertu un arī organizatoriskā ziņā pieļāva vairākas būtiskas kļūdas. Par cik šis koncerts viņu „CV” bija pirmais, tad šīs nepilnības ir pieļaujamas un aizmirstamas.

press_visi.jpg - 242.53 KBVēlam veiksmi un panākumus organizatoriem turpmākajos koncertos (kā viņi sola, mums šogad būs vēl pārsteigumi) un ceram sagaidīt Backstreet Boys pie mums vēl kādreiz jau lielākā fanu pulciņā, jo Latvijā viņu fanu taču ir, vai ne?

Komentāri (6)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:38
Cik dzirdeeju, koncis ir bijis labs!
10.08.2008. plkst. 10:03
Bakstreetboys ar gadiem paliek arvien foršāki(jo brauc uz Latviju), bet žēl gan, ka Kevins aizgāja...
26.06.2008. plkst. 00:19
Ilze
Vai kāds zina, kur var dzirdēt šo preses konferenci pilnā garumā? Tas būtu jauki! Jau iepriekš paldies! Nu, nu sīpoliņ...Nu diez vai Tu to koncertu pameti ātrāk...skaņa bija slikta...Arēnas Rīga skaņu operatori tiešām varēja pacensties vairāk, bet nu Backstreet Boys nebija mazāk profesionāli...un ja nu tomēr tā izdarīji...vēlāk daudz ko nokavēji! lol :D
25.05.2008. plkst. 14:52
Sīpoliņš
Jā, koncerts iespējams, ka bija teicams, bet skaņas dēļ nācās pamest to ātrāk! Nepatīkami!
25.05.2008. plkst. 01:42

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz grandiozākajiem mācību gada atklāšanas svētkiem – "Studentu Paradīze"

Ir noticis neticamais, lai sarīkotu visu laiku lielākos studentu svētkus "Studentu Paradīze", kopā ir apvienojušies 14 Latvijas lielāko augstskolu studenti. 4.augustā,...