Tikšanās ar Backstreet Boys

Tikšanās ar Backstreet Boys

Aktīvākie portāla www.irlaiks.lv lasītāji droši vien bija pamanījuši konkursiņu, kurā mēs, sadarbībā ar „Urbania Group”, piedāvājām 3 oriģinālāko un interesantāko aprakstu autoriem tikt pie iespējas satikt grupu „Backsteet Boys” klātienē savas tūres „BSB World Tour 2008” ietvaros.


Arī mēs, portāls www.irlaiks.lv, devāmies līdzi šiem trim uzvarētājiem, lai klātienē pavērotu puišu „soundcheck”, saņemtu fotogrāfiju ar autogrāfiem un nofotografētos.

Mūsu piedzīvojums sākās 17. maijā ap plkst. 17:00 pie „Arēna Rīga”. Ierodoties šeit, bijām pārsteigti par lielo fanu pūli, kas drūzmējās pie dienesta ieejas un runāja vairākās valodās, pārsvarā gan angļu. Kopumā šeit bija ap 100 cilvēkiem – gan gados jaunas meitenes, gan sievietes ap gadiem 30, tāpat šeit bija arī pāris puiši, kas bija atnākuši līdzi savām draudzenēm (tā teikt, lai uzmanītu un atbalstītu savas meitenes).

Lai tiktu līdz skatuvei un redzētu puišus klātienē, nācās klausīties iespaidīgas miesasbūves melnādaina vīra saukļus: „Vienā rindā stāties!, Tagad ejam! Tagad stāvam, utt.”

Visus klātesošos Backsteet Boys komanda (melnādaini vīri) sadalīja 2 rindās – vienā rindā atradās VIP viesi, kas par šo iespēju bija maksājuši teju vai 200 latus, bet otrā rindā – lūgtie viesi, konkursu uzvarētāji, īsāk sakot, visi pārējie.

VIP viesi tika pirmie ielaisti hallē, kur viņiem bija iespēja nofotografēties individuāli ar visiem grupas Backstreet Boys dalībniekiem. Pēc tam zālē varēja doties arī visi pārējie. Kad mēs iegājām zālē, aiz sētas, kas atradās pie skatuves, jau drūzmējās kliedzošu fanu pūlis, kas gaidīja parādāmies savus „mīluļus”.aj2.jpg - 312.38 KB Puiši saviem faniem nelika ilgi gaidīt un pa vienam sāka parādīties uz skatuves. Viņiem pievienojās arī citi mūziķi – dzīvā grupa.

braien.jpg - 322.04 KBBackstreet Boys dalībnieks Braiens sasveicinājās ar klātesošajiem, iepazīstinot ar sevi un pārējiem dalībniekiem, piebilstot, ka viņi patiešām ir īsti, ja nu gadījumā kādam rastos kādas šaubas.

bungas.jpg - 316.1 KBTā nu puiši uz skatuves iesildīja balsis, dziedot dziesmas pēc skatītāju lūguma, Niks (jaunākais grupas dalībnieks) iemēģināja roku arī bungu spēlē, par ko viņš, protams, saņēma īpašas ovācijas no saviem faniem.

braien2.jpg - 187.3 KBPēc pāris dziesmu izskanēšanas, klātesošajiem tika dota iespēja uzdot jautājumus grupas dalībniekiem. Pirmo jautājumu uzdeva mūsu pašu latvju zeltene Rita par to, kur puiši liek daudzās mantas, kuras viņi saņem katru dienu no saviem faniem– mīkstās rotaļlietas, saldumus, apakšveļu. nick.jpg - 307.36 KBUz šo jautājumu Niks atbildēja, ka apakšveļu viņi karinot turpat uz skatuves (norādot ar roku virzienu), Braiens savukārt piebilda, ka viņš savai sievai ļaujot izvēlēties, kuru apakšveļas komplektu viņa sev vēlētos. Zāle, šajā mirklī, protams, smejas, bet pēc neilga brīža Braiens palika nopietns un atklāja, ka šīs mīkstās mantiņas tiekot nodotas labdarībai.

Neilgi pēc šī paša jautājuma izskanēšanas, Rita uzmeta uz skatuves kādu sainīti, kuru atsienot, Nika sejā radās neviltots smaids – tās bija baltas apakšbikses ar izšūtu Backstreet Boys logo! howie.jpg - 184.83 KBNeilgi pēc tam uz skatuves tika uzmestas arī mīkstās mantiņas – krāsainās puķes.

Untitled 18.jpg - 238.72 KBTika uzdoti vēl pāris jautājumi, bet, kad puiši jautāja, vai kādam šodien nav dzimšanas diena, atsaucās kāda meitene, teikdama, ka šodien ir Norvēģijas dzimšanas diena. Uz jautājumu, cik Norvēģijai paliek gadi viņa jau gan vairs nevarēja atbildēt.
Neskatoties uz to, Backstreet Boys nodziedāja „Happy Birthday, Norway”.

nick,howie.jpg - 166.66 KBPēc dziesmām un jautājumiem, grupas dalībnieki nokāpa no skatuves un nostājās aiz barjeras, sētas, kas atradās aiz skatuves. Cilvēki tika sadalīti grupās pa 20 cilvēkiem, viņi, Backstreet Boys miesassargu pavadībā, tika nogādāti līdz grupas dalībniekiem, kur puiši centās katram piedot roku un apjautāties, kā klājas.
Tad sekoja fotogrāfēšanās, kuru veica divi grupas Backstreet Boys komandas cilvēki, solot šīs bildes publicēt Backstreet Boys oficiālajā mājas lapā, no kurienes ikviens klātesošais varēšot šis bildes dabūt savā īpašumā.

aj.jpg - 115.27 KBGrupas menedžeris pirms prom iešanas katram izdalīja pa fotogrāfijai ar Backstreet Boys autogrāfiem. Tādās pašās grupiņās, pa 20 cilvēkiem, vajadzēja sekot apsargiem uz izeju, atstājot Backsteet Boys puišus un lielisko atmosfēru.

Šādu drošības pasākumu ievērošana mums, protams, likās kaut kas neierasts un pārsteidzošs, bija sajūta, ka esi armijā, kur tevi visu laiku kāds komandē. Taču, ņemot vērā, to ka šeit atradās arī fanes, kas Backstreet Boys dalībniekiem seko pa pēdām jau 15. gadus, šādi drošības pasākumi laikam tiešām bija un ir nepieciešami.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Kaža piesaka jaunu projektu un izdod pirmo dziesmu

Līdzšinējais dueta „Valters un Kaža” un grupas „Putnu Balle” dalībnieks Kaža izveidojis jaunu grupu, kura tāpat saucas „Kaža”. Šobrīd klausītājiem tiek piedāvāta “Kažas” pirmā dziesma „Ieskaties”....