Dragrace sezona Latvijā atklāta!

Dragrace sezona Latvijā atklāta!

Žurnāla „Forsāža” rīkotajās dragreisa sezonas atklāšanas sacensībās „Battery Drag Meeting 2008” Latvijas skatītājus priecēja gan Latvijas ātrākie braucēji, gan ātrākie no Lietuvas un Igaunijas. Šis bija pirmais sacensību „Battery Cup” un arī pirmais „Latvijas Kausa” ieskaites posms.


Sacensībās, kurās braucējiem pirmo reizi bija jāizņem Latvijas Automobiļu Federācijas izsniegtās dragreisa sportista licences, piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieki. Sacensības un dragreisa mašīnas klātienē bija ieradušies vērot arī vairāki tūkstoši skatītāju.

Dragreisa pasākums Biķerniekos notika 20. aprīlī visas dienas garumā – sacensību dalībnieku treniņi, kvalifikācijas braucieni, braucieni par balvām, dažādi priekšnesumi – tas viss norisinājās saulainā pavasara dienā, kas klātesošajiem atmiņā paliks ar ātrumu, skaņu un rozā dūmiem.

Untitled 4.jpg - 69.05 KBPasākuma starplaikos uzstājās deju grupa „Aggressive”, drifta paraugstundu demonstrēja „HGK Motorsports”, kas „arēnā” ieradās ar speciālām dragreisam paredzētām riepām, aiz sevis atstājot rozā dūmu mākoni. Protams, tās vakara gaitā, pēc skatītāju lūguma, tika nokūpinātas līdz galam. Ilgi gaidītais meiteņu auto kluba „Babe Racing” šovs gan izpalika – meitenes izbrauca laukumā, izbrauca vienu braucienu savā starpā sarkanās Honda automašīnās, skatītājos iemeta pāris cepurītes ar biļetēm uz Rīgas Starptautisko autošovu. Uz jautājumu no organizatoru un skatītāju puses, kur tad šovs, meitenes nespēja atbildēt, solot šovu parādīt pieminētajā izstādē.

Pēc sacensības azartiskākie braucēji piedalījās „Rubbers” riepu kūpināšanas šovā, kura uzvarētāju noteica paši skatītāji. Par uzvarētāju kļuva BMW braucējs Ervīns Zuks, tautā pazīstams ar iesauku Huligāns.

Nākamais „Battery Cup” posms notiks 6. jūlijā Jēkabpils lidlaukā, bet noslēdzošais – 3. augustā trasē „333” Rīgas rajonā.

Sacensību uzvarētāji pa klasēm:
A klase jeb līdz 2 litriem
1- 102 Raimonds Burakēvičs LV
2- 157 Aigars Bračka LV
3 - 101 Valters Šulcs LV
B klase jeb no 2 litriem līdz 3 litriem
1 - 210 Linards Kļaviņš LV
2 - 202 Raimonds Burakēvičs LV
3 - 263 Andrius Antanaitis LT
C klase jeb no 3 litriem līdz 5 litriem
1 - 370 Giedrius Jurevičius LT
2 - 369 Vitalijus Ogživaila LT
3 - 304 Artjoms Kočlamazašvili LV
D klase jeb virs 5 litriem
1 - 469 Vitalijus Ogživaila LT
2 - 470 Giedrius Jurevičius LT
3 - 474 Levo Laumets EST

Vairāk attēlu galerijā.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
tas jau tikai aisberga redzamais gabaliņš.
26.04.2008. plkst. 20:11

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Sporta namā „Centrs” atvērta šautuve

Jaunajā Sporta namā „Centrs” (Brīvības iela 14, Ventspilī) no 21.jūlija katru darba dienu būs pieejama jaunā šautuve. No plkst. 14:00 līdz 16:30 instruktora uzraudzībā varēs...