Rihanna Latvijā

Rihanna Latvijā

17. martā Arēna Rīga hallē uzstājās viena no populārākajām un vizuāli pievilcīgākajām popmūzikas/ r&b zvaigznēm – Rihanna.


Rihannas ierašanos Latvijā, īpaši gados jauni cilvēki, ļoti gaidīja, par to liecināja ļaužu pūlis, kas jau krietni pirms dziedātājas kāpšanas uz skatuves pacietīgi gaidīja savas popdīvas parādīšanos. Jau krietni pirms koncerta sākuma uz izslavēto un ilgi gaidīto šovu ieradās arī Intars Busulis ar sievu, arī Raivo Rosts ar draugiem bija ieradies klātienē vērot pasaules slavenās mākslinieces uzstāšanos. Skatītāju rindās atradās arī grupas „Cosmos” dalībnieks Reinis Sējāns ar draudzeni, „MTV Latvija” Vj Žanete Skarule ar draugu „Double Faced Eals” bundzinieku Paulu Ķesteri, tāpat arī koncertu klātienē vērot bija atnācis LNT izpilddirektors Guntars Traubergs ar grupas „Prāta Vētra” dalībnieka Māra Miķelsona bijušo draudzeni Santu Bindemani. Priekšējās rindas divos krēslos draudzīgi pa vidu divām šarmantām lēdijām – dziedātājai un Dona draudzenei Lilly un kādai tumšmatei – sēdēja Markus Riva, kurš bija viens no aktīvākajiem dziedātājas atbalstītājiem, tiesa gan, pēdējās dziesmas laikā.

Lai gan daudzi klātesošie bija neapmierināti ar lielo gaidīšanas laiku un uz biļetēm bija rakstīts, ka pasākums sāksies plkst. 19:00, bija jārēķinās ar to, ka pirms Rihannas skatītājus un klausītājus „iesildīs” kāds cits mākslinieks, kas šoreiz bija kluba „Nautilus” rezidentdīžējs DJ Rise. Un to koncertaģentūra FBI gan bija ziņojusi, tāpat arī viņu mājas lapā melns uz balta bija rakstīts, ka Rihanna savu uzstāšanos sāks 20:30. Labi, mazliet aizkavējās un uz skatuves kāpa plkst. 21:00, kas šāda mēroga dziedātājai ir piedodami.

Koncerts sākās ar priekškara krišanu un daiļavas veiksmīgo debijas hitu „Pon de Replay”, kas klātesošajos izraisīja lielas ovācijas. Māksliniecei uz skatuves palīdzēja arī divas apburošas balss īpašnieces – Ešlija un Ērika, tāpat visu koncerta laiku apburoši bija mākslinieces pavadošās grupas (bundzinieks, ģitārists, basģitārists, taustiņinstrumentalists/programmētājs) dalībnieki un četri dejotāji – divas meitenes un divi puiši. Jāteic, ka bekvokālistes visu koncerta laiku turējās braši un krietni vien atviegloja pašas mākslinieces darbu.

Rihanna koncerta laikā pārģērbās trīs reizes. Visi trīs tērpi bija tik niecīgi, ka dziedātājas labi trenēto un skaisto augumu, apmeklētāji varēja vērot visu koncerta laiku. Ja cilvēkam ir tāds augums, turklāt, tāds dabas dots izskats un vēl balss, domāju, ka ikviena sieviete varētu būt ar to lepna un gandarīta. Un Rihanna to zina un izmanto!

Koncerta laikā Barbadosas skaistule dziedāja arī tādus visiem zināmus hitus kā "SOS", "Unfaithful", "Break It Off", "Shut Up and Drive", "Don't Stop the Music", un, protams, skaņdarbs, ko gaidīja un koncerta noslēgumā visi arī sagaidīja - "Umbrella". Zālē sēdošais Markus Riva, skanot šai dziesmai, arī nespēja sēdēt malā, viņš tāpat kā tūkstošiem citu klausītāju, aktīvi dziedāja un dejoja līdzi.

Rihanna šobrīd ir daudzu Eiropas un Amerikas topu virsotņu „sastāvdaļa”, viņa ir tīņu elks, etalons, uz ko tiekties un kam līdzināties, tāpēc ikviens, arī mazā Latvija, ejot uz māksliniece šovu gaida ļoti daudz. Diemžēl šajā reizē kaut kas nedaudz pietrūka, bija sajūta, ka Rihanna uz skatuves neizliek sevi visu, arī dejot viņa noteikti varēja vairāk, tāpat arī dziedāt visas dziesmas līdz galam.

Lai gan Latviju ar Ameriku vai kādu no Eiropas valstīm nevar salīdzināt ne tās platības un iedzīvotāju skaita ziņā, ne satrakotā un histēriskā fanu pūļa ziņā, taču visi cilvēki par koncertiem maksā naudu, viņi vēlas sagaidīt pozitīvas emocijas koncerta laikā un vēl ilgi pēc tā. Taču tiešām nedaudz likās, ka dziedātāja mazliet "haltūrē". Iespējams tas tādēļ, ka Rihanna ir vēl pavisam jauna un mūzikas biznesā darbojas salīdzinoši nesen. Kurš gan ir redzējis un dzīvajā dzirdējis Madonas sākuma koncertus? Nedomāju, ka arī viņa pirms 25. gadiem dziedāja tik labi un gludi kā šobrīd. Dabas dots skaistums, lielisks augums, tāpat arī balss un talants Rihannai ir dots, viņa noteikti vēl ilgi priecēs mūs ar saviem neskaitāmajiem hitiem un viņas labākais koncerts vēl ir tikai priekšā....

Ja runājam par šovu, tad domājams, ka lielākā daļa piekritīs, ka Rihanna, kas pelna miljonus, saviem koncerta apmeklētājiem varēja gan sagādāt ko vērienīgāku. Uz skatuves vienas dziesmas laikā izbrauca divi „būri”, pa kuriem pati māksliniece un viņas dejotāji „kāpelēja”, tāpat bija arī dziedātājas lielais izbrauciens dūmu apvītajā dīvānā, arī gaismas un krāsas šovā bija pietiekoši, taču mazliet kaut kas šeit pietrūka, lai atstājot zāli justu eiforiju un pozitīvo enerģijas plūsmu. Varbūt varēja būt vairāk dejotāju, vairāk dejas, jo viņas dziesmas taču ir tādas, kurām gribas dejot līdzi, kuras ir dejojamas.

Koncertā bija sapulcējušies 12 000 skatītāju, klausītāju un vērtētāju, kuri atskanot zināmajiem hitiem, dziedāja, aplaudēja un lēkāja līdzi. Tāpat daudzi klātesošie centās iemūžināt savos mobilajos telefonos dziedātājas uzstāšanos, kas iespējams traucēja viņiem pašiem līdz galam iejusties koncertā. Sēdvietās esošie, savukārt, koncerta laikā staigāja turpu šurpu, lai iegādātos nākamo čipsu paku vai kokteiļa pudelīti, kas pārējiem apmeklētājiem noteikti traucēja. Iespējams arī mūsu ne tik „karstās” un vētrainās sagaidīšanas dēļ, māksliniece no sirds necentās.

Koncerts ilga apmēram stundu, taču gribējās, lai tas ilgst vēl mazliet. Gribējās saukt "Please, dont Stop the Music", taču, kā saka, laba daudz nevajag. Vismaz visi klātesošie tika laicīgi mājās un šorīt noteikti nenokavēja ne skolu, ne darbu.

Lai gan pēc citiem koncertiem ir nācies redzēt saviļņojošākus, emocionālākus un gandarītākus klausītājus, jāteic, ka mums, mazajai Latvijai, bija iespēja redzēt prestižās „Grammy” balvas īpašnieci, šī brīža vienu no aktuālākajām popmūzikas zvaigznēm, vairāku slavenu hītu izpildītāju un vienkārši skaistu cilvēku – Rihannu, kas ir vērā ņemams notikums!
Un par to mums jāpateicas koncertaģentūrai „FBI”, kas mums šo iespēju deva.

Vismaz tagad mēs, skatoties Rihannas klipus un dzirdot viņas dziesmas radio ēterā, varēsim palielīties citiem, ka esam bijuši uz mākslinieces koncertu klātienē.

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
pec keti komentara sanak, ka varbut pasi skatitaji ar savu neaktivitati aizbiedejusi Rihannu?
18.10.2008. plkst. 17:45
Biju un - garām:) Vērtējot, salīdzinot ar citiem koncertiem kuros esmu pabijis - vāji! Potenciāls un talants un smuks dupsis dāmai ir, bet ar to vien nepietiek:) Vispirms jātiek galā ar zvaigžņu slimību un cītīgi jāstrādā ar attieksmi pret mazākām un nenozīmīgākām valstīm:) nu kaut kā tā:)
22.04.2008. plkst. 12:13
Jā,dzirdēju no dažiem cilvēkiem kuri ir bijuši ka pilnīga haltūra!!! Tas nu gan nav jauki:(
24.03.2008. plkst. 18:43
eess
nu man ne īpaši patika. *pārāk īss (viņa uzstājās tikai 1 h) *viņa apti nebija īpaši aktīva *nebija nekāda šova *diezgan debīla skaņa bija un vsp 25 ls nebija vērts.. max. ko varētu dot par to konci ir 15 ls
22.03.2008. plkst. 21:41
pavasaris
Nu tik traki ar publiku nebija, tie, kas sēdēja tiešām bija neaktīvi un nepieklājīgi - staigāja riņķī - galu galā ne jau aliņu bija jānāk sūkt...bet tie,kas stāvēja, tie jau normāli aplaudēja un dziedāja līdzi. Taču piekrītu, ka aktīvāk jau varēja. Varbūt tāpēc meitēns īpaši arī necentās - ja jau, tad jau...
19.03.2008. plkst. 13:03

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Aleksandra Buinova koncerts pārcelts uz nākamā gada februāri

20.augustā ieplānotā Krievijas estrādes dziedātāja Aleksandra Buinova uzstāšanās Dzintaru koncertzālē ir pārcelta uz 2009.gada 13.februāri, un tā notiks Rīgas Kongresu namā. Koncerta...