Fatboy Slim šovasar uzstāsies lielākajos festivālos

Fatboy Slim šovasar uzstāsies lielākajos festivālos

Pretēji vairāku “Positivus AB festivālu” skeptiķu komentāriem, ka Fatboy Slim “nav piemērots festivāla galvenais mākslinieks” un “ir tikai DJ’s”, šobrīd ir zināmi vismaz divi ievērojami Anglijas mūzikas festivāli, kuros Fatboy Slim šovasar uzstāsies.

Fatboy Slim mēģinās atdarināt slaveno pludmales svētku atmosfēru leģendārajā „deju sestdienā“ O2 Wireless Festivālā (O2 Wireless festival), kas notiks no 3. līdz 6. jūlijam Haidparkā, Londonas centrā. Viņš ir pirmais paziņotais šī festivāla galvenais mākslinieks. Tāpat Fatboy Slim šovasar uzstāsies arī Glastonberijā (Glastonbury festival).


Normans Kuks par šo saka: „Jau ilgu laiku esmu gribējis spēlēt brīvdabā Londonā, bet es nevarēju atrast pludmali! Cerams, ka varēsim atvest kaut ko no Braitonas šoviem Londonas sirdī“.

Runājot ar žurnālistiem Normans Kuks izpļāpājās arī par piedalīšanos Glastonberijas festivālā. Vaicāts par Glastonberiju viņš sacījis: „O jā, es atkal tur spēlēšu! Pagājušajā gadā es tur nebiju oficiāli, bet vienalga pamanījos spēlēt 3 reizes! Šogad, es esmu oficiāli iekļauts piektdienas mākslinieku sarakstā, bet vispār esmu spēlējis Glastonberijā jau 11 gadus“.

Positivus AB festivāls Fatboy Slim nosauca kā pirmo festivāla galveno mākslinieku. Plānots, ka kopā festivālā uzstāsies 4 galvenie mākslinieki, no kuriem visi būs pasaules līmeņa aktuālas zvaigznes. Drīzumā plānots paziņot otru festivāla galveno mākslinieku, kas pārstēvēs citu mūzikas žanru.

Vairāk informācijas par festivālu www.positivusabfestival.com

Biļetes:
Festivāla biļetes šogad ir nedaudz dārgākas, bet vēl arvien būs līdzīgas ārzemju māklinieku atsevišķu koncertu cenām Rīgā.
Šobrīd - 2000 gab. divu dienu biļetes - LVL 30
Divu dienu biļetes vēlāk - LVL 35.
Pirms festivāla - LVL 40.
Vienas dienas biļete - LVL 25. (Biļeti varēs izmantot vienā no festivāla dienām pēc izvēles.)

Biļetes nopērkamas „Biļesu Serviss“ kasēs un „bezrindas.lv“ kasēs internetā.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Fatboy Slim rullē!
20.02.2008. plkst. 08:35

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Olu dāvināšana

Lieldienās raksturīgas dažnedažādākās darbības ar olām. Tās ēd, dāvina, ar tām mainās, spēlē spēles. Olu krāsošana ir salīdzinoši nesena paraža. Tā ieviesusies tikai jaunākos...