Radio Bar

Radio Bar

Iekšēji košais un stilīgais bārs no ārpuses nemaz nav tik labi pamanāms. Vien maza izkārtne aiz skandalozā alus bāra „Stella Pub”, kas atrodas Doma laukuma, blakus Radio ēkai un vasaras sezonā izvietotā āra terase liecina, ka šeit var dabūt paēst, iedzert un uzdejot.


"Radio Bar" interjers apvieno mūsdienu dizainu ar 15.gadsimta elementiem - pāris vērtīgiem ķieģeļiem un kultūrvēsturisku svētbildi ar modernām tehnoloģijām, radio instalācijām un pašiem radioaparātiem, kas ikvienam ienācējam liek aplūkot katru bāra telpu un atrast sev piemērotāko.


"Radio Bar" telpās izvietotas trīs zāles, kur ir vieta pusdienošanai, dejošanai un smēķētājiem. Nedēļas nogalēs (ceturtdienās, piektdienās un sestdienās) no plkst. 22:00 apmeklētājus izklaidē dažādu dīdžeju mūzika.

Tumšais bāra apgaismojums radīs intimitātes sajūtu, bet mazās disko bumbas pie bāra griestiem aicinās ritmā pagorīt gurnus.

Tiem, kas atnākuši vienatnē vai meklēt savu sapņu sievieti, iesakām ieņemt vietu (10 sēdvietas) pie bāra letes, aiz kuras darbojas skaistas un laipnas viesmīles.

Piektdienu un sestdienu vakaros šeit sastapsiet ne vien skaistas meitenes un DJ’us vien, bet kādu visai interesantu parādību. Ieejas maksā kā tāda bārā nav jāmaksā, taču pie ieejas Jums tomēr palūgs nopirkt kuponu Ls 4,00 vērtībā, ko vēlāk varēsiet iemainīt pret gardiem kokteiļiem.

Lai gan bārs atrodas tieši blakus Radio ēkai un telpās atrodas liels radio uztvērējs, kas par sevi interesei rada ikvienā apmeklētājā, klausīties radio staciju raidīto mūziku šeit nevarēsiet. Būtu taču interesanti radio gaisotni ieviest vēl mazliet vairāk un bāra atmosfēru pietuvināt raidstacijai, fonā laižot tikai radio mūziku...ar visām reklāmām, lai būtu iespēja paņemt arī „pīppauzi”.

Ne tikai brīvdienu vakaros šeit notiek rosība. Arī darbdienās darba laikā bārā iespējams paviesoties, nobaudot gardu maltīti. Dienas piedāvājumu (zupu, otrais ēdiens un sula) šeit varēsiet „dabūt” par Ls 4,00, kas priekš Vecrīgas centra ir visai pieņemama cena!

Ja dienas piedāvājums tomēr Jūs nevilina tik ļoti, lai to nogaršotu, bārā nopērkamas arī dažādas uzkodas (Ls 2,00 – Ls 3,00), salātiņi (Cēzara salāti – Ls 3,60) un vairāku veidu otrais ēdiens. Tā, piemēram, cūkas karbonāde ar kartupeļu sacepumu un siera tomātu mērci maksā Ls 5,85. Desertā pieejams, piemēram, Cream Brulee (Ls 2,90).

Alkoholiskie kokteiļi bārā maksā no Ls 3,50 (Dry Martini) līdz Ls 6,00 (Long Island Ise Tea), bet alus kokteiļu cena ir Ls 3,00.
Mazie kokteilīši jeb šotiņi te nopērkami sākot no Ls 1,50. Cēsu Premium alus (50 ml) maksā Ls 2,50. Sulas, tēja un kafija – vienā cenā – Ls 1,20.

Ja neesi līdz šim vēl šeit bijis – atnāc un „ievērtē” pats, baudot gardus ēdienus, kārdinošus kokteilīšus un lielisku atmosfēru, bet, ja šī vieta jau kļuvusi par vienu no tavām iecienītākajām – arī tad nāc tik šurp, jo „tavējie” jau ir klāt!

Komentāri (7)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
EllinasFinances@gmail.com
Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,
15.03.2019. plkst. 04:38
Fernada kredit
Labdien / labvakar Patiesa liecība par aizdevuma piedāvājumu starp konkrētu godīgu sievieti visur, kur es nodošu, es teiktu, ka tas padara mani par nesalīdzināmu ar citiem, kas mani vilina kopš Man negodīgi nebūtu slavēt to, kas ļāva mani saņemt naudas aizdevumu. pagājušajā nedēļā man vajadzēja naudu, lai glābtu tēva dzīvi. Sākumā es neticēju uz brīdi, bet mana zinātkāre uzstājām mani mēģinātu beidzot man bija iespēja iegūt šo aizdevumu, ka mana izeja no šī strupceļa, kurā es dzīvoju, es pieņēmu visus pakalpojumu sniegšanas un bez liekas birokrātijas, mans kontā tika ieskaitīti 70 000 eiro, ko es pieprasīju. Viņiem, kuriem ir nepieciešams aizdot, lūdzu, sazinieties ar M. GONSALO viņas e-pasta adresē: fernadagonsalo33@gmail.com. Paldies, ka darījāt līdzīgi man, un nosūtiet savu pieprasījumu, lai saņemtu savu kredītu maksimāli 72 stundas. Te ir atkal viņa  E-pasts: fernadagonsalo33@gmail.com
26.09.2018. plkst. 16:32
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: justinemr9@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pastu: justinemr9@gmail.com
15.11.2017. plkst. 09:44
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:47
Manfredo
Veicot pareizu ievadu, es esmu Steve Manfredo, STEVE MANFREDO LOAN FIRM Sr. direktors un izpilddirektors. Mēs šobrīd izveidojam shēmu aizņēmuma iegūšanas veidā, lai palīdzētu dažādām personām, kā arī organizācijām, kuras plāno atjaunot, parāda konsolidāciju, pārfinansēšanu un arī biznesa apģērbu veidošanu. Esmu starptautisks biznesa cilvēks, arī Dievs baidoties no aizdevuma aizdevuma, kas ir piedāvājis aizdevumus dažādām personām un uzņēmumiem Eiropā, Āzijā, Āfrikā un citur pasaulē. Mēs izsniedzam savu aizdevumu USD ($), eiro (€) un GBP (£) ..   STEVE MANFREDO LOAN SOLUTION CENTER ir tirgus, kurā cilvēki aizņem naudu no bankām. Mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām un sadarbojamies ar iestādēm, kuru likme ir 2%, gan nodrošināti, gan nenodrošināti aizdevumi, mobilie aizdevumi, slikta kredīta, mājokļu kredīti, skolu aizdevumi Utt. Apstiprināti 48 stundu laikā vai mazāk. Lai iegūtu informāciju par to, kā mēs strādājam, rakstiet mums pa e-pastu stevemanfredoloanfirm@yahoo.com   Gaida ātru atbildi   Paldies Ar laba vēlējumiem, Steve Manfredo E-pasts mums stevemanfredoloanfirm@yahoo.com
01.09.2017. plkst. 21:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. maijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Cēsu skolēniem iespēja svinēt valsts svētkus Jaunajā pilī!

Sākoties mācību gadam, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina skolēnus piedalīties muzepedagoģiskajās programmās, lekcijās, kā arī piedāvā Latvijas 90.dzimšanas dienas ietvaros Cēsu...