Jameson bārs

Jameson bārs

Jameson bārs sevis izvēlēto publiku piesaista jau no pirmā acu uzmetiena, jo interjera iekārtojums atbilst tikai miermīlīgiem un patīkamiem mirkļiem divvientulībā. Sarkanīgi oranžās sienas un griesti rada savdabīgi patīkamu, taču vienlaikus arī pārlieku sentimentālu noskaņojumu. Arī sēdvietas veidotas ne uz centimetru neatraujoties no bāra izvēlētā formāta, jo gan atsevišķi nodalītie krēsli, gan dīvāni veidoti sarkanos un melnos toņos.


Tomēr jāatzīst, ka to sniegtais komforts uz mirkli ļaus pievērt acis ārējam veidolam. Uz samērā šauro vēlamo apmeklētāju publiku norāda arī mazie spilveni, kas novietoti dīvānu galos (starp tiem atradīsiet pat tādas klišejas ko rozā sirds formas spilventiņus).

Neraugoties uz šiem aspektiem (to piemērotība gan, protams, jāatstāj katra paša vērtējumā...) jāuzsver arī vairāku patīkamu interjera objektu klātbūtne. Piemēram, zaļie telpaugi gluži perfekti sadzīvo ar sarkanajiem apkārtējās vides toņiem un lielizmēra plakāti pie sienām akcentē nezināmas izcelsmes kultūras elementus (vismaz savdabīgā tautastērpā ģērbtās sievietes deja par to liecina...).

Šķiet, ka Jameson bāra telpas vairāk domātas un piemērotas tieši smēķējošiem apmeklētājiem, jo ikvienā nostūrī reizē ar ēdienkartes piedāvājumu uz galda tiks novietots arī pelnu trauks. Par spīti tam, noteikti jāmin arī liels un patīkams iestādes pluss – izvēlētā mūzika. Reizēm popmūzikai līdzīgie, brīžiem alternatīvi veidotie skaņdarbi patiešām klātesošos nepārtraukti uzmundrinās arvien jaunām sarunu tēmām.

Ja vieta sarkano toņu pārpilnajā telpā rasta, īstais laiks lai ielūkotos viesmīles piegādātajā ēdienkartē. Pirmais iespaids par to noteikti būs visai grandiozs, jo vizuālais izskats liecinās par ārkārtīgi plašu saturu. Diemžēl tas šoreiz izrādīsies mānīgs, jo ēdienkarte gluži vienkārši pieejama trīs valodās (latviešu, angļu, krievu), tādēļ maltīšu saraksts tajā nav diez ko plašs. Toties par cenām gan sūdzēties lieki nevarētu.

Uzkodu lūkotājiem piemērota varētu būt basturma ar pipargurķīšiem, kas maksās tieši trīs latus, taču tiem, kam tik eksotiska našķošanās nav pa prātam, piedāvājumā klāstā noteikti prātā jāpatur pildītās pankūkas ar šampinjoniem arī par trīs latu izmaksām.
Pamatēdienu klāstā ēdienkartē iemaldījušās arī pāris pastas, tādēļ tādu itāļu gardumu kā farfelle ar garnelēm cienītājiem nāksies patukšot maciņu par 3,30 Ls. Lai arī bārs patiešām nevarētu lepoties ar daudzpusīgām ēdiena izvēlēšanās iespējām, arī kārtīga mielasta cienītājiem būs iespējams apmierināt izsalkumu. Vistas giross ar ceptiem kartupeļiem izmaksās 4,50 Ls, bet liellopu gaļas cienītājiem nāksies maciņu pavērt nedaudz plašāk, jo šādas gaļas steiks Jamson ar grieķu mērci iestādē maksā tieši 7,50 Ls.

Vērtējot pieejamo ēdienu, jāteic, ka tas, neraugoties uz nelielo kvantitāti, ir patiešām garšīgs. Porcijas gan varētu vēlēties nedaudz lielākas, taču to pilnībā kompensē ikvienam apmeklētājam pieejamās cenas.

Kā jau katram sevi cienošam bāram pieklājas, arī Jameson piedāvā apmeklētājiem plašas iespējas paātrināt asinsriti ar kādu grādīgo dzērienu. Iestādes lepnums, viskijs Jameson 50 ml tilpumā izmaksās 1,70 Ls, bet, par aukstajiem ziemas vakariem domājot, bārs piedāvā pat nelielu bonusu – iespējams iegādāties karstu viskiju par trīs latu izmaksām.

Alus cienītājiem līdztekus pašmāju spīdekļiem būs iespējas iegādāties arī tādus reti sastopamus brūvējums kā Golden Pheasant Dark par 2,00 Ls 0,5 l tilpumā.

Nedaudz pārsteidz visai cienījamais vīnu saraksts, kuru rotā pārstāvji no ikvienas pasaules malas, piemērām, sārtvīna Sunset Canyon Zinfandel (1,50 Ls par 100 ml) dzimtene ir Kalifornijas štats ASV.

Arī kokteiļu cienītājiem negatīvi pārsteigumi sagādāti netiks, jo pieejami tādi maisījumi kā Sexy Plum par trīs latiem. Tiem, kas personīgu iemeslu dēļ nolēmuši atturēties no alkoholiskajiem dzērieniem, pieejama būs gluži ierastā svaigi spiestā sulas glāze par diviem latiem.

Arī apkalpošana, līdzīgi kā interjers, sagādās ne mazums pārsteigumu. Personāls pret apmeklētājiem izturas absolūti nepiespiestā un mākslīgi neveidotā gaisotnē, tādēļ brīžiem radīsies sajūta, ka meiteni aiz bāra letes pazīstat jau veselu mūžību. Lai nu kā, bet šis aspekts netraucē nedz viesmīlēm, nedz pavāram visai veikli sagatavot ēdienkartē izraudzīto pasūtījumu.

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 09:58
viesis
a kur palika vecais labais bārmenis?
10.08.2008. plkst. 19:35
Aldis
virtuve ļoti laba, it sevišķi BBQ steiks, bet pēdējo reiz man gadījās tik lēna apkalpotāja, ka visu labo iespaidu sabojāja :( vai nu viņa bija ar džeku sastrīdējusies vai vēl kas, bet kaut arī bez mums bija tikai vēl viens galdiņš, un telpa ir tik maza, ka ēdienkarti jau no bāra letes var padot, kamēr atnāca atnest Menu pagāja 5 minūtes, vēl 10 kamēr pieņēma pasūtījumu arī uz trauku novākšanu un deserta izvēli speciāli bija jāaicina. Fui!
01.01.2008. plkst. 21:02
nuu man sheit ljoti. patik .. omuligi, nepiespiesti. it iipashi apakhstaavaa. tu jutis gandriz ta it kaa neviena cita apkart nebutu/
09.10.2007. plkst. 13:57
Vēzis
Lapu salāti ar garnelēm - ideāli - tāda porcija, ka otrajam gandrīz vietas nepaliek.
29.05.2007. plkst. 19:18

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Septembrī Vācijā izdos Ellas singlu “Welcome To The Club”

Jau 9.septembrī vācu deju mūzikas leibls “Deutche Dance Records“ plāno izdot latviešu dziedātājas Ellas pirmo singlu “Welcome To The Club”....