Belle Epoque

Belle Epoque

Belle Epoque – zemo cenu bistro

Mājīgajā Mazā Jaunavu sānieliņā pašā Rīgas vecpilsētas sirdī mājvietu radis franču bistro Belle Epoque, kur apmeklētājs var gan atpūsties draugu lokā, gan iegriezties vienatnē pēc malka kafijas.


Pirmais, kas liek potenciālajam apmeklētājam piegriezt vērību, ir fakts, ka šis bistro savas durvis varā ver tikai piecos pēcpusdienā (reālā dzīve gan liecina, ka ir iespējama pusstundas nobīde no grafika) un slēdz tās tikai uz rīta pusi, kad apmeklētāji izklīduši. Šis apstāklis liecina, ka iestāde domāta nakts uzdzīves cienītājiem.

Pats bistro atrodas samērā lielā dziļumā zem Vecrīgas ielām, uz ko ved stāvas un līkumainas kāpnes. Nokāpjot līdz galvenajai (un arī vienīgajai) bistro apmeklētājiem pieejamajai telpai, acīs iekrīt milzīgie gaisa kondicionieri, kas griežas pie griestiem. Kad daudzmaz aprasts pie jaunajās vides, laiks izvēlēties sēdvietu. Izvēlē gan nav īpaši liela, jo pieejami vien pāris galdiņi un taburetes pie bāra letes, kas ļauj draudzīgi kontaktēties ar bistro apkalpojošo personālu.

Jāteic, ka ar bistro dizainu veidotāji ir trāpījuši tieši desmitniekā. Tumšajās krāsās veidotās sienas ar veclaicīgiem gleznojumiem rada nedaudz drūmu, bet mājīgu noskaņojumu telpā, ko papildina nereti atskaņotā depresīvā mūzika. Turklāt gar sienām izlīmēti retro stilā veidoti plakāti, kas tikai pastiprina iepriekš aprakstītās lietas.

Tiem, kas nolēmuši ieturēt sātīgu maltīti (vai maltīti vispār), varam ieteikt tikai vienu – izvēlieties citu atpūtas vietu. Tas skaidrojams gluži vienkāršu iemeslu dēļ – šī vieta nepiedāvā iespēju baudīt jebkāda veida ēdienu. Belle Epoque lielāko ienākumu daļu nešaubīgi veido alkohola tirdzniecība, kas iestādē rit pilnā sparā. Uzrunājot visus tos alus cienītājus, kas nav spējīgi vai nevēlas šķiest pārlieku lielus naudas līdzekļus šīs mantas malkošanai, jāteic, ka tieši šī iestāde ir kā radīta Jums! Latvijā brūvētais Cēsu alus ar tilpumu 0,5 l pieejams par Vecrīgai neraksturīgi zemu cenu – 0,80 LVL. Tik pat zemas cenas rodamas arī citām alkoholiskām dzirām, piemēram, glāzi Rīgas šampanieša var baudīt par 1,20 LVL, bet stiprāka alkohola cienītāji 50 ml šņabja var izdzert, šķiroties vien no vidēji septiņdesmit santīmiem. Atgriežoties pie iepriekš pieminētās ēdienu tēmas, kā vienīgo pieejamo šīs sadaļas pārstāvi var minēt ābolu pīrāgu, kas nedaudz ieēst gribētājam liks šķirties no 0,60 LVL.

Apmeklējot Belle Epoque necentieties sev tuvākajā apkārtnē sameklēt dzērienu karti, jo tādas gluži vienkārši nav! Visi izcenojumi rodami uz sarkanām A4 formāta lapām, kas piespraustas virs bāra letes (cilvēkiem ar sliktāku redzi nav ieteicams brilles atstāt mājās, jo salasīt uzrakstīto bez tām varētu kļūt neiespējami).

Atzinīgus vārdus jāteic, runājot par apkalpojošo personālu, jo tas ne vien operatīvi salies glāzēs vai kausos nepieciešamo dziru, bet arī ar smaidu sejā uzklausīs ikviena dzīves nogurdinātā cilvēka bēdu stāstu pie alkohola mēriņa.

Komentāri (13)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 09:55
petite fille
Ābolu pīrāgs (2/3 šņabis, 1/3 ābolu sula, kanēlis un apelsīna gabaliņš pa virsu) - nevis 0.60Ls, bet gan 1.00Ls :D
08.03.2009. plkst. 02:43
Arii Sintija
es ar' iesmeeju par to aabolu piiraagu..vietinja kolosaala
03.01.2009. plkst. 19:16
ābolu pīrāgs taču nav ēdiens :D lai gan alkohols tiek lietots daudz, vieta tik un tā ir jauka :))
09.07.2008. plkst. 11:07
Roterdams
Baars ar dveeseli, tik tieshaam
20.04.2008. plkst. 00:20

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Iznācis jauns Jāņa Stībeļa albums angļu valodā

Decembra vidū iznācis jauns Jāņa Stībeļa albums angļu valodā ar nosaukumu „Secret Mission”. Plānots, ka tas netiks izdots CD formātā un būs pieejams galvenokārt tikai lejupielādei....